;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی حرف  V:تیزبین باشی در 5 ثانیه حرف V را در میان حروف Y پیدا می‎‌کنی!

آزمون شناسایی حرف  V: آیا می توانید حرف V را در این تصویر پیدا کنید؟ شما تنها در صورتی می توانید این آزمون را حل کنید، که چشمانی تیزبین داشته باشید و همچنین از دقت و تمرکز کافی برخوردار باشید. برای انجام این آزمون نیاز به تفکر منطقی نیست. شما کافی است تمرکز داشته باشید و بتوانید در زمان مشخص شده حرف V را در میان انبوه حروف Y پیدا کنید. با مجله خبری چشمک و  همراه باشید.

آزمون شناسایی مرد خیانتکار: کدامیک از مردان تصویر به همسرش خیانت کرده است!؟

انجام این گونه بازی های فکری می تواند یک سرگرمی فوق العاده برای پر کردن اوقات فراغت باشد. تست ها و آزمون هایی شبیه این آزمون می تواند ذهن و توانائیهای شناختی شما را به چالش بکشد. به این ترتیب ذهن و مغز شما یک تمرین عالی برای پرورش توانائیهای شناختی پیدا می کند. معمولا چنین آزمون هایی یک زمان مشخص شده برای انجام دارند و این مسئله به خاطر سخت تر شدن این گونه آزمون هاست.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی خانواده واقعی: کدام خانواده واقعی هستند!؟

آزمون شناسایی حرف  V

اگر معتقدید دارای ذهنی هوشیار و تفکری خلاق هستید، نباید آزمون شناسایی حرف  V را از دست بدهید. همانطور که اشاره شد برای حل این آزمون، نیاز به استدلال منطقی ندارید. یکی از جدیدترین بازی‌های فکری که در رسانه‌های اجتماعی پرطرفدار شده و ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است، آزمایش چشم است. اگر آماده هستید با دقت به تصویر نگاه کنید. اگر چشمانی تیزبین و دقت و تمرکز کافی داشته باشید، قطعا می توانید در کمتر از 5 ثانیه حرف V را در تصویر زیر پیدا کنید.

شاید بپسندید: شخصیت شناسی بر اساس نوع راه رفتن: نوع شخصیت شما بر روی راه رفتن شما تأثیر دارد!؟

آزمون شناسایی حرف  V

 

تیزبینی و نکته سنجی خود را با شناسایی قاتل سریالی تصویر اثبات کنید!

.

.

.

آزمون شناسایی قاتل فرد ثروتمند: کدامیک از این سه پیشخدمت قاتل است!؟

.

.

.

شاید برایتان جالب باشد: چه کسی برنده خواهد شد: تیم سمت چپ یا تیم سمت راست؟

.

.

پاسخ آزمون شناسایی حرف  V

امیدواریم در زمان مشخص شده تصویر آزمون شناسایی حرف  V را حل کرده باشید. این بازی فکری یک راه عالی برای آزمایش مهارت های مشاهده و میزان تیزبینی شما است. اگر هنوز به جواب نرسیده اید، به پایین صفحه مراجعه کنید. تصویر پایین، پاسخ را برایتان مشخص کرده است.

.

شاید بپسندید: بر اساس گزارشات،یکی از این دو زندانی از زندان فرار کرده است، اما کدامیک؟ چگونه؟

.

.

.

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت فرد دروغگو: یک نابغه می تواند در یک نگاه بگوید که کدامیک از این دو نفر دروغ می گوید!

 

در این تصویر ما حرف V  را مشخص کرده ایم. دیدن این حرف می تواند تیزبینی و تمرکز و دقت شما را مورد سنجش قرار دهد. در بلند مدت می توانید با انجام این آزمون ها، مهارتهای شناختی خود را افزایش دهید.

شاید بپسندید: یکی از این سه نفر، پس از پریدن از هواپیما دچار سانحه شد!| کدامیک و چرا؟

پاسخ آزمون

برایتان جالب خواهد بود: یک نگاه تیزبین می تواند در یک نگاه چهره مخفی را در این تصویر شناسایی کند!

آزمون شناسایی حرف  V

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود: تست قدرت دید با تصاویر جالب:قدرت دید و تمرکز خود را با پیدا کردن شکلک متفاوت امتحان کنید!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی مأمور آتش نشان واقعی: آتش نشان واقعی را شناسایی کنید!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی آدم در معرض خطر:فکر می‌کنید چه کسی ممکن است با قطار تصادف کند!؟

آزمون شناسایی حرف  V

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی صاحب واقعی سگ: آیا می‌توانید صاحب سگ را در یک نگاه تشخیص دهید!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید برایتان جالب باشد: یکی از زندانیان تصویر مدعی است که زندانی دیگر کودک است، آیا او راست می گوید!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: معمای اعداد با حیوانات: مجموع عددی تصاویر حیوانات را پیدا کنید!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

امیداریم از آزمون شناسایی حرف  V استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

آزمون شناخت تفاوت زرافه: اگر همه تفاوت های دو تصویر را پیدا کنی،یک تیزبین تمام عیاری!

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا