;
تفریح و سرگرمی

کدومیکی از این 3 تا مرد قصد داره تا از خانم خواستگاری کنه!؟ | هوشت را محک بزن!

معمای شناسایی خواستگار زن: این معمای تصویری توانسته است که به خوبی مخاطبان خود را به دردسر بیندازد. آیا فکر می کنید می توانید بفهمید که این خانم جوان باید با چه کسی ازدواج می کند؟ شما برای رمزگشایی این آزمون تنها 5 ثانیه فرصت دارید. باید تلاش کنید تمام نشانه های موجود در تصویر را مورد بررسی قرار دهید. فقط از این طریق خواهید توانست که معمای شناسایی خواستگار زن را رمزگشایی کنید. با مجله خبری چشمک و  معمای شناسایی خواستگار زن همراه شوید.

هزاران نفر از کاربران شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و اینستاگرام به دنبال سرگرمی هستند که به آنها اجازه دهد ذهن آنها تمرین کند و بدین وسیله ذهن و حافظه آن ها تقویت شود. بدین ترتیب معماهای تصویری به آزمون ها و بازی های فکری ایده آل تبدیل شده اند. اگر شما از جمله افرادی هستید که پیچیده ترین پازل های ذهنی را دوست دارید، به جای درستی آمده اید، زیرا در وب سایت مجله خبری چشمک ما سخت ترین تست های تصویری موجود را برای تمرین ذهن شما انتخاب و آماده کرده ایم.

شاید بپسندید: حکایت عطایش را به لقایش بخشیدم!

معمای شناسایی خواستگار زن

هدف از این معمای تصویری این است که مشخص شود کدام یک از این مردان شوهر ایده آل این زن خواهد بود. اول از همه، باید بدانید که از 100٪ افرادی که آن را امتحان کرده اند، تنها 17٪ موفق به یافتن پاسخ صحیح در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای  شده اند. تایمر را تنظیم کنید و حواس خود را تیز کنید. زیرا موفقیت شما با این معمای تصویری تنها با تمرکز کردن شما امکان پذیر است.

شما در تصویر معمای شناسایی خواستگار زن یک زن و سه مرد را مشاهده می کنید. یکی از این سه مرد تصمیم دارد تا از این زن خواستگاری کند. به نظر شما کدامیک از این سه مرد تصمیم دارد تا از زن خواستگاری کند. با دقت تصویر معمای شناسایی خواستگار زن را مورد بررسی قرار دهید. یادتان باشد برای انجام این آزمون تنها 5 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: آنچه ابتدا می‌بینید نشان می‌دهد که چگونه استرس را مدیریت می‌کنید، آرام باشید و در آزمون شرکت کنید!

معمای شناسایی خواستگار زن

شاید بپسندید: میخای اطرافیانت را بهتر بشناسی کافیه ازشون بپرسی که کدوم منظره رو پسندیدن!؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: با انجام این تست شخصیت میتونی علت کارهایی که انجام میدی و دست خودت نیس را بفهمی!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگه خیلی تیز و زرنگ باشی باید تو یه نگاه همسر این آقای خوش تیپ رو بین این سه تا زن پیدا کنی!

پاسخ معمای شناسایی خواستگار زن

اگر تا اینجا پیش رفتید، به احتمال زیاد نتوانستید راه حلی پیدا کنید یا سعی می کنید بررسی کنید که پاسخ شما آیا درست بوده است یا خیر!؟ با این حال، اگر موفق نشدید، ما پاسخ را برای شما ارائه می کنیم. اما قبل از آن بهتر است بیشتر تلاش کنید.

شاید بپسندید: ضریب هوشی‌ات را فقط با حرکت دادن 1 چوب کبریت و تصحیح معادله اثبات کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه قدرت دیدت مثل عقاب باشه، 3 تا تفاوت بین دو تصویر پلنگ را پیدا می کنی!

 

 

 

احتمالاً بپسندید: اگر فکر می کنی خیلی باهوشی، 1 دونه چوب کبریت را حرکت بده و یک مربع بساز!

پاسخ معمای شناسایی خواستگار زن:اگر دقت کنید، فقط یکی از این مردان یک جعبه کوچک حاوی انگشتر نامزدی در دست دارد، بنابراین او تنها کسی خواهد بود که در واقع از زن خواستگاری می کند. او شوهر آینده این زن خواهد بود. شما چه فکر می کنید!؟

شاید بپسندید: با حرکت دادن یک چوب کبریت، حاصل هر دو معادله را یکی و برابر کنید!| نبوغ ریاضی ات را اثبات کن!

شناسایی خواستگار زن

شاید بپسندید:ذهن تحلیلی داری یا خلاق!؟ اگه تا به حال نمیدونی، کافیه یکی از مهره های شطرنج رو انتخاب کنی!

شما می توانید معمای شناسایی خواستگار زن را به عنوان یک هدیه به دوستان خود نیز ارائه دهید. به این ترتیب لحظاتی آنان را شاد و سرگرم نمائید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: فقط یه تیزبین واقعی میتونه تو یه نگاه اشکال این قرار عاشقانه را تشخیص بده!

 

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

اجتمالاً بپسندید: صنار بده آش به همین خیال باش!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: ضرب المثل دیوار موش داره موشم گوش داره!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این دو تا مرد، یک زندانی است که برای مرخصی از زندان آزاد شده!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:روانشناسی رنگ:هر رنگ میتواند تأثیرات خاصی بر شما بگذارد، کدام رنگ سبب تقویت روحیه شما میشود!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: با یپدا کردن اشتباهات این باغ زیبا اثبات کن که نابغه ای!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: سبک ارتباط‌ با اطرافیانت چه جوره، یک هدیه را انتخاب و از نتیجه برای بهبود ارتباطات خودت استفاده کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: 3 تا تفاوت بین تصویر گربه سمت چپ و راست هست که فقط یه تیزبین اونا را پیدا می کنه!

شاید برایتان جالب باشد

تشخیص مارهای پنهان شده در این تصاویر دقت و تیزبینی بالا لازم داره،آیا شما مارها را پیدا می کنید!؟

معمای شناسایی مرد خیانتکار: کدامیک از این دو تا مرد تصویر به همسرش خیانت کرده است!؟

اگه بتونی 5 تفاوت الاغ بامزه سمت چپ و راست رو پیدا کنی، باید برای خودت اسپند دود کنی!

معمای شناخت خانواده ثروتمند: کدوم خانواده ثروتمندتره؛ چرا؟

فقط کسایی که دقت‌اشون بالاست میتونن 5 تا تفاوت رو تو تصویر اسکیمو پیدا کنند!؟

احتمالاً بپسندید: اگه در عرض 5 ثانیه پاکت نامه را در صحنه ورزشی پیدا کنید، یک نابغه تمام عیارید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا