;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی نمایشگاه نقاشی: به نظر شما این آثار متعلق به کدامیک از این هنرمندان است؟

آزمون شناسایی نمایشگاه نقاشی: سوالات و معماهای تصویری به بخش جدایی ناپذیر شبکه های اجتماعی تبدیل شده اند. شما می توانید با انجام انواع و اقسام بازی های فکری، مغز خود را ورزش و تمرین دهد. با تمرین مغز می توانید ذهن خود را آزاد و آرام کنید و با این کار بهترین زمینه را برای رشد و توسعه مهارت ها و توانائیهای شناختی خود را فراهم کنید.

آزمون شناخت نامزد حقیقی: اگر نکته سنج باشی در 5 ثانیه نامزد واقعی این زن را شناسایی می کنید!

با انجام بازی های فکری، سلول های خاکستری مغز وادار به فعالیت می شود. فعالیت مغز در بلند مدت از بیماری هایی مانند آلزایمر و فراموشی جلوگیری می کند. لذا شما با کمک سوالات هوش و دیگر بازی های فکری مجله خبری چشمک می توانید ذهن خود را فعال و آماده نگه دارید. اما لازم است به صورت مرتب و منظم به مانند ورزش صبحگاهی، دقایقی از طول روز را به انجام بازی های فکری اختصاص دهید. آزمون شناسایی نمایشگاه نقاشی از جمله آزمون هایی است که نگاه تیزبین شما و دقت تان می تواند به حل این آزمون کمک کند.

شاید بپسندید: آزمون هوش دخترک و نردبان:فکر می‌کنی باهوشی، دخترک را با شش حرکت به پشت بام برسون!

آزمون شناسایی نمایشگاه نقاشی

اشتراک امروز تصویر آزمون شناسایی نمایشگاه نقاشی می تواند برای ذهن های خلاق یک چالش جدید باشد. چرا که باید برای حل این آزمون از نهایت دقت و تمرکز خود استفاده کنید. تنها یک ذهن متمرکز و یک نگاه تیزبین می تواند در زمان محدود این پازل، پاسخ این سوال تصویری را پیدا کند. برای سخت تر شدن این آزمون، سازنده معتقد است که حل آزمون شناسایی نمایشگاه نقاشی باید در یک نگاه صورت گیرد.

تست بررسی داشتن زندگی سالم: یکی از چشم ها را انتخاب تا بفهمید آیا سبک زندگی سالمی دارید؟

در آزمون شناسایی نمایشگاه نقاشی با گوشه ای از تصویر یک نمایشگاه عکس روبرو هستید. نمایشگاهی از آثار یک هنرمند آماتور برگزار شده است. تعدادی از هنرمندان در این تصویر حضور دارند. اما ما دقیقا نمی دانیم، این نمایشگاه مختص آثار کدامیک از هنرمندان است!به نظر شما این آثار متعلق به کدامیک از این هنرمندان است؟

به تصویر با دقت نگاه کنید. می توانید با یک نگاه این آزمون را حل کنید.

شاید بپسندید: کدامیک از افراد تصویر تلاش می کند خود را به جای یک فرد نابینا، جا بزند!؟

آزمون شناسایی نمایشگاه نقاشی

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی فرد باهوش تصویر:آیا فرد باندپیچی شده روی تخت، پدر کودک است؟

.

.

.

شاید بپسندید: از لحاظ منطقی کدامیک از این دو عروس با توجه به موقعیت، زودتر در معرض خطر مرگ قرار می گیرد!؟

 

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی قاتل فرد ثروتمند: کدامیک از این سه پیشخدمت قاتل است!؟

.

 پاسخ آزمون شناسایی نمایشگاه نقاشی

آیا اشتباه تصویر را پیدا کرید؟ ما به شما تبریک می گویئم. از این جهت که مغز خود را هر چند برای لحظات کوتاه ورزش داده اید. اگر هنوز خسته نشدید و تمام دارید خود آزمون شناسایی نمایشگاه نقاشی را حل کنید، می توانید به بالا برگشته و با دقت بیشتر به تصویر نگاه کنید.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پرستار دزد: اگر ذهن کارآگاهی داری، دزد کودک را شناسایی کن!

.

.

.

 

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت مراسم خواستگاری واقعی:کدامیک از دو تصویر، یک مراسم خواستگاری واقعی است!؟

 

بله کاملا مشخص است. باید به امضای یک از تابلو ها که کاملا مشخص است دقت می شد. این نمایشگاه آثار Olivia است و شما با کمک این نشانه می توانستید معما را حل کنید. بله برای این ازمون نیز قدرت دید و دقت حرف اصلی برای موفق شدن در آزمون را می زد.

 

شاید بپسندید: تست قدرت دید با تصاویر جالب:قدرت دید و تمرکز خود را با پیدا کردن شکلک متفاوت امتحان کنید!

پاسخ آزمون

برایتان جالب خواهد بود: معمای ترافیک: کدام یک را بیرون می کشید؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: فقط یک جزئی‌نگر قادر است دریک نگاه، اشتباه موجود در شیرینی فروشی را پیدا کند!

زوال عقل و بازی های فکری 

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی گربه مخفی شده:اگر گربه را در 1 نگاه پیدا کردی، قدرت چشمت فوق‌العاده است!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود: فقط یک نگاه تیزبین می‌تواند، زن مخفی شده در میان فلامینگوها را پیدا کند!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی قاتل در ساختمان: یک باهوش می‌تواند در 3 ثانیه قاتل را در تصویر شناسایی کند!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: تست هوش موزه:چند نفر واقعا در این موزه وجود دارد؟!

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

امیدوارم از آزمون شناسایی نمایشگاه نقاشی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناسایی اشتباه تصویر پارک: به خودت مطمئنی،در یک نگاه اشتباه تصویر را پیدا کن!

اگر قدرت دید و تمرکزت عالی باشه، در 10 ثانیه تمام اعداد 1 را در تصویر پیدا می‌کنی!

آزمون شناسایی نوه پیرزن: کدامیک از دو دختر، نوه این پیرزن است؟ چرا؟

تنها یک ذهن خلاق و تیزبین می تواند در یک نگاه خانواده ثروتمند را در این تصویر شناسایی کند!!

آزمون شناسایی دزد کتاب: کدامیک از افراد تصویر از کتابخانه، کتاب دزدیده است!؟

احتمال کشته شدن کدامیک از افراد تصویر بیشتر است؛ مرد یا زن!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 12 =

دکمه بازگشت به بالا