;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی پدر کودک: آیا می توانید پدر کودک را در این تصویر شناسایی کنید!

آزمون شناسایی پدر کودک: در سال های اخیر شبکه های اجتماعی نفوذ قابل توجهی در میان کاربران اینترنت پیدا کرده اند. در این شبکه ها برخی از مطالب و پست ها بیشتر از دیگر مطالب مورد توجه کاربران این شبکه ها قرار می گیرد. یکی از این مطالب بازی های فکری و انواع و اقسام آنها می باشد.

خود را بهتر بشناسید! |در نگاه اول، چه چیزی در تصویر دیدید؟

شاید یکی از دلایل رشد این مطالب، در کنار اهمیت سرگرم کنندگی این مطالب، خاصیت رشد دهندگی توانائی ها و مهارت های شناختی افراد است. به باور بسیاری بازی های فکری مغز را ورزش داده و فعالیت های آن را افزایش می دهد. با افزایش فعالیت های مغزی، توانائیهای شناختی نیز افزایش می یابند و افراد می توانند در زندگی موفق تر عمل کنند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی پدر کودک همراه باشید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی بیگانه در مترو: اگر تیزبینی در 6 ثانیه آدم فضایی تصویر را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی پدر کودک

مجله خبری چشمک انواع بازی های فکری به خصوص معماهای تصویری را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد. در آزمون شناسایی شوهر زن، شما با یک معمای تصویری چالش برانگیز و جالب روبرو هسنید. زمان ارائه پاسخ به این آزمون نیز بخاطر افزایش درجه سختی معمای تصویری، محدود است. تنها 5 ثانیه فرصت دارید تا راه حلی برای این معمای تصویری پیدا کنید.

تصویر آزمون شناسایی پدر کودک، یک پارک زیبا را به نصویر کشیده است. زنی کودک را خود را به آغوش کشیده است و بر روی نیمکت پارک نشسته است. دومزد جوان در کنار زن، بر روی نیمکت نشسته اند و مردی هم مشغول گفتگوی تلفنی است. به نظر شما کدامیک از مردان تصویر، همسر زن و پدر این کودک است؟ دلیل شما چیست؟

آیا شما می توانید با کمک نشانه های موجود در تصویر آزمون شناسایی پدر کودک، پدر کودک را شناسایی کنید؟ توجه به جزئیات می تواند به شما در حل این معمای تصویری کمک کند. با دقت به تصویر آزمون شناسایی پدر کودک نگاه کنید. یادتان باشد زمان شما محدود است. 5 ثانیه برای پیدا کردن پاسخ فرصت دارید؟

شاید بپسندید:بر اساس گزارشات،یکی از این دو زندانی از زندان فرار کرده است، اما کدامیک؟ چگونه؟

آزمون شناسایی پدر کودک

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی فردی که زنده می ماند: فردی که احتمال دارد، زنده بماند را پیدا کنید!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش پیرزن فقیر: کدام مشکلات مالی دارد؟!

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرد نجات یافته: کدامیک از این دونفر خود را از چنگال خرس نجات داده و زنده می‌ماند!

.

پاسخ آزمون شناسایی پدر کودک

اگر به این بخش از متن رسیده اید، باید گفت که به احتمال زیاد پاسخ را پیدا کرده اید و تنها تلاش می کنید پاسخ خود را با پاسخ وب سایت تطبیق دهید. اگر هم پاسخ را پیدا نکرده اید، می توانید با دقت بیشتری به تصویر نگاه کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود: تست قدرت دید با تصاویر جالب:قدرت دید و تمرکز خود را با پیدا کردن شکلک متفاوت امتحان کنید!

.

.

 

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون خطای دوقلوها: اگر فکر می کنی تیزبنی اشتباه مربوط به دوقلوها را شناسایی کن!

 

اگر با دقت تمام به تصویر نگاه کنید متوجه خواهید که هم زن و هم دو مردی که کنار زن نشسته اند دارای یک خال در پشت لب های خود هستند. به این ترتیب براساس منطق سازنده این معماها این زن و دو مزد جوان با همدیگر خواهر و برادر هستند. به این ترتیب مردی که در حال گفتگوی تلفنی است، پدر این کودک و همسر زن تصویر است.

 

شاید بپسندید:هر دو زن تصویر قاتل‌اند، اما کدام یکی همسر خود را به قتل رسانده است!؟

پاسخ آزمون

برایتان جالب خواهد بود: یکی از زندانیان تصویر مدعی است که زندانی دیگر کودک است، آیا او راست می گوید!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:یک نگاه تیزبین می تواند در یک نگاه چهره مخفی را در این تصویر شناسایی کند!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی شوهر:تیزبین‌ها در یک نگاه شوهر واقعی زن را شناسایی می‌کنند!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی حرف F: فقط افراد تیزبین در 5ثانیه حرف F را در میان حروف E پیدا می‌کنند!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: معمای ترافیک: کدام یک را بیرون می کشید؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش جنایتکار: چه کسی جنایتکار است؟ 10 ثانیه فرصت دارید

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

امیدوارم از آزمون شناسایی پدر کودک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناسایی همسر اصلی مرد: کدامیک از این دو زن دروغ می گوید؟

اگر فکر می‌کنی ریاضی‌ات خوبه، سوال هوش ریاضی چالشی را در 10 ثانیه حل کن!

آزمون شناسایی کارآگاه خصوصی: نابغه ای اگر در 5 ثانیه کارآگاه خصوصی را پیدا کنی!

آزمون شناسایی مادر کودک فراموشکار:کدامیک از این دو زن مادر دخترک است، چرا؟

شناسایی دزد گردنبند الماس: دزد گردنبند الماس چه کسی است!؟

آزمون شناسایی فرد غیر عادی:کدامیک از افراد تصویر یک انسان معمولی نیست!؟

آزمون شناسایی آدم در معرض خطر:فکر می‌کنید چه کسی ممکن است با قطار تصادف کند!؟

شناسایی احمق ترین آدم: فرد احمق تصویر چه کسی است!؟

نوشته های مشابه

9 دیدگاه

  1. حاجی مرده چرا کفش زنونه پوشیده
    بعدش احتمالا چون مرده و بچه دست چپشون بالاش یکی رو شون خانومه و بچه هم دست چپشو آورده بالا احتمالا شوهر زنه همونیه که دستش رو شون زنه هست و اونم که داره بستنی میده به بچه عموی بچه هس

    1. جوابو نوشته ها،،،دلایلش منطقی هم بود،هم زنه و هم دوقلوها دقیقا یه جا خال دارن پس خواهر برادرن

  2. من اولشم فهمیدم گندهه ک تلفنی حرف میزنه بابای بچس چون یه سری باباها بیشتر پیگیر شغلشون هستن و بنا ب منحرف بودنم فک کردم اونی ک بستنی میده داداش خانومس و اونی ک بغلش کرده عشقشه🤨

  3. کیا مثل من اصلا ب مغزشون فشار نمیارن فوری میپرن پاین پاین ببینن جریان چیه ….. بعدش میگم میخاستم بگم تپله باباشع ولی شک کردم خخخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا