;
خانواده و زناشوییزندگی

مهم ترین خواسته های زن از مرد: هر زنی از شوهرش این ۱۰ چیز را می خواهد!

مهم ترین خواسته های زن از مرد: همه ما نیازهایی در زندگی داریم که برای تامین آن ها تلاش می کنیم. در زندگی مشترک نیز زن و شوهر از همدیگر خواسته هایی دارند و برای حفظ و تداوم زندگی مشترک باید به این خواسته ها توجه کنند. به خصوص زنان با توجه به این که دارای روحیه لطیف هستند، از همسر خود انتظارات زیادی دارند. این وظیفه همسر است که برای تامین خواسته های او تلاش کنند. بنابراین در زندگی مشترک هر زنی از شوهر خود این ۱۰ چیز را می خواهد. با بخش خانواده و زناشویی همراه باشید.

بیشتر بخوانید: زن مورد علاقه مردان: ۲۰ ویژگی یک همسر خوب و ایده آل

۱.هر روز به او بگویید که دوستش دارید

همه زنان می خواهند تایید شوند. همه آن ها می خواهند بدانند که دوستشان دارند. بنابراین هر روز به همسرت بگو که چقدر دوستش دارید. در واقع بهترین راه برای گفتن “من دوستت دارم» معمولاً به روش‌های ساده، روزمره و به ظاهر بی‌اهمیت مانند یک آغوش غیرمنتظره هستند. یا وقتی با هم راه می روید دست او را بگیرید و به او لبخند بزنید.

احتمالاً بپسندید: ۵ ویژگی مهم زوج های خوشبخت

۲.تفاهم و بخشش

مهم ترین خواسته های زن از مرد، خواسته های اساسی زن از مرد، روزهایی خواهد بود که همسرتان اشتباه می کند یا حضور در کنار او دشوار خواهد بود. هیچ کس کامل نیست. او هم می خواهد و هم سزاوار تمایل شما برای درک و بخشش اوست. به یاد داشته باشید که هیچ رابطه ای بدون بخشش قابل دوام نیست.

شاید بپسندید: بهترین زن برای شوهر: چگونه می توانم بهترین همسر دنیا برای شوهرم باشم؟ + ۲۰ ترفند

مهم ترین خواسته های زن از مرد

۳.گفتگو

اجازه ندهید که مکالمات شما با همسرتان به جز صحبت در مورد فرزندان تان کاهش پیدا کند یا بحث در مورد شغل و آب و هوا…  زیرا اگر این اتفاق بیفتد، رابطه زناشویی شما ممکن است با چالش و مشکلات زیادی مواجه شود. بنابراین بهتر است همیشه در مورد احساسات و انتظارات خودتان نیز صحبت کنید.

احتمالاً بپسندید: نشانه های علاقه مردان: ۸ نشانه واضح که مردی شما را دوست دارد

۴. وقت گذاشتن برای او و فرزندان تان

مهم ترین خواسته های زن از مرد، داشتن اوقاتی با کیفیت با همسر و فرزندان تان چیزی نیست که اتفاق بیفتد. شما باید این فرصت را بسازید. نه تنها با برنامه ریزی، بلکه با پیگیری می توانید انجام دهید. باید وقت گذاشتن برای همسر و فرزندان در زندگی به اولویت اول شما تبدیل شود.

احتمالاً بپسندید: انتظارات نابجای شوهر از زن: به این ۸ خواسته شوهر تان نه بگویید!

۵. بله گفتن بیشتر از نه گفتن

پاسخ های منفی معمول به همسر و فرزندان تان می تواند آنها را از شما دور کند. دوباره فکر کن، قبل از «نه» گفتن، تعجب خواهید کرد که چگونه «بله» گفتن می تواند روابط شما را بهبود بخشد.

بیشتر بخوانید: بی محلی کردن شوهر به زن: چرا شوهرم بی محلی می کنه؟ چی کار کنم؟ + ۱۰ راهکار

مهم ترین خواسته های زن از مرد

۶.خوب گوش دادن

مهم ترین خواسته های زن از مرد، برای یک همسر واقعاً ناامید کننده است که افکار و احساسات خود را با همسرش در میان بگذارد و متوجه شود که او صلا به حرف هایش گوش نداده و ذهنش مشغول أمور دیگری بوده. همسرتان از شما می خواهد که نه تنها با گوش های تان گوش کنید، بلکه با قلبت نیز حرف های او را درک کنی.

۷.محبت و مهربانی

مهم ترین خواسته های زن از مرد، چند وقت یکبار “لطفا” یا “متشکرم” می گویید یا یک بوسه غیرمنتظره به همسرتان می دهید؟ متأسفانه برخی از زوج های متاهل فراموش می کنند که مهربانی و محبت به یکدیگر کلیدهای یک ازدواج موفق است.

بیشتر بخوانید: شناخت دنیای مردان: اگر می خواهید ازدواج کنید حتما این ۱۰ راز دنیای مردان را بدانید!

۸.تقسیم مسئولیت های خانواده و تربیت کودک

مهم ترین خواسته های زن از مرد، یکی از دلایل اصلی دعوای زوج‌ها بر سر این است که چه کسی در خانه بیشتر کار می کند و مسئولیت پذیر تر است. بنابراین بهترین روش تقسیم وظایف است. زیرا وظایف و مراقبت از کودک تنها بر عهده همسر شما نیست. او نباید از شما بپرسد، تا سهم خود را در خانه انجام دهید.

مهم ترین خواسته های زن از مرد

شاید بپسندید: ماندگاری بالای بوی عطر: چگونه عطر بزنیم تا بوش ماندگار بشه؟ + ۱۰ ترفند جالب

۹.یک روز تعطیل

در مورد این که همسرتان چند بار در ماه یک روز مرخصی می گیرد، سر و صدا نکنید. این به این معنی است که او می خواهد  فارغ از نگرانی در مورد اتفاقاتی که با بچه ها، خانه، و شما فکر کند. او سزاوار این وقفه در برنامه خود است و باید آن را برای خود فراهم کند تا از نظر احساسی و عاطفی همیشه آماده و سالم باشد

۱۰.تعهد به مراقبت از خود هم از نظر جسمی و هم از نظر عاطفی

مهم ترین خواسته های زن از مرد، بسیاری از مردان به دلیل عدم مراقبت از خود در مورد مسائل بهداشتی و بیماری ها سرزنش می شوند. این رفتار با همسر تان منصفانه نیست. زیرا او معشوقه تان است نه مادرتان. بنابراین مسئولیت سلامتی  و مراقبت از خود را بپذیرید.

بیشتر بخوانید: تأثیر رنگ قرمز بر مردان: آیا رنگ قرمز مردان را تحریک می کند؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا