تفریح و سرگرمی

تست قدرت بینایی چهره: اگر مرد مخفی تصویر را در 7 ثانیه پیدا کنی، قدرت دیدت عالیه!

تست قدرت بینایی چهره: مهارت های تصویری خود را امتحان کنید و تشویق شوید تا این چالش دشوار را تنها در 7 ثانیه به پایان برسانید. آیا می توانید یک رکورد جهانی جدید ثبت کنید؟

آیا حاضرید سطح مهارت های خود را بسنجید؟ اگر پاسخ مثبت بود، پس از حل این چالش تصویری در زمان کوتاه 7 ثانیه ای، شک نکنید. باید در نظر داشته باشید که این چالش تنها توسط 1% از کاربران شبکه های اجتماعی حل شده است. به واقع فقط افرادی که بینایی عالی دارند می توانند چهره و تصویر مخفی شده را در تصویر زیر مشاهده کنند. می شود پیدا کنند. مهارت های خود را بیازمایید و سعی کنید در اولین تلاش این چالش یا تست قدرت بینایی چهره را حل کنید.

شاید بپسندید: اگر تیزهوشی در 7 ثانیه سوالات هوش تصاویر جالب را حل می‌کنی!

تست قدرت بینایی چهره

ذکر این نکته ضروری است که چالش ویروسی هفته به شما کمک می کند تا استدلال منطقی و قیاسی و در عین حال همانطور که اشاره شد، سطح توانائیهای شناختی شما را بیازماید. تست قدرت بینایی چهره میتواند یک تمرین عالی برای مغز شما باشد. در کنار جسم، مغز شما نیز به تمرین روزانه دارد و مجله خبری چشمک این زمینه را برای مخاطبان خود فراهم کرده است.

برای انجام این تست به توضیحاتی که در ذیل اشاره شده است، توجه کنید. از هر نوع حواس پرتی دوری کنید زیرا تصویری که در ادامه به شما نشان خواهیم داد می تواند شما را کمی گیج کند. برای دادن پاسخ صحیح باید تمرکز زیادی داشته باشید. در تصویر تست قدرت بینایی چهره ، شما در نگاه اول فقط یک خرس می بینید. اما اگر تیز بین و دقت کافی داشته باشید خواهید دید که صاحب این خرس در جایی از تصویر پنهان شده است. آیا می توانید مرد را پیدا کنید؟ با دقت به تصویر نگاه کنید.

زمان خود را محاسبه کنید زیرا فقط 7 ثانیه فرصت دارید تا موضوع را پیدا کنید.

شاید بپسندید: آزمون بینایی یافتن قلب:10 ثانیه فرصت دارید تا قلب پنهان را پیدا کنید!

تست قدرت بینایی چهره

 

برایتان جالب خواهد بود: تو چه جغدی هستی؟ در این تست شخصیت به اسراری شگفت انگیز پی می برید

.

.

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش تصویری: چه کسی عروس نیست؟

.

پاسخ تست قدرت بینایی چهره

می دانیم که حل این تست تصویری آسان نبود، اما غیرممکن هم نبود. اگر توانستید پیروز ظاهر شوید، مهارت های تصویری عالی دارید.

به تصویر با دقت نگاه کنید زیرا مکان دقیق صاحب این خرس را نشان خواهیم داد.

شاید بپسندید: تست قدرت بینایی: فقط تیزبین‌ها در 10 ثانیه عنکبوت تصویر را پیدا می‌کنند!

پاسخ تست

 

برایتان جالب خواهد بود: جمهوری موز چیست؟ اصطلاح جمهوری موز در دنیای سیاست به چه چیزی اشاره دارد؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود: معمای تصویری مار درختی: زیر ۱۰ ثانیه پیدایش کنید

با ورزش مغز خود را تقویت کنید

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود: سگ را در بین حوله ها پیدا کنید، 5 ثانیه فرصت دارید

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

امیدوارم از سوالات هوش تصاویر جالب امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد:

آزمون خطای دید گوزن: رمز و راز تصویری که 98٪ به آن دست نیافته را کشف کنید!

تست قدرت بینایی ببرها: تیزبین‌ها در 20 ثانیه 16 ببر را در تصویر پیدا می‌کنند!

چالش تصویری خرس متفاوت: آیا در 8 ثانیه می توانید خرس متفاوت را پیدا کنید؟

در چالش تصویری حیوانات فراری، کدام حیوانات از طویله فرار کردند؟

اگر تیزبینی،اشتباهات تصویر تست قدرت بینایی خانواده را در 15 ثانیه پیدا کنید!

معمای تصویری سیب:اگر در یک نگاه سیب متفاوت را پیدا کنی، تمرکزت 20 هست!

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

دکمه بازگشت به بالا