;
تفریح و سرگرمی

شخصیت شناسی براساس گروه خونی شما !

براساس برخی باورها در فرهنگ ژاپن، میان شخصیت افراد و گروه خونی آنها ارتباط مستقیمی وجود دارد. به این معنا که گروه خونی بر خلق و خوی افراد تأثیر مستقیم دارد. در مطلب امروز به بررسی شناخت شخصیت افراد بر اساس گروه خونی پرداخته ایم. شما امروز می فهمید که گروه خونی شما، در مورد شخصیت شما چه می گوید.

بیشتر بخوانید: آزمون ذهن: تنها عده کمی قادر به دیدن خرگوش پنهان تصویر هستند!

درباره شناخت شخصیت افراد براساس گروه خونی

در سال 1930، پروفسور ژاپنی توکجی فوروکاوا در مطالعه خود تشخیص داد که هر گروه خونی، منعکس کننده برخی خصوصیات یا رفتارها است. این مطالعه، منجر به محبوبیت اصطلاح “Ketsueki-gata” شد که به تجزیه و تحلیل شخصیت بر اساس گروه خونی افراد اشاره دارد.

شناخت شخصیت افراد براساس گروه خونی

مردم ژاپن به نظریه ارتباط میان شخصیت و گروه خونی اعتقاد دارند. بنابراین، آنها علاقه مند به پرسیدن گروه خونی از یکدیگر هستند. آنها از سازگاری گروه خونی به عنوان ابزاری برای زوج ها برای برقراری روابط عاشقانه یا ارزیابی پتانسیل یک کارمند استفاده می کنند. جالب نیست!؟ پس منتظر چه هستید، کشف کنید که گروه خونی شما در مورد شخصیت شما چه می گوید!؟

شاید برایتان جالب باشد: سوالات هوش: میزان هوش خود را با این سوالات محک بزنید!

گروههای خونی

چهار گروه خونی مختلف وجود دارد: A، B، O و AB. هر یک از انواع بر اساس آنتی ژن های موجود در سطح گلبول های قرمز با انواع دیگر متفاوت است. این آنتی ژن ها اثربخشی سیستم ایمنی بدن شما را توضیح می دهند. بیایید نگاهی به گروه‌های خونی مختلف و نوع ویژگی‌هایی که هر کدام از آن‌ها با گروه خونی دیگر سازگار است بیندازیم. با مطلب شناخت شخصیت افراد براساس گروه خونی با ما همراه باشید. همه موجودات زنده برای زنده ماندن به خون نیاز دارند. در بین مردم به مایع زندگی نیز معروف است.

شاید برایتان جالب باشد: تست شخصیت شناسی تصویری ویژه: کدام درخت به نظر شما جذاب تر است؟

خون چیست و از چه چیزی تشکیل شده است؟

خون نامی است که به مایع اساسی که در رگهای موجودات زنده در گردش است داده می شود. 8 درصد از بدن انسان از خون تشکیل شده است. به عبارت دیگر فردی با وزن 70 کیلوگرم 5600 میلی لیتر خون دارد. 50-60 درصد خون را پلاسما تشکیل می دهد. بقیه از سلول ها تشکیل شده است. بیشتر پلاسما از آب تشکیل شده است. پلاسمای خون حاوی مواد مهمی برای ادامه فعالیت های حیاتی است. گلبول های خون نیز از گلبول های قرمز، گلبول های سفید و پلاکت ها تشکیل شده اند.

شاید برایتان جالب باشد: تست شخصیت شناسی تصویری: در نگاه اول در این تصویر چه دیدید؟

کارکردها و خواص خون چیست؟

شخصیت و خون

بدن انسان حدود 5 لیتر خون دارد. حدود 45 درصد خون را سلول های خونی تشکیل می دهد و بقیه را پلاسمای خون تشکیل می دهد. خون تعدادی عملکرد دارد. عملکردهای خون؛

در انتقال مواد مغذی نقش دارد.

دمای بدن انسان را ثابت نگه می دارد.

اکسیژن و دی اکسید کربن را حمل می کند.

اگر میکروبی وارد بدن انسان شود، یک مکانیسم دفاعی ایجاد می کند. بنابراین، تضمین می کند که مواد خارجی بی اثر می شوند.

در صورت خونریزی در نتیجه آسیب، مکانیسم انعقاد فعال می شود. به این ترتیب هیچ از دست دادن خون وجود ندارد.

باعث افزایش مقاومت در بدن می شود. بنابراین، بدن بهتر می تواند در برابر بیماری های مختلف دفاع کند.

هورمون های تولید شده توسط غدد درون ریز از طریق خون به اندام ها منتقل می شوند.

خون به حفظ تعادل اسید و باز بدن کمک می کند.

خون از بدن در برابر مواد خارجی و سموم محافظت می کند.

به لطف توانایی فاگوسیتوز، واکنش های ایمنی را فراهم می کند.

تعادل آب و نمک بدن را حفظ می کند.

شاید برایتان جالب باشد: تست قدرت تمرکز:97٪ افراد نمی توانند حرف P را در این تصویر پیدا کنند!؟

شناخت شخصیت افراد براساس گروه خونی: گروه خونی O

شناخت شخصیت افراد براساس گروه خونی: گروه خونی O

بهترین ویژگی ها: رهبران جاه طلب، ورزشکار، با اعتماد به نفس، قوی و طبیعی.

بدترین صفات: متکبر، بی احساس و بی رحم.

افراد مشهور دارای این گروه خونی: آل کاپون، جرالد فورد، میخائیل گورباچف، جان گوتی، کریستال کی، ملکه الیزابت دوم، جان لنون، ​​پل نیومن، الویس پریسلی، رونالد ریگان.

افرادا دارای نوع گروه خونی O برون‌گرا و بسیار اجتماعی هستند. آنها همواره آغازگر هستند، اگرچه همیشه کاری را که شروع می کنند تمام نمی کنند. همانطور که خلاق و محبوب هستند و دوست دارند در مرکز توجه بوده و بسیار با اعتماد به نفس ظاهر شوند. آنها همیشه تأثیر خوبی بر مردم می گذارند. افراد گروه خونی O تمایل دارند رهبر باشند. این افراد دارای قوه شناخت عالی، دارای تمرکز مناسب، متکی به خود و جسور هستند. آنها بهتر از سایر گروه‌های خونی استرس را کنترل می‌کنند و دارای سیستم ایمنی قوی، هیکلی توسعه‌یافته و طبیعتی فعال هستند.

گروه خونی O معمولا جریان خون کندی دارند و با ورزش به میزان هر روز حدود یک ساعت، احساس بهتری دارند. آنها ترجیح می دهند در یک محیط آرام یا دوستانه زندگی کنند.

بیشتر بخوانید: با انتخاب یکی از ماهی ها، نقاط ضعف خود را بهتر بشناسید!

گروه خونی A

گروه خونی A

بهترین ویژگی ها: محافظه کار، درونگرا، محتاط، هنرمند، صبور و وقت شناس، قابل اعتماد، کمال گرا.

بدترین صفات: وسواسی، لجباز، خودآگاه و سرسخت.

افراد مشهور دارای این گروه خونی: جورج اچ دبلیو بوش، آیومی هاماساکی، بریتنی اسپیرز، آلن آلدا، آدولف هیتلر، لیندون بی جانسون، ریچارد نیکسون، جت لی، ریک جیمز

افراد دارای گروه خونی A اغلب اضطراب خود را کاهش می دهند تا با دیگران کنار بیایند. ممکن است احساسات خود را تا زمانی که منفجر شوند، حفظ کنند. بسیاری از آنها پرتنش و بی حوصله هستند و نمی توانند خوب بخوابند. در حالی که آنها می توانند موقعیت های رهبری را داشته باشند، ممکن است آن را نپذیرند، زیرا استرس برای سیستم های محکم سیمی آنها خوب نیست.

در ژاپن، بسیاری از محققان دارای گروه خونی A  هستند. آنها در کشف و اصلاح علم، اقتصاد، تولید و غیره نقش دارند. تحقیقات آنها در مورد فلور میکروبی و سایر زمینه های پزشکی یکی از بهترین و دقیق ترین تحقیقات در جهان است. آنها کمال گرا هستند .

افرادا دارای گروه خونی A معمولا ساختارهای حساس تری دارند. استرس بیش از حد باعث تضعیف ایمنی آنها سریعتر از سایر گروه های خونی می شود. اسید معده پایین در بین گروه خونی A حتی از بدو تولد رایج است، بنابراین باید در مصرف پروتئین های حیوانی دقت ویژه ای داشت. استفاده از آنزیم های گوارشی، مانند Assist Dairy و Protein، همراه با مصرف غذاها و نوشیدنی های تخمیری واقعاً برای Aها ضروری است.

شاید برایتان جالب باشد: دوست دارید در کدام مسیر قدم بزنید؟ با این تست آینده تان را کشف کنید!

گروه خونی B و شناخت شخصیت افراد براساس گروه خونی

گروه خونی B و شناخت شخصیت افراد براساس گروه خونی

بهترین ویژگی ها: هدف گرا، خلاق، پرشور، حیوان دوست، خوش بین، انعطاف پذیر و فردگرا.

بدترین ویژگی ها: فراموشکار، غیرمسئولانه و خود محور.

افراد مشهور دارای این گروه خونی: آکیرا کوروساوا، جک نیکلسون، لوسیانو پاواروتی، تام سلک، میا فارو، پل مک کارتنی، لئوناردو دی کاپریو، وینس یانگ.

افراد گروه خونی B معمولاً متعادل هستند: مانند A متفکر و در عین حال مانند O جاه طلب. نوع B که هدف گرا و قوی فکر است، یک کار را شروع می کند و آن را تا زمانی که کامل شود و به خوبی تکمیل شود ادامه می دهد. آنها بسیار قوی و خوش بین هستند و دوست دارند در محیطی دلپذیر و آرام زندگی کنند. افراد این گروه راه خود را در زندگی پیدا می کنند. آنها همدل هستند، به راحتی دیدگاه دیگران را درک می کنند، اما اغلب در به چالش کشیدن یا رویارویی تردید دارند. بسیار آفتاب پرست و انعطاف پذیر بوده و همین مسئله باعث می شود که دوستان زیادی پیدا کنند. خوش خلق، برونگرا و بسیار جذاب، آنها در خواندن افراد و ارائه پشتیبانی خوب هستند.

بیشتر بخوانید:تست شخصیت: دستان خود را چگونه به یکدیگر قلاب می کنید!

گروه خونی AB و شناخت شخصیت افراد براساس گروه خونی

گروه خونی AB

شاید بپسندید: تست هوش هزارتو: کدام در را باید انتخاب کنید تا زنده بمانید؟!

بهترین ویژگی ها: خونسرد، کنترل شده، منطقی، درونگرا و همدل.

بدترین ویژگی ها: گوشه گیر، انتقادی، بلاتکلیف و نابخشوده.

افراد مشهور دارای این گروه خونی: جان اف کندی، مرلین مونرو، میک جگر، توماس ادیسون، باب ساپ، میاوی، جکی چان، کازوکی کیتامورا.

افراد گروه خونی AB بسیار جذاب و محبوب هستند.حدود 2 تا 5 درصد از مردم گروه خونی AB هستند. هرگز لحظه ای کسل کننده در زندگی یک AB وجود ندارد، بنابراین اگر یکی از دوستان دارای این گروه خونی را پیدا کردید، خود را خوش شانس بدانید! از لحظات هیجان انگیزی با هم لذت خواهید برد! اما، تیپ AB ها شخصیت های دوگانه هستند. آنها می توانند هم برون گرا و هم خجالتی، با اعتماد به نفس و ترسو باشند. در عین مسئولیت پذیری، مسئولیت بیش از حد باعث ایجاد مشکل می شود. آنها قابل اعتماد هستند و دوست دارند به دیگران کمک کنند.

مانند گروه خونی A، AB ها به استرس واکنش ضعیفی نشان می دهند. آنها قوی تر و فعال تر از نوع A هستند، اما باید به سطح استرس توجه کنند تا ایمنی خود را به خطر نیندازند. گاهی اوقات AB بودن سخت است. AB دوست ندارند در “جعبه” دیگران جای بگیرد. اگر بیش از حد احساس محدودیت کنند، از آن جعبه بیرون می آیند و کارها را به روش خودشان انجام می دهند. وقتی نوبت به انتخاب غذا می رسد، AB باید بفهمد چه زمانی بیشتر شبیه B یا A هستند. به عنوان مثال، غذاهای لبنی مانند کفیر شیر می تواند برای آنها عالی باشد یا اصلا خوب نباشد.

بیشتر بخوانید: آزمون هوش:کدامیک از زنان با مرد در تصویر ارتباط عاطفی دارد!؟

سازگاری گروههای خونی با هم

A بیشترین سازگاری را با A و AB دارد

B بیشتر با B و AB سازگار است

AB بیشترین سازگاری را با AB، B، A و O دارد

O بیشتر با O و AB سازگار است

رابطه میان شخصیت و گروههای خونی

عملکرد خون:

خون عملکردهای مختلفی دارد، از جمله:
انتقال اکسیژن و مواد مغذی به ریه ها و بافت ها.
تشکیل لخته های خون برای جلوگیری از از دست دادن خون اضافی.
حامل سلول ها و آنتی بادی هایی که با عفونت مبارزه می کنند.
آوردن مواد زائد به کلیه ها و کبد که خون را تصفیه و تمیز می کند.
تنظیم دمای بدن.

شناخت شخصیت افراد براساس گروه خونی

شاید برایتان جالب باشد: جذاب‌ترین ویژگی شخصیتی خود را با انجام این تست شناسایی کنید!

امیدوارم از تست شخصیت شناسی امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد:

تست تمرکز: آیا قادر به شناسایی تمام حیوانات این تصویر، در 15 ثانیه هستید!

قادر به شناسایی چند اسب در این تصویر هستید!؟ 5 اسب یا 7 اسب؟

تست شخصیت: در نگاه اول در تصویر چه حیوانی را مشاهده کردید!؟

کدام نیمکت را برای نشستن انتخاب می کنید!؟

تست بینایی:فقط کسانی که چشمان عقاب دارند،می‌توانند گرگ را پیدا کنند!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هفت =

دکمه بازگشت به بالا