;
تفریح و سرگرمی

قابل توجه باهوشا: به جای علامت سوال، چه حرفی باید قرار بگیرد!؟

آزمون هوش متفاوت: اگر 333N = ، 444 = T، 555 = F  باشد، سپس 888 =؟ چه حرفی خواهد بود؟ تلاش کنید از هوش خود استفاده کنید و این بازی فکری را حل کنید. اگر ذهنی هوشیار داشته باشید و علاقمندی به حل معماها و سوالات هوش داشته باشید، این معادله را با استدلال منطقی حل کنید. به نظر می رسد برای ارائه پاسخ به این سوال معمایی باید از تمام هوش خود استفاده کنید. تلاش کنید در 15 ثانیه سوال را حل کنید.

شاید بپسندید: فقط باهوشا در کمتر از 5 ثانیه، خانواده فقیر را در این تصویر شناسایی می‌کنند!

آزمون هوش متفاوت

در مجله خبری چشمک، هر روز سوالات هوش و تست های جدید و جذاب ارائه می شود. این بازی های فکری، شکل هیجان انگیزی از پازل است که برای حل آن نیاز به فکر کردن زیاد دارید. بازی های فکری شما را وادار می کند خارج از چارچوب فکر کنید و از تمام قدرت مغز و پتانسیل استفاده کنید. یکی از جدیدترین بازی های فکری که ذهن بسیاری از علاقمندان به سوالات معمایی را به خود جلب کرده است، در مقابل شما قرار دارد.

آزمون شناسایی مرد خیانتکار: کدامیک از مردان تصویر به همسرش خیانت کرده است!؟

شما در آزمون هوش متفاوت، باید بتوانید در کمتر از 15 ثانیه بتوانید، آزمون هوش متفاوت را تحلیل کرده و پاسخ دهید. حل این معمای ریاضی و هوش یکی از جالب ترین و پر چالش ترین سوالات معمایی است. آیا شما می توانید این سوال را پاسخ دهید. شما با ارائه پاسخ به آزمون هوش متفاوت، خواهید توانست قدرت منطقی و هوش خود را اثبات کنید.

برای انجام این ازمون باید به صورت سوال در ابتدا توجه کنید. اگر 333N = ، 444 = T، 555 = F  باشد، سپس 888 =؟ چه حرفی خواهد بود؟ پس به تصویر نگاه کنید و انواع احتمالات را مورد توجه قرار دهید. اگر آماده هستید زمان را در نظر بگیرید. فقط 15 ثانیه وقت دارید.

شاید بپسندید:اگر باهوشید در 7 ثانیه زامبی کابین خلبان را شناسایی کنید!

آزمون هوش متفاوت

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش کدام مرد زنده نخواهد ماند؟ باهوش ها بشتابید!

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:سوال هوش چاه، نابغه های ریاضی بشتابید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: معمای تصویری تقلب: کدام دانش آموز دارد تقلب می کند؟!

.

پاسخ آزمون هوش متفاوت

برای ارائه پاسخ، یک نکته برای شما داریم. ارائه پاسخ فقط نیاز به دقت و تمرکز عالی دارید. اگر هنوز به پاسخ دست پیدا نکردید، می توانید به بالا برگشته و دوباره تلاش کنید. این تلاش سبب می شود که فعالیت های مغزی شما افزایش پیدا کند.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: چه کسی مرده است؟ فقط زرنگ ها می فهمند!

.

.

ارائه پاسخ بسیار اسان است. اکنون می توانید به پاسخ نگاه کنید. با تصویر زیر راه حل را بهتر درک خواهید کرد.

3+3+3=Nine

4+4+4=Twelve

5+5+5=Fifteen

8+8+8=Twentyfour

 

شاید بپسندید: قابل توجه باهوشا: کدام کودک 3 مادر دارد!؟ | مگر ممکن است!؟

پاسخ آزمون

 

برایتان جالب خواهد بود: تست هوش فنجان: کدام فنجان زودتر پر می شود؟ جواب شوکه کننده است!!

آیا معماها برای مغز شما مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: اگر باهوشی بگو اشتباه تصویر چیست؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی شوهر:تیزبین‌ها در یک نگاه شوهر واقعی زن را شناسایی می‌کنند!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: با توجه به جزئیات کدام مرد به دلیل علاقه به شغل، جذب یک زن نمی شود؟

ورزش مغز و پازل های معمایی

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید برایتان جالب باشد: آزمون شناسایی دزد لباس: دزد لباس را در میان زنان تصویر شناسایی کنید!

فرآیند تاثیر بازی های فکری بر مغز

هنگامی که مغز برای حل مشکلات و تقویت توانایی حافظه به چالش کشیده می شود، نورون ها باید نقاط تماس جدیدی را در میان نورون ها رشد دهند. این فرآیند به سنتز پروتئین جدید، رشد پایانه های عصبی و تقویت سیستم های انتقال دهنده عصبی نیاز دارد. به عبارت دیگر، چالش ذهنی مغز را از نظر فیزیکی تغییر می دهد. از طریق آموزش، می‌توانید مغزی هوشیارتر، متمرکزتر و باهوش‌تر بسازید.

یدوارم از آزمون هوش متفاوت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد:

 تنها یک چشم تیزبین قادر است در 10 ثانیه تفاوتهای دو گربه را پیدا کند!

در آزمون شناسایی مادر نوزاد را پیدا کنید!| ثابت کنید که یک نابغه هستید!

آزمون شناسایی پرستار قلابی: پرستار قلابی این تصویر چه کسی است؟

مهارتهای شناختی خود را با پیدا کردن اشیای متفاوت، محک بزنید!

شخصیت شناسی براساس سبک خوابیدن:سبک خوابیدن، نوع رابطه شما را افشا می‌کند!

آزمون شناسایی قاتل: به نظرتان قاتل در تصویر چه کسی است!؟

اگر باهوش باشی در 8 ثانیه پلیس تقلبی را شناسایی می کنی!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. جوابتون منطقی و قابل درک نیست اگه اینجور باشه که پاسخ 777 و یا ۹۹۹ هم T هست که نمیتونه درست باشه. اما اگه حروف بین N و T رو ببینید مشخصه که T حرف ششم بعد از N هست و اگه حروف الفبای لاتین رو بعنوان یه چرخه در نظر بگیرید مشخصه که F دوازدهمین حرف بعد از N خواهد بود. پس پاسخ ۶۶۶ بعنوان هجدهمین حرف بعداز F است که X است . پاسخ ۷۷۷ بیست و چهارمین حرف بعداز ایکس است که میشه V. و پاسخ ۸۸۸ سی امین حرف بعداز V که برابر است با Z. نیازی به شمردن هم نیست تعداد حروف الفبای لاتین ۲۶ عدد هست پس از V تا V بیست و شش تاست پس جواب بعدی چهار حرف بعداز V خواهد بود که Z است. اعداد متفاوت جواب‌های متفاوت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا