;
تفریح و سرگرمی

آدم تحلیلگر هستی یا خلاق!؟ برا دونستن، فقط یکی از چهار تا خونه را که به نظرت بهتره انتخاب کن!

تست شخصیت براساس نوع ترجیح: چهار خانه در این آزمون نشان دهنده سبک های مختلف زندگی است: سنتی، مدرن، مینیمالیستی و التقاطی. هر خانه ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد که ممکن است به دلایل مختلف برای افراد مختلف جذاب باشد. به عنوان مثال، خانه های سنتی اغلب با گرما و راحتی همراه هستند در حالی که خانه های مدرن اغلب با مدرنیته و کارایی همراه هستند. با انجام این تست شخصیت می توانید ببینید کدام خانه مناسب تیپ شخصیتی شماست و با نقاط ضعف خود بیشتر آشنا شوید.

شما با توجه نوع ترجیح و انتخابی که دارید، بخش هایی از زوایای شخصیتی خود را به دیگران عرضه می کنید. بخش هایی که کمتر مجال بروز پیدا کرده اند. شما می توانید در تست شخصیت براساس نوع ترجیح بفهمید که  ترجیحات شما چه چیزی را در مورد نقاط ضعف شما نشان می دهد؟ اگر علاقمند و آماده هستید با تست شخصیت براساس نوع ترجیح که در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است را از دست ندهید.

شاید بپسندید: فقط یه تیزبین نابغه میتونه 3 تا تفاوت گربه ملوس رو تو آزمون شناخت تفاوت تصویر گربه پیدا کنه!

تست شخصیت براساس نوع ترجیح

شناخت تیپ شخصیتی شما می تواند ابزار قدرتمندی برای درک خود و همچنین اطرافیانتان باشد. انجام تست شخصیت یکی از راه های متعدد برای به دست آوردن بینش در مورد نحوه تفکر و رفتار شما در موقعیت های مختلف است.

این تست شخصیتی خاص بر چهار گزینه تمرکز دارد تا به شما کمک کند نقاط ضعف خود را کشف کنید. با شرکت در این تست شخصیت، این فرصت را خواهید داشت که در مورد خودتان و اینکه چگونه ترجیحات خانه شما می تواند بر زندگی شما تأثیر بگذارد، اطلاعات بیشتری کسب کنید. پس تصویر تست شخصیت براساس نوع ترجیح را ببینید و سپس یگوئید که کدام خانه را انتخاب و ترجیح دادید!؟

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این سه تا خانم خوشکله، نامزد این مرد خوش تیپه!؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

تست شخصیت براساس نوع ترجیح

شاید بپسندید: کدومیکی از این دو زن واقعیت را می گوید!؟ | آیا زن سمت راست یک تازه به دوران رسیده است!؟

.

.

.

.

معادله را با جابه جایی یک چوب کبریت درست کنید!

 

 

 

احتمالاً بپسندید: با هوشا و زرنگا رمزگشایی کنند: به جای علامت سوال، چه حرفی باید باشه!؟

پاسخ تست شخصیت براساس نوع ترجیح

تست‌های شخصیت ویژگی‌هایی مانند برون‌گرایی، موافق بودن، وظیفه‌شناسی، علاقمندی به کسب تجربه و ثبات عاطفی را اندازه‌گیری می‌کنند. این تست خاص طراحی شده است تا به شما کمک کند تا متوجه شوید که چگونه ویژگی های خاص خانه ممکن است بر نقاط ضعف شما تأثیر بگذارد. هر یک از چهار خانه ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند که با ویژگی های شخصیتی خاصی مرتبط است.  اکنون که خانه مورد نظر خود را انتخاب کردید، بهتر است تفسیر هر انتخاب را مطالعه کنیم!

شاید بپسندید: فقط بگو تو تصویر چی دیدی تا بگم که برای پیشرفت تو کارا، نیاز به دیگران داری یا باید تنهایی عمل کنی!

.

.

.

شاید بپسندید:حکایت نه خانی آمده نه خانی رفته!

 

 

 

شاید بپسندید: ضریب هوشی خود را تست کنید و بگوئید به لحاظ منطقی کدام مخزن آب در 45 ثانیه اول پر می شود!؟

شخصیت براساس نوع ترجیح

خانه اول

اولین اولویت خانه انتخاب شده در تست شخصیت براساس نوع ترجیح: این انتخاب یک تیپ شخصیتی تحلیلی را نشان می دهد. کسانی که این نماد را انتخاب می کنند، در رویکرد خود به زندگی بسیار تحلیل گر و منطقی هستند. آنها اغلب در تصمیم گیری ها بیش از حد فکر می کنند و می توانند در مورد جزئیات بسیار حساس باشند. آنها همچنین بسیار منظم هستند و دوست دارند همه چیز را در جای خود داشته باشند. با این حال، این گرایش به سمت کمال همچنین می تواند منجر به عدم خودانگیختگی در زندگی آنها شود، زیرا اگر کارها طبق برنامه پیش نرود، ممکن است در مشکلات غرق شوند.

احتمالاً بپسندید: میدونستی که علاقه به یه حیوون برمی‌گرده به نوع نگاه و شخصیت ات!| باور نداری تو این تست شرکت کن!

خانه دوم

اولویت خانه دوم در تست شخصیت براساس نوع ترجیح، کسانی را به تصویر می کشد که از خود در برابر دنیای بیرون محافظت می کنند. افراد با این تیپ شخصیتی معمولا محتاط هستند و ترجیح می دهند از دیگران فاصله بگیرند. همچنین ممکن است به دلیل نیاز به محافظت از خود کاملاً ترسو و مضطرب هستند. این می تواند منجر به احساس ناامنی یا بی اعتمادی شود، که می تواند آنها را از درگیر شدن کامل در روابط یا ریسک کردن باز دارد.

احتمالاً بپسندید: شما را به عمد پشت درب بسته کاشتن، چیکار می کنی!؟ | با این تست خود واقعی ات رو بشناس!

خانه سوم

ترجیح خانه سوم در تست شخصیت براساس نوع ترجیح، تیپ شخصیتی خلاق را نشان می دهد. کسانی که این خانه  را انتخاب می کنند اغلب متفکرانی خلاق و مبتکر هستند که از ارائه راه حل های منحصر به فرد برای مشکلات لذت می برند. آنها ممکن است استعدادی برای هنر داشته باشند و خود را به سمت کارهای خلاقانه مانند نقاشی، نویسندگی یا موسیقی جذب کنند. با این حال، ممکن است برای آنها دشوار باشد که روی کارهای روزمره متمرکز بمانند و به راحتی خسته شوند.

برایتان جالب خواهد بود: اگه ریاضی ات خوب باشه خیلی راحت با حرکت 1 چوب کبریت معادله را اصلاح می کنی!

خانه چهارم

اولویت خانه چهارم در تست شخصیت براساس نوع ترجیح، نشان دهنده کسانی است که بدون فکر کردن به عواقب آن ریسک می کنند. افراد با این نوع شخصیت معمولاً با انگیزه هدایت می شوند و از فشار دادن مرزها برای رسیدن به اهداف خود لذت می برند. در حالی که این می تواند منجر به موفقیت بزرگ شود، همچنین می تواند منجر به رفتار بی پروا و تصمیم گیری بد شود.

برایتان جالب خواهد بود: کسی که دقت‌اش شبیه هرکول پوارو باشه، در یک نگاه صاحب چمدون رو شناسایی می کنه!

امیدوارم از تست شخصیت براساس نوع ترجیح استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: فقط نوابغ تیزبین، 3 تفاوت تصویر گاو بامزه رو تو 8 ثانیه پیدا می کنند!

 

 

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

بیشتر بخوانید:با انتخاب یکی از شیرهای تصویر، ویژگی اصلی شخصیتی خود را بشناسید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود: اگه ریاضیاتت خوب باشه، میتونی معادله “تست ریاضی با معادلات تصویر البسه” را در 8 ثانیه حل کنی!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید:همین که تصویر رو دیدی چی نظرت رو جلب کرد تا بگم که آدم رک گو هستی یا خجالتی!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه: اگه تو یه نگاه مشکل عکس آرایشگاه زنانه را پیدا کنی، نابغه‌ای!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان چالب خواهد بود: نقطه قوت شخصیت‌ات رو میدونی، اگه نمیدونی یکی از جغدا رو انتخاب تا بهت بگم! نتیجه عجیبه!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

برایتان جالب خواهد بود: معمای ریاضی چالشی سخت: ضریب هوشی خود را با حرکت 2 چوب کبریت و تصحیح معادله اثبات کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: همین که به عکس نگاه کردی چی دیدی تا بگم درونگرایی یا برون گرا!؟

شاید برایتان جالب باشد

کدوم ماسک ونیزی را می پسندی!؟ | یکی را انتخاب کن تا بگم چه چیزی سبب پیشرفت‌ات میشه!؟

آزمون شناسایی پدر نوزاد: اگه نابغه باشی در یک نگاه پدر نوزاد شناسایی می کنی!

فقط نابغه هایی که خیلی تیزن، 5 تفاوت تصویر دخترک رو تو 8 ثانیه پیدا می کنند!

آیا می تونی 2 چوب کبریت را به نحوی حرکت بدی که معادله صحیح باشد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 6 =

دکمه بازگشت به بالا