;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی تفنگ مخفی: چه کسی تلاش دارد یک تفنگ واقعی را وارد اتوبوس کند!

آزمون شناسایی تفنگ مخفی: طرفداران سوالات هوش تصویری در شبکه های اجتماعی و فضای ایننرنت،علاقه زیادی به محک زدن توانائیهای شناختی خود دارند. معماهای تصویری وتصاویر جذاب آن می توانند برای لحظه ای، ذهن درگیر ما را در یک امر مشخص متمرکز کند که این خود برای هر کسی یک استراحت محسوب می شود. از سوی دیگر با انجام مستمر این بازی های خود به خود سطح توانائیهای شناختی افزایش پیدا خواهد کرد.

خود را بهتر بشناسید! |در نگاه اول، چه چیزی در تصویر دیدید؟

به این ترتیب معماها و سوالات هوش می توانند علیرغم درگیر کردن ذهن شما، به گونه ای شگفت انگیز شما را آرام کنند، توانائیهای شناختی شما را بهبود و توسعه می بخشند، لذا یکی از بهترین گزینه ها برای پر کردن اوقات فراغت هستند. مجله خبری چشمک با آزمون شناسایی تفنگ مخفی با شماست. شما در این معمای تصویری با یک سوال چالش برانگیز روبرو هستید که باید آن را در کمتر از 3 ثانیه حل کنید.

شاید بپسندید: اگر باهوشی در 5 ثانیه، سن برادر را در معمای تصویری تشخیص سن پیدا کن!

آزمون شناسایی تفنگ مخفی

برای ارئه پاسخ به آزمون شناسایی تفنگ مخفی، به دنبال نشانه باشید. یک چشم تیزبین و ذهن خلاق می تواند در کمتر از3 ثانیه به راحتی تفنگ مخفی در این تصویر را شناسایی کند.

تصویر آزمون شناسایی تفنگ مخفی یک ایستگاه اتوبوس را نشان می دهد. 4 نفر در ایستگاه حضور دارند. یکی از مسافران با خود یک سلاح یا تفنگ واقعی حمل می کند. اما کدامیک؟ آیا می توانید این فرد را شناسایی کنید!؟ احتمالا تصمیمات بدی دارد! قبل از آنکه تصمیم های خود را عملی کند به پلیس در شناسایی این فرد کمک کنید.

به دقت به تمام زوایای تصویر معمایی دقت کنید. از مهارتهای تصویری و نیز منطق استفاده کنید تا به پاسخ صحیح دست پیدا کنید. همه این کارها را باید در یک زمان مشخص محدود (3 ثانیه) به انجام برسانید. پس طبیعی است که چالش برانگیز می شوند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی تفنگ مخفی همراه باشید.

شاید بپسندید: چالش تصویری 15 ثانیه ای: در 15 ثانیه چند عدد 7 می توانید در این تصویر پیدا کنید!؟

آزمون شناسایی تفنگ مخفی

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی فرد باهوش تصویر:آیا فرد باندپیچی شده روی تخت، پدر کودک است؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی حرف F: فقط افراد تیزبین در 5ثانیه حرف F را در میان حروف E پیدا می‌کنند!

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: تست قدرت دید با تصاویر جالب:قدرت دید و تمرکز خود را با پیدا کردن شکلک متفاوت امتحان کنید!

.

پاسخ آزمون شناسایی تفنگ مخفی

اگر به این قسمت از متن رسیده اید، احتمالا پاسخ آزمون را پیدا کرده اید. اگر هنوزسردرگم هستید و تمایل دارید بیشتر تصویر را نگاه کنید، اشکالی به بالا برگردید و با دقت بیشتر به تصویرنگاه کنید. متوجه چیزی شدید!؟

آزمون شناسایی رئیس و کارمند: اگر باهوشی، سریع بگو که رئیس و کارمند تصویر کیست؟

.

.

.

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی بطری های خالی:اگر دقت و تمرکزت عالیه، بطری‌های خالی را در 10 ثانیه پیدا کن!

