;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی مرد اسیر: یکی از ربایندگان، همسر مرد است، اما کدامیکی!؟

آزمون شناسایی مرد اسیر: این معما را در 5 ثانیه حل کرده و ثابت کنید که مامور FBI هستید: امروز نیز ما یک معمای جدید را برای شما به ارمغان می آوریم که باید در زمان رکورد آن را حل کنید و نشان دهید که بسیار باهوش هستید. این معمای تصویری یا  آزمون شناسایی مرد اسیر را در 5 ثانیه حل کنید و ثابت کنید که توانایی این را دارید که یک مامور FBI باشید.

آزمون شناخت نامزد حقیقی: اگر نکته سنج باشی در 5 ثانیه نامزد واقعی این زن را شناسایی می کنید!

ما هوش شما را با آزمون شناسایی مرد اسیر که باید در مدت کوتاهی حل شود آزمایش می کنیم، تنها در این صورت می توانید خود را به عنوان یک متخصص در حل یوالات هوش و تمرینات مغز معرفی کنید. حال از شما می پرسیم که این معما یا آزمون در مورد چیست؟ تمرکز کنید و آنچه از شما خواسته می شود را در آزمون شناسایی مرد اسیر پیدا کنید. با مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه تصویر پارک: به خودت مطمئنی،در یک نگاه اشتباه تصویر را پیدا کن!

آزمون شناسایی مرد اسیر

تصویری که در شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، اینستاگرام و حتی تیک‌توک منتشر شد، از شما می‌خواهد که همسر مرد اسیر شده را شناسایی کنید. سه زن نقابدار این مرد را به اسارت گرفته اند. احتمالا از پدر و مادر این مرد، مبلغی برای آزادی بخواهند. زن این مرد که او در زندگی به او بسیار عشق می ورزید نیز با آدم ربایان است. اما واقعا کدامیک از زنان نقابدار همسر اوست. بدنبال نشانه ای باشید که بتوانید او را شنایایی کنید.

این یک معمای تصویری شدید است، زیرا شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید و 2٪ از کاربران توانستند آن را در این بازه زمانی حل کنند. اگر آماده هستید با دقت به عکس نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگر قدرت دید و تمرکزت عالی باشه، در 10 ثانیه تمام اعداد 1 را در تصویر پیدا می‌کنی!

آزمون شناسایی مرد اسیر

.

شاید بپسندید:معمای علمی سرما و گرما : اگر 24 ساعت در این شرایط باشند، چه کسی زنده خواهد ماند؟

.

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی دزدهای بانک: اگر باهوشی بگو که کدامیک از دزدهای بانک، یک زن است!؟

.

 

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی صاحبخانه از دزد:به پلیس در شناسایی دزد واقعی تصویر کمک کنید!

.

پاسخ آزمون شناسایی مرد اسیر

آیا نمی توانید معمای تصویری را حل کنید؟ نگران نباشید، می توانید 3 ثانیه بیشتر به تصویر نگاه کنید. می توانید به بالا برگشته و  جزئیات تصویر را بهتر بررسی کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی خانواده غیر واقعی: آیا می توانید خانواده جعلی را شناسایی کنید؟

.

.

 

 

شاید بپسندید: از لحاظ منطقی کدامیک از این دو عروس با توجه به موقعیت، زودتر در معرض خطر مرگ قرار می گیرد!؟

 

 

.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت دروغگو: نابغه ها جواب بدن:چه کسی در حال دروغ گفتن است!؟| زن یا مرد!؟

 

به جواب معما نگاه کنید. به خالکوبی گردن زن اول از سمت راست دقت کنید. نمونه این خالکوبی در گردن مرد اسیر شده نیز وجود دارد. احتمالا این خاکوبی ها را زمانی که رابطه اشان خوب بوده، انجام داده اند. پس زن سمت راستی، همسر این مرد اسیر است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی نوه پیرزن: کدامیک از دو دختر، نوه این پیرزن است؟ چرا؟

پاسخ آزمون

شاید بپسندید: مراقبت از پوست در پاییز: با این روش ها مشکلات پوستی تان به حداقل می رسد!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: فقط یک نگاه تیزبین می‌تواند، زن مخفی شده در میان فلامینگوها را پیدا کند!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی اشتباه پارک: اگر تیزبین باشی،اشتباه تصویر را در یک نگاه پیدا می کنی!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی پرستار ربات: کدامیک از این دو زن پرستار یک ربات است!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود: یکی از زندانیان تصویر مدعی است که زندانی دیگر کودک است، آیا او راست می گوید!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی ماریا: کدام یک از این دو خواهر دوقلو، ماریا  است؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

تست بررسی داشتن زندگی سالم: یکی از چشم ها را انتخاب تا بفهمید آیا سبک زندگی سالمی دارید؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

امیدوارم از آزمون شناسایی مرد اسیر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

 1. بنظرم زن سمت چپی میتونست همسرش باشه
  چون با نگاه خشمگینی به اون دو تای دیگه که چسبیدن به شوهرش داره نگاه میکنه
  در هر صورت ظاهرا مرده همچین بدش هم نیومده که توسط این سه تا ربوده شده

 2. چون شبدره شد که بعد از مشخص شدن هم قابل شناسایی نبود .
  خالگوبی هم دیده نمیشود.
  گاه موقع سوژه جالبه خیلی مواقع هم نه .

 3. بابا زن سمت چپی که به مرد چسبیده حلقه ازدواج دستشه مرد هم از اون حلقه یکی داره پس اون دوتا نامزدن و سمت چپیه دوستشه اون یکی دیگه هم مادرشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا