;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی اشتباه تصویر زندان: اگر باهوشی اشتباه تصویر را در یک نگاه پیدا کن!

آزمون شناسایی اشتباه تصویر زندان: دقت و توجه به جزئیات، امروز با رشد فناوری و افزایش دغدغه ها و دل مشغولی ها بسیار کم رنگ شده است. متاسفانه عدم توجه به جزئیات، سبب می شود که عملکرد مغز کاهش بیابد. این مسئله سبب می گردد که خود به خود در بسیاری از  امور که با تمرکز و دقت رابطه مستقیم دارد، شکست بخوریم. با آزمون شناسایی اشتباه تصویر زندان با چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی تفنگ مخفی: چه کسی تلاش دارد یک تفنگ واقعی را وارد اتوبوس کند!

آزمون شناسایی اشتباه تصویر زندان

تصویر آزمون شناسایی اشتباه تصویر زندان را با دقت نگاه کنید. آنچه را که در تصویر با واقعیت مطابقت ندارد پیدا کنید. به این چالش بپیوندید که بارها و بارها در شبکه های اجتماعی همرسانی شده است. هزاران کاربر اینترنت از اوقات فراغت خود برای انجام فعالیت های سرگرمی مختلف استفاده می کنند که یکی از آنها چالش های موجود در فیس بوک است. مانند این تصویر که در آن باید اشتباه تصویر را پیدا کنید.

آزمون شناخت نامزد حقیقی: اگر نکته سنج باشی در 5 ثانیه نامزد واقعی این زن را شناسایی می کنید!

در تصویر آزمون شناسایی اشتباه تصویر زندان شما با یک سلول زندان روبرو هستید که تعدادی زندانی در ن حضور دارند. هر کس به کاری مشغول است. اما در این تصویر یک اشتباه فاحش به جشم می خورد. آن اشتباه چیست؟  شما باید در نگاه اول، این اشتباه را شناسایی کنید. آیا با این توضیحات جرات شرکت در آزمون شناسایی اشتباه تصویر زندان را دارید!

اگر آماده هستید، تصویر را نگاه کنید. با حل آزمون شناسایی اشتباه تصویر زندان اثبات کنید یک نابغه هستید و دقت و تمرکز شما بسیار عالی است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زندانی تازه وارد: اگر باهوشی زندانی تازه وارد را در 6 ثانیه شناسایی کن!

آزمون شناسایی اشتباه تصویر زندان

.

برایتان جالب خواهد بود: در تصویر تعداد زیادی راکون وجود دارند، حیوان متفاوت تصویر کجاست!

.

.

.

شاید برایتان جالب باشد: آزمون شناسایی مرد اسیر: یکی از ربایندگان، همسر مرد است، اما کدامیکی!؟

.

.

.

.

.

شاید برایتان جالب باشد: اگر قدرت دید و تمرکزت عالی باشه، در 10 ثانیه تمام اعداد 1 را در تصویر پیدا می‌کنی!

.

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه تصویر زندان

احتمالاً اشتباه را متوجه شده اید. اما اگر هنوز به جواب قطعی دست پیدا نکرده اید می توانید بیشتر تمرکز کنید. در این آزمون شما می توانید به خوبی خود را مورد آزمایش قرار دهید.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی مادر کودک بازیگوش:پلیس در یک نگاه مادر کودک را شناسایی کرد، شما چطور؟

.

.

در ایالات متحده، مکزیک و اسپانیا، بسیاری از کاربران اینترنت اطمینان داده اند که تصویر هیچ خطایی ندارد. با این حال، این مسئله دور از واقعیت است، زیرا چیزی وجود دارد که با واقعیت انطباق ندارد.

اگر نتوانستید خطای تصویر را پیدا کنید، به شما خواهیم گفت که چیست. آیا آماده هستید که بفهمید؟ خطا حضور زندانیان زن و مرد در یک سلول زندان است. معمولا زندان زنان و مردان از یکدیگر جداست!

شاید بپسندید: نبوغ و هوش خود را با حل معمای تصویری ریاضی جالب، اثبات کنید!

پاسخ آزمون

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت مراسم خواستگاری واقعی:کدامیک از دو تصویر، یک مراسم خواستگاری واقعی است!؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی قاتل در ساختمان: یک باهوش می‌تواند در 3 ثانیه قاتل را در تصویر شناسایی کند!

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی اشتباه میز غذاخوری: اگر جزئی نگری،اشتباه تصویر را شناسایی کن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: یکی از زندانیان تصویر مدعی است که زندانی دیگر کودک است، آیا او راست می گوید!؟

فرآیند تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود: کدامیک از افراد تصویر تلاش می کند خود را به جای یک فرد نابینا، جا بزند!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: سوال هوش چرا زن به پشت سر نگاه می کند؟

 

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

خود را بهتر بشناسید! |در نگاه اول، چه چیزی در تصویر دیدید؟

همکاران ما در بخش تفریح و سرگرمی چشمک، تست ها و آزمون های متعددی را برای شما فراهم ساخته اند. شما برای اینکه بهتر از ویژگی های پنهان و آشکار خود مطلع شوید می توانید به این تست ها مراجعه کنید. لطفا این تست و آزمونها را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید، احتمالا آنان نیز در کنار سرگرمی علاقمند به شناخت خود هستند. برای ارائه نظرات و پیشنهادات خود می توانید از بخش نظرات یا صفحات چشمک در شبکه های اجتماعی آن  در اینستاگرام و فیس بوک استفاده کنید.

برایتان جالب خواهد بود

اگر باهوشی در 5 ثانیه، سن برادر را در معمای تصویری تشخیص سن پیدا کن!

چالش تصویری 15 ثانیه ای: در 15 ثانیه چند عدد 7 می توانید در این تصویر پیدا کنید!؟

یک نگاه تیزبین می تواند در یک نگاه چهره مخفی را در این تصویر شناسایی کند!

کدامیک از این دو زندانی زن، قرار است بزودی از زندان آزاد شود!؟

به پلیس در شناسایی قاتل مردی که در پارک به قتل رسیده است،کمک کنید!

آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما:آیا مرد درون هواپیما واقعا یک زندانی فراری است!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + نه =

دکمه بازگشت به بالا