از مرد سمت راست شروع می کنیم. زیر گرمکن او یک برجستگی دیده می شود، گویا چیزی مخفی کرده است. اما خوب فکرنمی کنیم او اینقدر ناشی باشد که اسلحه را با این صورت مخفی کند. ممکن است به راحتی شناسایی شد. لذا احتمال ضعیف است که او اسلحه مخفی داشته باشد.

کودک در دستان خود یک تفنگ اسباب بازی دارد. زنی هم که مشغول تماشای صفحه گوشی خود است به نظرمی رسد اسلحه مخفی نداشته باشد. یک شی در کیف او دیده می شود. اما گمان نمی رود که این شی یک تفنگ باشد.

به پیرزن نگاه کنید. هیچ کسی شک نمی کند که او یک اسلحه مخفی داشته باشد. اما دقت کنید به عصای این پیرزن. بیشتر از اینکه یک عصا باشد، یک اسلحه قدرتمند است که او برای اینکه کسی متوجه نشود به شکل عصا از آن استفاده می کند.

 

شاید بپسندید: یک نگاه تیزبین می تواند در یک نگاه چهره مخفی را در این تصویر شناسایی کند!

پاسخ آزمون

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت مراسم خواستگاری واقعی:کدامیک از دو تصویر، یک مراسم خواستگاری واقعی است!؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

 

شاید بپسندید: سگ پنهان را در کمتر از 5 ثانیه پیدا کنید

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: کدامیک از افراد تصویر تلاش می کند خود را به جای یک فرد نابینا، جا بزند!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرد غیرعادی زندان: کدامیک از افراد زندان، یک آدم عادی نیست!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی مرد اسیر: یکی از ربایندگان، همسر مرد است، اما کدامیکی!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی راننده مجرم: کدامیک از راننده های تاکسی، یک مجرم فراری خطرناک است!؟

فراموشی و بازی های فکری 

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: نبوغ و هوش خود را با حل معمای تصویری ریاضی جالب، اثبات کنید!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود: تست هوش آدم ربا کیست؟

وارم از آزمون شناسایی تفنگ مخفی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی دکتر واقعی آزمایشگاه: اگر نکته سنج و تیزبنی،دکتر واقعی آزمایشگاه را شناسایی کنید!

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناسایی قاتل در ساختمان: یک باهوش می‌تواند در 3 ثانیه قاتل را در تصویر شناسایی کند!

کدامیک از این دو زندانی زن، قرار است بزودی از زندان آزاد شود!؟

 به پلیس در شناسایی قاتل مردی که در پارک به قتل رسیده است،کمک کنید!

آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما:آیا مرد درون هواپیما واقعا یک زندانی فراری است!؟

آزمون شناسایی پدر کودک: آیا می توانید پدر کودک را در این تصویر شناسایی کنید!

آزمون شناسایی بیگانه در مترو: اگر تیزبینی در 6 ثانیه آدم فضایی تصویر را شناسایی کنید!

بر اساس گزارشات،یکی از این دو زندانی از زندان فرار کرده است، اما کدامیک؟ چگونه؟

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. ولی به نظر من مرد سمت راست تو نخ دختره اس و دختره هم که سرش تو موبایله و تو عالم خودشه پیرزنه هم می خواد سر برج شده مستمریشو بگیره، می مونه پسر بچه که ازش معلومه ازون تروریست های حرفه ای دهه هشتادیه که اسلحه شو بشکل اسباب بازی در اورده و احتمالا می خواد از فرصت استفاده کرده و از پیرزن زور گیری کند بله حقیقت همینه

  2. عصای پیر زن نه نظر اسلحه نمیاد به شکل مار هست این دلیل نمیشه اسلحه باشه اما تو کیفش اون خانومه یه چیزی هست که احتمال داره اسلحه باشه، به نظر من زن دارای اسلحه هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 3 =

دکمه بازگشت به بالا