;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی عامل قتل در مدرسه: با مهارت کارآگاهی،قاتل را در این تصویر شناسایی کنید!

آزمون شناسایی عامل قتل در مدرسه: با کمک سوالات و معماهای تصویری شما می توانید به خوبی هوش خود را محک بزنید. شاید به همین جهت این مطالب در شبکه های اجتماعی طرفداران زیادی دارد. بازی های فکری می توانند تفکر خلاق را در ما پرورش دهند و همچنین سبب افزایش عملکرد مهارتهای شناختی شوند. مجله خبری چشمک با یک سوال تصویری جدید همراه شماست. در آزمون شناسایی عامل قتل در مدرسه باید بتوانید اطلاعات جامع و کاملی از قتلی که در یک مدرسه شبانه روزی اتفاق افتاده است را ارائه دهید.

آزمون شناسایی زن معروف: اگر تیزی، سریع بگو کدوم یک از این زنها معروف هستند!؟

همان گونه که جسم نیاز به ورزش روزانه دارد، ذهن و مغز شما نیز نیاز به تمرین دارد. سوالات معمایی می تواند زمینه خوبی برای ورزش مغز شما را فراهم کند. برهمین اساس مجله خبری چشمک به صورت روزانه جذاب ترین و جدیدترین سوالات هوش تصویری را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد. شما می توانید به کمک این سوالات مغز خود را تمرین دهید و همچنین به بهترین شکل ممکن هوش خود را بسنجید. با مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت سن عقلی: ابتدا در تصویر چه حیوانی را دیدید!؟

آزمون شناسایی عامل قتل در مدرسه

برای انجام و تحلیل آزمون شناسایی عامل قتل در مدرسه باید از تمام ظرفیت هوشی خود استفاده کنید. مهارت های کارآگاهی خود را به کار برده و با بررسی شواهد و جزئیات، پاسخ آزمون را ارائه دهید. به این ترتیب این آزمون می تواند یک چالش دقیق و مهم برای شما باشد. این آزمون نیز زمان محدودی دارد و شما در زمان مشخص شده باید قادر باشید که معما را حل کنید.

پاسخگویی به این نوع از سوالات و معماهای تصویری، راهی عالی برای جلوگیری از زوال عقل و سایر بیماری های مغزی است. زمان خود را بر روی 8 ثانیه تنظیم کنید. در آزمون شناسایی عامل قتل در مدرسه شما با یک صحنه قتل روبرو هستید. فردی در دفتر مدیر مدرسه شبانه روزی به قتل رسیده است. چند نفر در تصویر به عنوان مظنونان قتل در صحنه حضور دارند و پلیس از آنها بازجویی خواهد کرد. به نظر شما با توجه به شواهد قاتل کیست؟

با دقت به تصویر زیر نگاه کنید. 8ثانیه فرصت شما از همین لحظه آغاز شده است.

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی مرد مخفی: آیا مردی که زنگ‌ها را به صدا در می آورد را می‌بینی!؟

 

آزمون شناسایی عامل قتل در مدرسه

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی زن فقیر: کدام زن تصویر، اوضاع اقتصادی چندان مناسب ندارد!؟

.

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:معمای خون آشام مهمانی کیست؟ پاسخ به آن زبل بودن می خواهد!

.

پاسخ آزمون شناسایی عامل قتل در مدرسه

اگر به این قسمت از متن رسیده اید، احتمالا شما توانسته اید به یک پاسخ کلی دست پیدا کرده باشید. اما اگر تاکنون نتوانستید پاسخ آزمون شناسایی عامل قتل در مدرسه را پیدا کنید، می توانید تصویر را بیشتر بررسی کنید. برای تحلیل تصویر نیز 5 ثانیه دیگر نیز فرصت دارید.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی نجات یافته: کدامیک از افراد تصویر، احتمال نجات بیشتری (از مرگ) دارد!؟

.

.

.

 

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون خطای دوقلوها: اگر فکر می کنی تیزبنی اشتباه مربوط به دوقلوها را شناسایی کن!

 

اگر به تصویر خوب دقت کنید، شما هیچ نشانه ای پیدا نخواهید کرد که افراد موجود در تصویر آن فرد را به قتل رسانده باشند. شاید فکر کنید که زن تصویر این کار را کرده باشد. اما تعجب و وحشت او نشان می دهد که او نمی تواند قاتل باشد. پسرک نیز وضعیتی مشابه دارد. مرد تصویر نیز همچنین. اگر به جطئیات دقت کنید متوجه می شوید که فرد توسط تابلوی نقاشی به قتل رسیده است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی بچه دزد: کدامیک از زنان، یک بچه دزد است!؟

پاسخ آزمون

شاید برایتان جالب باشد: ایمن ترین فرد در تصویر زیر کیست؟

در تصویر نیز کاملا مشخص است که تابلو از روی دیوار جدا شده و گوشه آن به سر فرد کشته شده اصابت کرده و همین مسئله سبب مرگ او شده است.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: هر دو زن تصویر قاتل‌اند، اما کدام یکی همسر خود را به قتل رسانده است!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:  به پلیس در شناسایی قاتل مردی که در پارک به قتل رسیده است،کمک کنید!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید برایتان جالب باشد:دختر بلافاصله با دیدن عکس نامزدش متوجه خیانت او شد، چگونه؟!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید برایتان جالب باشد: با تست شخصیت شناسی حیوان مورد علاقه خود را بهتر بشناسید!!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

امیداریم از آزمون شناسایی عامل قتل در مدرسه استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

افراد تیزبین در 6 ثانیه همه موجودات استتار شده در تصویر را پیدا می‌کنند!

آزمون شناسایی آدم ربای واقعی: کدامیک از افراد تصویر قصد دارد کودک را بدزدد!؟

آزمون شناسایی حرف  V:تیزبین باشی در 5 ثانیه حرف V را در میان حروف Y پیدا می‎‌کنی!

آزمون شناسایی خانواده واقعی: کدام خانواده واقعی هستند!؟

شخصیت شناسی بر اساس نوع راه رفتن: نوع شخصیت شما بر روی راه رفتن شما تأثیر دارد!؟

یکی از این سه نفر، پس از پریدن از هواپیما دچار سانحه شد!| کدامیک و چرا؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − ده =

دکمه بازگشت به بالا