;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی پرستار قلابی: پرستار قلابی این تصویر چه کسی است؟

آزمون شناسایی پرستار قلابی : ایا می توانید پرستار قلابی را  در این معمای تصویری شناسایی کنید؟ این معمای تصویری چندان سخت نیست. فقط نیاز است که با دقت، جزئیات تصویر را مورد بررسی قرار دهید. یک مسئله جزئی کوتاه می تواند به شما کمک کند تا راه حل را پیدا کنید. این سوالات هوش به شما کمک می کنند که جزئی نگر شوید. با آزمون شناسایی پرستار قلابی و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: فقط باهوشا در کمتر از 5 ثانیه، خانواده فقیر را در این تصویر شناسایی می‌کنند!

آزمون شناسایی پرستار قلابی

آزمون های تصویری، شکل جالبی از پازل است که برای حل آن شما نیازمند استفاده از تمام مهارتهای شناختی خود هستید. یعنی ددن، دقت کردن، فکر کردن و تمرکز کردن . برخی از سوالات هوش پس از ارائه پاسخ بدیهی به نظر می رسند، چرا که ما مغز خود را عادت داده ایم که کمتر بدیهیات را مورد توجه قرار دهد. اما در بسیار از مواقع بدیهیات و استدلال منطقی تنها راه حل ارائه پاسخ به سوالات هوش تصویری است.

به این ترتیب شما با توجه به این تصاویر معمایی، فکر و ذهن خود را از چهارچوب رایج خود خارج کرده و از تمام پتانسیل‌های ذهنی خود استفاده می کنید. رآزمون امروز یکی از جدیدترین بازی‌های فکری است که در رسانه‌های اجتماعی بسیار همرسانی شده و ذهن بسیاری را مشغول کرده است. در تصویر آزمون شناسایی پرستار قلابی، یکی از پرستارها است. شما باید در یک نگاه بتوانید پرستار قلابی تصویر را شناسایی کنید. فقط یک نشانه کوچک می تواند به حل این معما کمک کند.

آزمون شناسایی مرد خیانتکار: کدامیک از مردان تصویر به همسرش خیانت کرده است!؟

اگر ذهنتان آرام است و می توانید تمرکز کنید، آماده باشید تا تصویر را ببینید. اما قبل از دیدن تصویر نفس عمیقی بکشید. چشمان خود را برای چند ثانیه ببندیدو بعد آن را باز کنید. اکنون به تصویر زیر نگاهی بیندازید!

 

شاید بپسندید: اگر تیزبین باشی با یک نگاه فردی که از گذشته به زمان حال آمده را پیدا می‌کنی!

آزمون شناسایی پرستار قلابی پرستار قلابی این تصویر چه کسی است؟

 

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش دانش آموز: قاتل معلم چه کسی است؟

.

.

.

.

شاید برایتان جالب باشد: اول چه چیزی دیدی؟ آیا شما متواضع هستید یا فقط وانمود می کنید؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: اگر آینده نگریت بالاست بگو کی زودتر طلاق می گیره؟!

.

پاسخ آزمون شناسایی پرستار قلابی

قبل از اینکه پاسخ آزمون شناسایی پرستار قلابی را اراده دهیم، اجازه دهید یک فرصت به کسانی دهیم که نتوانستند این معمای تصویری را حل کنند. احتمالا این افراد تاکنون بازی های فکری را در روند روزانه خود قرار نداده اند. همچنین از تمام توان و تمرکز خود استفاده نکرده اند.

اگر هنوز در تلاش برای به دست آوردن پاسخ این موضوع هستید، ما یک راهنمایی برای شما داریم، چند راه حل مختلف وجود دارد اما ما در اینجا یکی از ساده ترین راه حل ها را به شما ارائه کرده ایم. اکنون راه حل ها و توضیح آن را می بینیم.

در تصویر زیر ما دلیلل و پاسخ آزمون شناسایی پرستار قلابی را ارائه کرده ایم. دلیل قلابی بودن پرستار، در تصویر علامتگذاری شده است.

 

شاید بپسندید: قابل توجه باهوشا: کدامیک از معلمان برای تابلو عکس، عینک و سبیل کشیده است!؟

پاسخ آزمون

 

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش: تونی کدام در را انتخاب کند تا سالم از این خانه خارج شود؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود: چه کسی مرده است؟ فقط زرنگ ها می فهمند!

آیا معماها برای مغز مفیدند؟

پازل ها برای تمرین مغز شما در نظر گرفته شده است. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و معماهای منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: اگر باهوشی بگو اشتباه تصویر چیست؟

ورزش مغز و بازی های فکری

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

فرآیند تاثیر بازی های فکری بر مغز

هنگامی که مغز برای حل مشکلات و تقویت توانایی حافظه به چالش کشیده می شود، نورون ها باید نقاط تماس جدیدی را در میان نورون ها رشد دهند. این فرآیند به سنتز پروتئین جدید، رشد پایانه های عصبی و تقویت سیستم های انتقال دهنده عصبی نیاز دارد. به عبارت دیگر، چالش ذهنی مغز را از نظر فیزیکی تغییر می دهد. از طریق آموزش، می‌توانید مغزی هوشیارتر، متمرکزتر و باهوش‌تر بسازید.

شاید برایتان جالب باشد: آزمون شناسایی دزد فروشگاه: دزد کیست و چه اقلامی را دزدیده است!

امیدوارم از آزمون شناسایی پرستار قلابی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد:

شخصیت شناسی براساس سبک خوابیدن:سبک خوابیدن، نوع رابطه شما را افشا می‌کند!

آزمون شناسایی قاتل: به نظرتان قاتل در تصویر چه کسی است!؟

اگر باهوش باشی در 8 ثانیه پلیس تقلبی را شناسایی می کنی!

قابل توجه باهوشا: کدام کودک 3 مادر دارد!؟ | مگر ممکن است!؟

اگر باهوشید در 7 ثانیه زامبی کابین خلبان را شناسایی کنید!

تنها باهوش ها می توانند در 5 ثانیه، پلیس واقعی را شناسایی کنند!

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. ساده بود
    زن وسطی به دلیل اینکه اگه به کارت شناسایی پرستار ها نگاه کنید متوجه میشید که روی همه شون عکس خودشون هست اما پرستار مو نارنجی که در وسط قرار داره در کارت شناسایی ای که زده تصویر خودش نیست و تصویر یک نفر دیگه هست!🌸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا