;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی خانواده واقعی: کدام خانواده واقعی هستند!؟

آزمون شناسایی خانواده واقعی: سوالات هوش تصویری یکی از انواع بازی های فکری است که توانسته است در فضای اینترنت طرفداران فراوانی پیدا کند. این سوالات به خوبی میتوانند ذهن افراد را مشغول کرده و آن را به یک چالش جدی دعوت کند. چالش از این جهت که ارائه پاسخ به این سوالات بسیار ساده است، اما برای رسیدن به پاسخ باید شما بتواند از مهارتهای شناختی خود به خوبی استفاده کنید.

آزمون شناسایی مرد خیانتکار: کدامیک از مردان تصویر به همسرش خیانت کرده است!؟

مجله خبری چشمک هر روز با ارائه جدیدترین و جذاب ترین سوالات و معماهای تصویر تلاش کرده است تا ذهن مخاطبان خود را به چالش بکشد. در آزمون شناسایی خانواده واقعی شما با یک تصویر بسیار جالب از دو خانواده روبرو هستید. باید بتوانیددر یک نگاه خانواده واقعی را شناسایی کنید و دلایل خود را مطرح کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی خانواده واقعی همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اینفلوئنسر اینستاگرام: کدامیک از افراد تصویر در اینستاگرام، فالورهای زیاد دارد!؟

آزمون شناسایی خانواده واقعی

بسیاری از کارشناسان حوزه سلامت معتقدند که بازی های فکری گزینه مناسبی برای تمرین دادن مغز شما محسوب می شوند. بر همین اساس بخش تفریح و سرگرمی وب سایت مجله خبر چشمک آزمون شناسایی خانواده واقعی را با شما به اشتراک گذاشته است. البته باید یادتان باشد که برای حل این آزمون زمان شما بسیار محدود است و شما باید در یک نگاه، پاسخ آن را ارائه دهید.

برای ارائه پاسخ لازم است ذهن خود را آرام کنید. در محیط آرام قرار گرفته و پس از بررسی جزئیات بهترین جواب را ارائه دهید. مابه شما قولمی دهیم که آزمون شناسایی خانواده واقعی به خوبی ذهن شما را درگیر خواهد کرد. خانواده واقعی را تشخیص دهید و ببینید براساس نشانه ها، کدامیک از افراد ذیل یک خانواده هستند. دلایل خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت سن عقلی: ابتدا در تصویر چه حیوانی را دیدید!؟

آزمون شناسایی خانواده واقعی

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی بیگانه در مترو: اگر تیزبینی در 6 ثانیه آدم فضایی تصویر را شناسایی کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: در یک نگاه بگویید مرد چه کاره است و چند فرزند دارد؟!

.

.

.

.

شاید برایتان جالب باشد: آزمون شناسایی نجات یافته: کدامیک از افراد تصویر، احتمال نجات بیشتری (از مرگ) دارد!؟

.

پاسخ آزمون شناسایی خانواده واقعی

برای پاسخ دادن زیاد عجله نکنید! آزمون شناسایی خانواده واقعی در عین سادگی می تواند برایتان چالش برانگیز باشد. دقت کنید. عجله کردن و بی توجهی به جزئیات می تواند سبب شود که پاسخ اشتباه ارائه دهید. اگر تاکنون پاسخ را پیدا نکردید، بهتر است با دقت بیشتری تصویر را بررسی کنید.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی دانش آموز شیطون: کدام دانش‌آموز از ماژیک قرمز استفاده کرده است!؟

.

.

.

 

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت فرد دروغگو: یک نابغه می تواند در یک نگاه بگوید که کدامیک از این دو نفر دروغ می گوید!

 

به خانواده سمت چپ نگاه کنید. خوشحالی واقعی در چشمان همه اعضای خانواده موج می زند. پدر خانواده و دختر خانواده لباس خاصی پوشیده اند و احتمالا خود را برای یک مراسم خاص آماده کرده اند. پس به نظر نمی رسد که این خانواده واقعی باشد.

اما تصویر سمت راستی به نظر می رسد افراد بیشتر در حال نمایش دادن هستند. یکی از افراد به صورت مصنوعی به سر کودک دست محبت کشیده است. همچنین باید گفت که به نظر می رسد که کودک واقعا یک کودک نیست. سر او از اندازه معمول بزرگتر است. احتملا او یک کوتوله هست. پس این یک خانواده نیست.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی بچه دزد: کدامیک از زنان، یک بچه دزد است!؟

 

پاسخ آزمون

به نظر می رسد که کودک تصویر این خانواده یک کودک نیست و او در واقع یک بزرگسال است. تنها کوتوله بودن او باعث شده است برخی دچار اشتباه شده و احساس کنند که او یک کودک است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی آدم ربای واقعی: کدامیک از افراد تصویر قصد دارد کودک را بدزدد!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی قاتل واقعی: با ذهن منطقی خود قاتل کشاورز را پیدا کنید!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرد غیر عادی:کدامیک از افراد تصویر یک انسان معمولی نیست!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی تفنگ مخفی: چه کسی تلاش دارد یک تفنگ واقعی را وارد اتوبوس کند!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود: معمای اتاق نشیمن: تفاوت های دو تصویر در چیست؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت تفاوت زرافه: اگر همه تفاوت های دو تصویر را پیدا کنی،یک تیزبین تمام عیاری!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود: معمای خون آشام مهمانی کیست؟ پاسخ به آن زبل بودن می خواهد!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

امیداریم از آزمون شناسایی بچه دزد استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. خانواده سمت راست اصلاخانواده نیستن بلکه همجنس گرا هستن کافیه کمیتوجه کنید و اون بچه یه ادم بالغ هست که قدش کوتاه مونده

  2. سمت راستی اصلا خانواده نیستن ، دقت کنید ، در امور سمت راست ، کسی که زن به نظر میرسه در واقع مرده چون هم ته ریش داره هم سینه ی زنانه نداره و فرد مرد تصویر هم سیته ی زنانه داره و بچه ی اون وسط هم احتمالا یک فرد کوتوله هست یا داره داره ادای کوتوله ها رو در میاره

  3. سلام من قبل از اینکه به قسمت پاسخ برم فهمیدم که
    جواب چی است.
    پاسخ سوال هوش: خانواده سمت راست خانواده تقلبی هستند چون زن خورده ریش دارد و سینه زنانه ندارد و عینکش هم مثل مردان است و لباس زنانه پوشیده و پدر اصلاً پدر نیست چون سینه زنانه دارد و موهایش مثل بعضی از زنان است و حرکت های زنانه انجام می دهد و لباس پسرانه پوشیده است.
    اینم از جوابی که من پیدا کرده ام ممنون به خاطر سوال هوشتون،فعلا خداحافظ 🙂😊

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا