;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی توستر متفاوت: کدامیک از این توسترها با دیگری متفاوت است!

آزمون شناسایی توستر متفاوت: یکی از این توسترها با دیگری متفاوت است، آیا چشمان تیزبین شما می تواند در کمتر از 10 ثانیه این تفاوت ها را شناسایی کند.اگر ذهن هوشیار دارید و میل به حل پازل دارید، می توانید این معادله را یک استدلال منطقی حل کنید.

برای انجام این پازل به غیر از دقت و تمرکز و ذهن خلاق به چیز دیگری احتیاج ندارید. مجله خبری چشمک هر روز با تست ها، آزمون ها و پازل های جدید با شماست. شما می توانید توانایی ها و مهارت های شناختی خود را با کمک این پازل ها به خوبی محک بزنید.

شاید بپسندید: در آزمون شناسایی مادر بی خیال، بگوئید که کدامیک مادر خوبی نیست!؟

آزمون شناسایی توستر متفاوت

همانطور که بارها اشاره کردیم بازی های فکری برای افزایش فعالیت های مغزی بسیار مفید هستند. شما برای حل این بازی ها نیاز دارید از تمام توانائیهای شناختی خود همچون بینایی، دقت، تمرکز و حتی هوش خود استفاده کنید. برخی از بازی ها شما را وادار می کنند که خارج از چهارچوب های منطقی فکر کنید و همین مسئله برای مغز شما یک ورزش و تمرین عالی است.

آزمون شناسایی حیوانات مخفی: تیزبینی خودت رو با پیدا کردن خرگوشهای مخفی درون درخت ثابت کن!

امروز مجله خبری چشمک و محمد شایسته با یک بازی فکری جدید با شماست. این بازی فکری در رسانه های اجتماعی بارها همرسانی شده است و ذهن افراد بسیاری را به خود مشغول کرده است. در این بازی فکری شما با تصویر چند توستر روبرو هستید. اما یکی از توسترها با دیگر توستر ها متفاوت است. یک ذهن خلاق و چشم تیزبین می تواند در کمتر از 10 ثانیه این تفاوت را شناسایی و توستر متفاوت را تشخیص دهد.

آیا شما از جمله 20 درصد کسانی هستید که با موفقیت بر این چالش تصویری غلبه کردند!؟ شما می توانید خود را محک بزنید. اگر آماده هستید به تصویر زیر با دقت نگاه کنید. اما در یاد داشته باشید که برای حل این آزمون تنها 10 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: در آزمون شناسایی مادر نوزاد را پیدا کنید!| ثابت کنید که یک نابغه هستید!

آزمون شناسایی توستر متفاوت

برایتان جالب خواهد بود: تست هوش فنجان: کدام فنجان زودتر پر می شود؟ جواب شوکه کننده است!!

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: تست بینایی پیتزای مشابه هم را پیدا کنید!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: معمای تصویری تقلب: کدام دانش آموز دارد تقلب می کند؟!

.

پاسخ آزمون شناسایی توستر متفاوت

احتمالا شما توانسته باشید تفاوت را پیدا کنید.مخاطبان وب سایت چشمک بدلیل انجام مکرر بازی های فکری، بدون آنکه خود متوجه باشند، دارای ذهنی قوی و تمرکزی قدرتمند شده اند. شما می توانید این تصویر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و این تفاوت را احساس کنید.

ما در پایان تصویر پاسخ آزمون شناسایی توستر متفاوت را با مخاطبان جدید خود به اشتراک می گذاریم. این آزمون و آزمون های مشابه می تواند برای شما تمرینی باشد برای روبرو شدن با چالش ها و معماهای جدید.

شما می توانید توسترها متفاوت را در این تصویر بیابید. این توستر با رنگ قرمز مشخص شده است به تصویر زیر نگاه کنید.

شاید بپسندید: تنها یک چشم تیزبین قادر است در 10 ثانیه تفاوتهای دو گربه را پیدا کند!

پاسخ آزمون

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش کدام مرد زنده نخواهد ماند؟ باهوش ها بشتابید!

آیا معماها برای مغز شما مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود:سوال هوش چاه، نابغه های ریاضی بشتابید!

 

پازل ها با مغز چه می کنند؟

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود:براساس شواهد موجود تصویر، چه کسی ممکن است مرده باشد!؟

چالش تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی زن عاشق: کدام زن عاشق شده و در یک رابطه عاطفی قرار دارد!؟

ورزش مغز و بازی های فکری

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود: حکایت شیخ صنعان و عاشق شدنش: وقتی زیبایی زن جرم است!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

 

شاید برایتان جالب باشد:آزمون شناسایی فرد بیگانه: کدامیک از افراد مراسم ازدواج، یک انسان واقعی نیستند!؟

فرآیند تاثیر بازی های فکری بر مغز

هنگامی که مغز برای حل مشکلات و تقویت توانایی حافظه به چالش کشیده می شود، نورون ها باید نقاط تماس جدیدی را در میان نورون ها رشد دهند. این فرآیند به سنتز پروتئین جدید، رشد پایانه های عصبی و تقویت سیستم های انتقال دهنده عصبی نیاز دارد. به عبارت دیگر، چالش ذهنی مغز را از نظر فیزیکی تغییر می دهد. از طریق آموزش، می‌توانید مغزی هوشیارتر، متمرکزتر و باهوش‌تر بسازید.

امیدوارم از آزمون شناسایی توستر متفاوت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد:

آزمون شناسایی پرستار قلابی: پرستار قلابی این تصویر چه کسی است؟

مهارتهای شناختی خود را با پیدا کردن اشیای متفاوت، محک بزنید!

شخصیت شناسی براساس سبک خوابیدن:سبک خوابیدن، نوع رابطه شما را افشا می‌کند!

آزمون شناسایی قاتل: به نظرتان قاتل در تصویر چه کسی است!؟

اگر باهوش باشی در 8 ثانیه پلیس تقلبی را شناسایی می کنی!

قابل توجه باهوشا: کدام کودک 3 مادر دارد!؟ | مگر ممکن است!؟

اگر باهوشید در 7 ثانیه زامبی کابین خلبان را شناسایی کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 5 =

دکمه بازگشت به بالا