;
تفریح و سرگرمی

اگر قدرت دید و تمرکزت عالی باشه، در 10 ثانیه تمام اعداد 1 را در تصویر پیدا می‌کنی!

آزمون شناسایی عدد 1 : چالش های تصویری مشابه آزمون شناسایی عدد 1 همواره برای ما سلول های خاکستری مغزمان مفید و سرگرم کننده است. این چالش ها، یک راه عالی برای تمرین و ورزش ماده خاکستری هستند که ما را در زندگی روزمره هدایت کرده و برای موفقیت ما نقش اصلی را ایفا می کند.

آزمون شناخت نامزد حقیقی: اگر نکته سنج باشی در 5 ثانیه نامزد واقعی این زن را شناسایی می کنید!

در این پازل تصویری که ما تحت عنوان آزمون شناسایی عدد 1 ، آن را در مجله خبری چشمک به اشتراک گذاشته ایم، وظیفه شما این است که اعداد 1 را که بین اعداد 7 پنهان شده اند را پیدا کنید. آنچه این آزمون را مشکل کرده است از دو جهت قابل تأمل است. زمان محدود 10 ثانیه ای و همچین اینکه اعداد 1 و 7 بسیار شبیه به یکدیگر هستند. به این ترتیب امروز شما با یک چالش بسیار سخت مواجه هستید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی نوه پیرزن: کدامیک از دو دختر، نوه این پیرزن است؟ چرا؟

آزمون شناسایی عدد 1

شاید ترجیح می دهید تصویر را به طور کامل اسکن کنید، شاید دوست دارید ردیف به ردیف اسکن کنید. از هر استراتژی که برای شما بهتر است استفاده کنید. اگر یک متخصص حل پازل و چالش های تصویری باشید، در کمتر از 10 ثانیه تمام اعداد 1 را در آزمون شناسایی عدد 1 پیدا خواهید کرد.  پس یک تایمر را برای 10 ثانیه تنظیم کنید و ببینید که چگونه کار می‌کنید!

اگر در نگاه اول برای پیدا کردن 1 ها مشکل دارید، پس به این نکته مفید توجه کنید: در مجموع چهار عدد 1 وجود دارد! وقت خود را صرف کنید، تمام تلاش خود را بکنید و اگر به نتیجه نرسیدید، می توانید پاسخ علامتگذاری شده را در پایین صفحه پیدا کنید!

شاید بپسندید: تنها یک ذهن خلاق و تیزبین می تواند در یک نگاه خانواده ثروتمند را در این تصویر شناسایی کند!!

آزمون شناسایی عدد 1

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی قاتل در ساختمان: یک باهوش می‌تواند در 3 ثانیه قاتل را در تصویر شناسایی کند!

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت مراسم خواستگاری واقعی:کدامیک از دو تصویر، یک مراسم خواستگاری واقعی است!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی مرد اسیر: یکی از ربایندگان، همسر مرد است، اما کدامیکی!؟

.

پاسخ آزمون شناسایی عدد 1

به گفته دانشکده پزشکی هاروارد، این اشتباه نیست که برخی غذاها واقعاً عملکرد مغز را تقویت می کنند. پنج مورد از بهترین “ابر غذاها” که با عملکرد بهتر مغز مرتبط هستند سبزیجات سبز، ماهی های چرب، انواع توت ها، چای و قهوه و گردو هستند.

تست بررسی داشتن زندگی سالم: یکی از چشم ها را انتخاب تا بفهمید آیا سبک زندگی سالمی دارید؟

سبزیجات برگدار مانند کلم پیچ، اسفناج و کلم بروکلی ممکن است به کاهش زوال شناختی کمک کنند. ماهی چرب اسیدهای چرب امگا 3 را فراهم می کند که می تواند به کاهش بتا آمیلوئید در خون کمک کند، پروتئینی که با بیماری آلزایمر مرتبط است. توت ها و گردو عملکرد حافظه را بهبود می بخشند.

پس اگر تاکنون عدد 1 را پیدا نکردید، یک تغییر در نوع رژیم غذایی خود هم ایجاد کنید. سپس می توانید بهتر این بازی ها و چالش ها را پشت سر بگذارید و سلامت مغز خود را تا پایان عمر تضمین کنید. پاسخ در پائین آمده است.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: اگر طرفدار فوتبال هستید، باید نیمار را در نگاه اول پیدا کنید

.

.

.

آیا آماده هستید که نتایج خود را در برابر راه حل زیر بررسی کنید؟ نگاهی بیندازید و ببینید که آیا هر چهار مکان را به درستی شناسایی کرده اید یا خیر. به یاد بیاورید که اعداد 1 و 7 چقدر شبیه به هم هستند. اگر هر چهار مورد را پیدا کردید، پس از صمیم قلب به خودتان دست بزنید. شما از سطح بالای قدرت دید و دقت و تمرکز برخوردار هستید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دزد کتاب: کدامیک از افراد تصویر از کتابخانه، کتاب دزدیده است!؟

پاسخ آزمون

 

شاید بپسندید: از لحاظ منطقی کدامیک از این دو عروس با توجه به موقعیت، زودتر در معرض خطر مرگ قرار می گیرد!؟

شاید برایتان جالب باشد: معمای تصویری اسب را در این منظره بیاب!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود: یکی از زندانیان تصویر مدعی است که زندانی دیگر کودک است، آیا او راست می گوید!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی مادر کودک بازیگوش:پلیس در یک نگاه مادر کودک را شناسایی کرد، شما چطور؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: تست هوش مدیر: فکر می کنید کدام مرد یک مدیر است؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:کدام معلم دزد است؟ جوابت واقعیت عجیبی را درباره ات نشان می دهد!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی فرد باهوش تصویر:آیا فرد باندپیچی شده روی تخت، پدر کودک است؟

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

امیدوارم از آزمون شناسایی نوه پیرزن استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

احتمال کشته شدن کدامیک از افراد تصویر بیشتر است؛ مرد یا زن!؟

آزمون هوش دخترک و نردبان:فکر می‌کنی باهوشی، دخترک را با شش حرکت به پشت بام برسون!

تست قدرت دید با تصاویر جالب:قدرت دید و تمرکز خود را با پیدا کردن شکلک متفاوت امتحان کنید!

آزمون شناسایی بطری های خالی:اگر دقت و تمرکزت عالیه، بطری‌های خالی را در 10 ثانیه پیدا کن!

 شناسایی صاحب واقعی سگ: آیا می‌توانید صاحب سگ را در یک نگاه تشخیص دهید!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. تست هایی جالب در این سایت و این پیج هست که خوب و مفید هستند اما نتیجه گیری حاصل از آن و جواب صحیح یا غلط ارائه شده توسط بینندگان سایت و برداشت حاصل از آن و صدور نظریه یا حکم قطعی و قضاوت قطعی برای فردی که این تست ها را انجام و جواب داده به هیچ وجه مطلق نیست .بلکه نسبی است و گویای فقط چند درصدی از شناخت یک فرد و قضاوت در مورد هوش.حافظه.قدرت تحلیل یا تصمیم گیری.میزان ادراک. منطق یا احساس و واقعیت و حقیقت وجودی هر شخصی به طور مستقل است که قطعی و کامل و مطلق نیست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا