;
تفریح و سرگرمی

آیا می توانید پیراشکی متفاوت را در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید!؟ فقط تیزبین ها موفق میشن!

آزمون شناسایی دونات متفاوت: بیایید مهارت های شناختی خود را با این بازی فکری تصویری سرگرم کننده امتحان کنید! آیا می توانید دونات متفاوت با بقیه را در کمتر از 10 ثانیه شناسایی کنید. آیا اماده چالش هستید؟ شما می توانید مهارت های مشاهده خود را با پیدا کردن دونات متفاوت ارزیابی کنید.

تست های بصری در شبکه های اجتماعی در کشورهای مختلف رایج بوده است و اکنون می توانید خودتان آن را امتحان کنید! تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر زیر نگاهی بیندازید و دونات یا پیراشکی را پیدا کنید که با بقیه متفاوت است. بازی های فکری تصویری مانند این، اغلب توانایی ما را برای تمرکز و مشاهده دقیق به چالش می کشد.پس با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی دونات متفاوت همراه باشید.

شاید بپسندید: قبل از آنکه قاتل خیابانی بتواند کسی را به قتل برساند، او را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی دونات متفاوت

مطمئن شوید که هر دونات را یک به یک نگاه کنید و روی هر تفاوت جزئی تمرکز کنید – شکل، اندازه، رنگ یا الگو. علاوه بر این، گاهی ترسیم یک طرح کلی ذهنی از هر دونات می تواند مفید باشد. این به شما کمک می کند تا جزئیات هر یک را به خاطر بسپارید. با تمرین، حتی ممکن است در بازی های فکری تصویری متخصص شوید!

آیا یکی از این دونات های خوشمزه و متفاوت را پیدا کرده اید؟ اگر فکر می‌کنید که دارید، چرا مهارت‌های کارآگاهی خود را آزمایش نمی‌کنید. بازی‌های مشاهده‌ای می‌توانند ابزاری فوق‌العاده قدرتمند برای توسعه تفکر انتقادی و مهارت‌های حل مسئله باشند. با این حال، شناسایی بهترین راه برای استفاده از این بازی ها و اطمینان از اینکه همه می توانند از آنها بهره مند شوند، می تواند دشوار باشد.

نکته کلیدی این است که بازی و اهداف آن را برای مخاطبان تنظیم کنید. مهم است که همه بدانند هدف بازی چیست و راهنمایی هایی در مورد نحوه مشاهده و تجزیه و تحلیل موقعیت ها ارائه دهید.

احتمالاً بپسندید:چیستان جالب: آن چیست که اگر باشد کور است و اگر نباشد کر است!؟

آزمون شناسایی دونات متفاوت

جالب است: چیستان: آن چیست که خودش آب است، دشمنش هم آب!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه چهره مرد مخفی رو تو 7 ثانیه پیدا کنی، دقت و بینایی ات مثل عقابه!

.

.

.

شاید بپسندید: کدومیکی از این سه نفر تظاهر می کنه یه زن هست!؟

جواب آزمون شناسایی دونات متفاوت

به همه شما که توانستید دونات عجیب و غریب را در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید، تبریک می گویم! برای کسانی از شما که چندان خوش شانس نبودید، نگران نباشید. ما یک عکس برای شما داریم که راه حل را به شما نشان می دهد. اما قبل از دیدن پاسخ است بهتر است بیشتر دقت کنید.

شاید بپسندید: اگه نمی دونی اعتماد به نفس ات چقدره، کافیه یکی از گل های ارکیده رو انتخاب کنی تا متوجه بشی!

.

.

.

شاید بپسندید: کدوم مادر تصویر نسبت به فرزندش، بی خیال تر و بی مسئولیت تر است!؟

 

 

.

شاید بپسندید: به آقای جوان کمک کنید تا کیف پولش رو پیدا کنه! | اینجوری آبروش جلو نامزدش تو رستوران میره!

پاسخ آزمون شناسایی دونات متفاوت: دونات یا پیراشکی متفاوت در این تصویر علامتگذاری شده است.

احتمالاً بپسندید: همین که عکس رو دیدی متوجه چی شدی!؟ جواب بده تا بگم چقدر ریسک پذیری!؟

شناسایی دونات متفاوت

شاید بپسندید: گاو بابانوئل کجاست!؟ | تو یه نگاه پیداش کنی آخر تیزبینا هستی!

امیدوارم از آزمون شناسایی دونات متفاوت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: دوست تو داری تو کدوم مسیر پیاده روی کنی، به ما بگو تا بگیم چقدر جاه طلب و بلندپروازی!؟

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: میخای بفهمی نگاهت به زندگی چیه، کافیه یک نوشیدنی داغ را انتخاب کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: اگه تو 6 ثانیه پرنده کوچیکی که خودش رو بین جغدها مخفی کرده پیدا کنی، چشات خیلی تیزه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: یکی از افراد تصویر انسان نیست، کدومیکی هست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: در بالای سر است و اگر وارونه شود فلز می گردد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:چیستان جالب: از چوب است ولی به هیچ وجه اره نمی شود!؟

شاید برایتان جالب باشد

 کدومیکی همسر واقعی مَرده است!؟ | فقط باهوشایی مثل هرکول پوآرو تو یه نگاه می فهمن!

با پیدا کردن پاسخ معادله تصویری، نبوغ بالای ریاضی‌ات رو اثبات کن!

داستان دست فروش و الاغی که فکر می کرد می تواند دستفروش را خر کند!

آیا بچه زن وسطی زایشگاه واقعاً دزدیده شده است!؟ | باهوشا بگن!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا