;
تفریح و سرگرمی

باهوشا میتونن تو 15 ثانیه عدد گمشده تصویر را پیدا کنند!

تست هوش منطقی ریاضی: فکر می کنید می توانید از IQ خود پیشی بگیرید؟ هوش خود  را ثابت کنید و عدد گم شده را در 15 ثانیه پیدا کنید! آزمون یا پازل امروز یکی از کلاسیک ترین تست های تفکر است. تست هوش منطقی ریاضی نیاز به یک چشم تیزبین و یک منطق قوی دارد. هدف یافتن عدد گم شده در عبارت داده شده است. این جمله در تصویر زیر خلاصه شده است، پس نگاهی بیندازید و به ما بگویید پاسخ چیست! با تست هوش منطقی ریاضی و مجله خبری چشمک همراه شوید.

پازل های منطقی تمرین های ذهنی عالی برای تمرین دادن به مغز و دادن کمی ورزش به آن هستند. آنها همچنین می توانند به عنوان یک راه سرگرم کننده برای گذراندن وقت با دوستان یا خانواده استفاده شوند، یا حتی خود را به چالش بکشید و ببینید تا کجا می توانید پیش بروید. اگر به دنبال چیز جالب و سرگرم کننده هستید، پس این نوع پازل همان چیزی است که نیاز دارید.آیا برای این چالش آماده اید؟ بیایید ببینیم آیا می توانید بفهمید که عدد گم شده در این پازل چیست!

شاید بپسندید: بگو اول چی دیدی تا بگم که آیا برای رفع مشکلات، ذهن تحلیلی و منطقی داری!؟

تست هوش منطقی ریاضی

پیدا کردن عدد گمشده در یک دنباله منطقی بسیار سرگرم کننده است. باید بدانید که چالش یافتن عدد گمشده یک دنباله منطقی یک چالش سطح متوسط ​​است. لازم است که به اعدادی که قبلاً داده شده است دقت کند تا مشخص شود چه عددی باید در مرحله بعدی باشد.

شخص باید چشم دقیقی برای جزئیات داشته باشد و بتواند به الگوی اعدادی که از قبل وجود دارد نگاه کند تا مشخص کند که کدام عدد به طور منطقی باید بعدی باشد. این چالش می تواند دشوار باشد، اما با تمرین می توان در شناسایی شماره گمشده ماهرتر شد. برای یافتن عدد گمشده، آموزش ذهن منطقی شما ضروری است. برای درک الگوها و تشخیص روابط بین اعداد لازم است مغز خود را آموزش دهید، زیرا این به شما کمک می کند تا عدد گم شده را شناسایی کنید.

این نوع آموزش مهارت های تحلیلی و حل مسئله شما را افزایش می دهد که به شما امکان می دهد واضح تر و سریع تر فکر کنید. با تمرین منظم می توانید حافظه، تمرکز و چابکی ذهنی خود را بهبود ببخشید. همچنین می تواند به بهبود عملکردهای شناختی، مانند تصمیم گیری بهتر و مدیریت زمان منجر شود.

شاید بپسندید: تیز بودن خودت رو با پیدا کردن 3 تفاوت تصویر دخترک آشپز، اثبات کن!

تست هوش منطقی ریاضی

شاید بپسندید:چیستان: دهان بزرگ و صدا بلندی دارد، می بلعد و تمیز می کند!

.

.

.

احتمالاً بپسندید: شکل دست ها می تواند اطلاعات جالبی درباره شخصیت کلی افراد و ارتباط با اطرافیانشان ارائه دهد!

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از مناظر کوهستانی را انتخاب کن تا بفهمی رویاپردازی یا منطقی!؟

جواب تست هوش منطقی ریاضی

آیا راه حل را پیدا کرده اید؟ اگر دارید به شما تبریک می گویم! اگر نه، نگران نباشید. می توانید در پائین صفحه متوجه شوید که آیا موفق شده اید یا خیر!؟ بازی های فکری پازل ها و بازی هایی هستند که مغز را تمرین می دهند و مهارت های حل مسئله را به چالش می کشند. آنها می توانند به بهبود حافظه، تمرکز و تفکر انتقادی کمک کنند. حتی می‌توانیم بازی‌های فکری را به صورت آنلاین و در کتاب‌هایی پیدا کنیم که می‌توان از آنها برای آزمایش دانش خود استفاده کرد. بازی های فکری برای تقویت خلاقیت و بهبود مهارت های حل مسئله نیز عالی هستند.

ما حتی می توانیم از آنها به عنوان راهی برای استراحت پس از یک روز کاری طولانی یا مدرسه استفاده کنیم.حل چالش های روز می تواند به ما کمک کند چیزهای جدیدی یاد بگیریم و مهارت های حل مسئله خود را تقویت کنیم.

شاید بپسندید:با جابجایی یک چوب کبریت، معادله اشتباه 8+5-6=4 را تصحیح کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: اولویت زندگی ات چیه!؟ اگه نمیدونی فقط بگو کدوم فلامینگو نظرت رو جلب کرد!؟

 

 

 

 

شاید بپسندید: اول چه حیوونی تو عکس دیدی تا بگم در برابر انتقاد، واکنشت چیه!؟

جواب تست هوش منطقی ریاضی:  راه حل اینجاست. ما می دانیم که شما منتظر بودید تا پاسخ این بازی فکری را بیابید و بالاخره وقت آن رسیده است که آن را فاش کنید! راه حل در تصویر زیر است، اما اگر قبلا آن را فهمیده اید، به شما تبریک می گویم که چالش را در کمتر از 15 ثانیه حل کردید! پاسخ صحیح 30 بود. برای رسیدن به این عدد، منطقی که باید انجام می‌دادید اینجاست. شما باید هر عدد بیرونی را با عدد سمت راستش اضافه می‌کردید تا عدد وسط به دست آید:

12+15=27

15+11=26

11+18=29

18+12=30

شاید بپسندید:آقا گیج شده، کدومیکی از این خانم خوشکلا همسر اونه!

تست هوش منطقی ریاضی

احتمالاً بپسندید: از هر گربه دو تا تو تصویر هست، گربه تک و تنها را تو تصویر پیدا کن!

امیدوارم از تست شخصیت ذهن تحلیلی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان انیشتین و راننده اش!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:حکایت شاه و دو غلام زرخریدش!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

قاتل تصویر را پیدا کنی دست شرلوک هولمز رو در باهوشی از پشت بستی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آنچه در ابتدا می بینید، دیدگاه شما را نسبت به دوستی آشکار می کند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید برایتان جالب باشد

آیا می توانید حرف I را در میان P ها در کمتر از 8 ثانیه پیدا کنید؟

حکایت بهلول و مرد کفشدوز دزد از سری داستان های بهلول عاقل!

هر شی آرایشی دارای مقدار مشخصی است، در کمتر از 20 ثانیه آن را پیدا کنید!

 میخای بفهمی نگاهت به زندگی چیه، کافیه یک نوشیدنی داغ را انتخاب کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا