;
تفریح و سرگرمی

آزمون روان شناسی: اگر در این موقعیت باشی، به چه کسی چتر نجات داده و او را کمک می کنی؟

تست شخصیت براساس عملکرد: خوب فکر کنید و به این تست شخصیت پاسخ دهید. تنها کاری که باید در تست شخصیت انجام دهید این است که صادقانه پاسخ دهید و به ما بگویید که به کدامیک از افراد تصویر کمک می کنید تا نجات پیدا کند. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس عملکرد همراه شوید.

احتمالاً بپسندید: تست قدرت تمرکز: قدرت تمرکز و بینایی خود را با پیدا کردن 16 چهره انسان و حیوان محک بزنید!

این یک تست شخصیتی بسیار بحث برانگیز است. در اینجا باید بسیار صادق باشید و با صداقت کامل به فرضی که در ابتدای این آزمون مطرح می شود پاسخ دهید. پس از آن، ما به شما اطمینان می دهیم که جنبه های منحصر به فردی از شیوه نگرش به زندگی را خواهید شناخت که احتمالاً نمی دانستید. پس ادامه دهید و سعی کنید این چالش را حل کنید.

شاید بپسندید: چمدان برای کدامیک از این دو دختر است!؟ | خود را بهتر بشناسید!

تست شخصیت براساس عملکرد

ما این سوال را از شما می پرسیم: به کدام یک از افراد حاضر در تصویر چتر نجات می دهید؟ شما سه گزینه دارید: دزد، بزرگترین دشمن شما و همچنین آدولف هیتلر. اگرچه این آزمون تنها یک نمایش ساختگی است، اما شما باید با صداقت پاسخ دهید، زیرا این تنها راه برای دانستن نتایج تست شخصیت خواهد بود.

احتمالاً بپسندید: تست قدرت بینایی با میوه متفاوت: قابل توجه تیزبین‌ها، تیزبینی خود را با یافتن میوه متفاوت تصویر اثبات کنید!

برای این کار حدود 5 ثانیه به شما فرصت می دهیم. در مورد آن فکر کنید، زیرا هر یک از آنها معنایی در مورد نحوه دیدن زندگی در شرایط مختلف است. از شما دعوت می کنیم در قسمت نتایج آزمون بیشتر با خودتان آشنا شوید.تصویر را با هم مرور می کنیم.

شاید بپسندید: تست قدرت بینایی با سگ فانتزی: قدرت بینایی و تمرکزتان را با پیدا کردن سگ فانتزی، اثبات کنید!

تست شخصیت براساس عملکرد

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرد بی مسئولیت: چه کسی در معرض خطر است؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون یافتن تفاوت تصویر خرس: به تیزبینی خودت اطمینان داری، پس تفاوت های دو خرس را پیدا کن!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی تصویر سگ در تصویر: اگر تیزبین باشی در یک نگاه سگ مخفی شده تصویر را پیدا می کنی!

نتایج تست شخصیت براساس عملکرد

اکنون که نتخاب خود را انجام دادید می توانید پاسخ انتخاب های خود را در پایین مشاهده کنید.:

احتمالاً بپسندید: تست قدرت تمرکز: قدرت تمرکز و بینایی خود را با پیدا کردن 16 چهره انسان و حیوان محک بزنید!

هیتلر

هیتلر

ویژگی کلی شما: سرسخت و کینه توز. 5 ثانیه طول نکشید تا تصمیم بگیرید. شما به هر کاری که انجامی دهید، اعتقاد دارید، به حدی که برایتان مهم نیست که در این مسیر به شخص دیگری آسیب برسد. با کسانی که به شما صدمه زدند هیچ بخشش یا فراموشی ندارید. شما عملگرا هستید و با افتخار به آن اعتراف می کنید.

احتمالاً بپسندید:تست شخصیت شناسی با تابلو نقاشی: آیا ویژگی اصلی شخصیت خود را می دانید؟

بزرگترین دشمن شما

بزرگترین دشمن شما

شاید بپسندید: آزمون شناسایی ماهی مخفی در اتاق: اگر تیزبین هستی سریع بگو که ماهی مخفی کجاست!

ویژگی کلی شما همدلی و مهربانی شماست. برای چند ثانیه شک کردی، اما برایت واضح بود که باید با کسی که بیشترین آسیب را به تو وارد کرده آشتی کنی. شما همیشه حاضرید به صحبت های آشنایان و حتی غریبه ها گوش دهید، اما باید مراقب باشید، زیرا برخی ممکن است اعمال شما را حمل بر ساده لوحی شما کنند.

شاید بپسندید: یکی از گل های تصویر را انتخاب کن تا خودت را بهتر بشناسی!

دزد

دزد در تست شخصیت براساس عملکرد

شاید بپسندید: تست شخصیت، خود و اطرافیان را بهتر بشناسید: کدامیک از این مناظر برایتان جذاب تر است!؟

گوشه گیر و تحلیل گر ویژگی کلی شماست. تقریباً شروع به تهیه لیستی از جوانب مثبت و منفی برای تصمیم گیری می کنید. شما در کارتان تلاشی انجام می دهید که شبیه هیچ چیز دیگری نیست، اما شناخت همیشه با تلاش شما برابری نمی کند. شما دوست دارید به حرف های دیگران گوش دهید، اگرچه برایتان سخت است که فکرها و تصمیمات خود را با بقیه در میان بگذارید.

احتمالاً بپسندید: یک از زن ها دروغ می گوید به نظر شما کدوم یکی می تونه یه تبهکار باشه؟

امیدوارم از تست شخصیت براساس عملکرد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناخت زن دروغگو: ضریب هوشی ات بالاست، سریع بگو با توجه به شواهد کدام زن دروغگوست!

 

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: تست صندلی را به چه کسی می دهید؟| این تست نشان می دهد که آیا شما مهربان هستید یا خودخواه!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: اگر فکر می کنی ذهن و هوش کارآگاهی داری، در 3 ثانیه آدم ربای خطرناک را شناسایی کن!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: اگر تمام اعداد تصویر را تشخیص بدی، چشمات مثل چشم عقابه و مشکلی نداره!!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: قدرت تمرکز و دقت‌ات رو با پیدا کردن محصولی که فقط یکی از آن در یخچال موجود است، محک بزنید!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی دختر گرگینه: کدامیک از این 3 دختر حاضر در سالن سینما یک گرگینه است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی فرد خوش شانس در شهربازی: چه کسی احتمال زنده ماندنش بیشتر از دیگران است!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: تست قدرت تمرکز با اشتباهات تصویر: اگر خود را نابغه می دانید، 10 اشتباه تصویر را در 10 ثانیه پیدا کنید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرد کودک ربا: چه کسی قصد کودک ربایی دارد؟ | مرد دلقک یا پیرمرد!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: آزمون هوش گیج کننده: فردی که قاتل است را در تصویر بیابید!

سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: آزمون قدرت بینایی خطوط و حیوان: اگر حیوان تصویر را در 8 ثانیه تشخیص بدی، بینایی ات عالیه!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

برایتان جالب خواهد بود: سوال تصویری شناخت دروغگو: اگر هوش منطقی بالا داری در یک نگاه، دروغگو را شناسایی می کنی!

برایتان جالب خواهد بود

بگو کدوم کوله پشتی را انتخاب کردی، تا بگم در برخورد با دیگران دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

اگر ریاضیدانی سریع بگو که با توجه به معادلات بالا به جای علامت سوال، چه عددی باید قرار داد!؟

فقط کسی که تیزبینی‌اش شبیه هرکول پوارو باشه، در یک نگاه دزد را پیدا می کند!

آزمون چالشی یافتن اتومبیل متفاوت: تیزبینی خودتان را با پیدا کردن اتومبیل متفاوت در 7 ثانیه محک بزنید!

 شناخت زن خون آشام پارک: با توجه به شواهد، سریع بگید که کدوم یکی از این دخترا خون اشامه!؟

فکر میکنی خیلی نکته سنج و تیزبینی، پس رباینده عروس را پیدا کن!

قابل توجه باهوشا: این سوال ریاضی می تواند ضریب هوشی بالای شما را اثبات کند!

آزمون شناسایی قاتل مرد بر زمین: با پیدا کردن قاتل، اثبات کنید که هوش کارآگاهی تان بالاست!

نوشته های مشابه

30 دیدگاه

 1. به دیدگاه من در لحظه نجات دادن جان یک انسان ، هیچ یک از موارد زیر :
  عنوان شغلی ، تحصیلات ، جنسیت ، ثروت ، دوستی یا دشمنی ،
  نوع رابطه و نسبت ما با اون شخص نباید تاثیری روی عملکرد کمک و نجات ما داشته باشه .

  1. من هیتلر رو انتخاب میکنم میگم در ازای نجاتش چهار تا بمب هسته ای بده توی چهار شنبه سوری بزنیم صداش نصف تهران رو کر کنه دزد و بد ترین دشمن من هم چون برام ضرر دارن بیوفتن بمیرن😄اینجوری بنده راضی هستم

 2. به هیچ کدوم ادولف رو میندازم پایین دشمنم میندازم بعد به دزده میگم بیا فرار کنیم تا اومد طلا رو ازش میگیرم میندازمش پایین یا همرو میکشم طلا ها رو ور میدارم

  1. بدون لحظه ای درنگ چتر رو به بزرگترین دشمنم میدم تا زنده بمونه 🙂 بعد با دستای خودم تیکه تیکه اش کنم 😐 بخشش کیلویی چنده عامو 😶 مهربانی مثقالی چند

 3. چطور به خودتون جرعت دادید ادولف هیتلر رو با چند نفر ارازل و دزد یجا قرار بدید هیچ سنخیتی نداره ادولف هیتلر رو با همچین ادمایی مقایسه کرد
  ایشان رهبر جامعه ای بودند که در قعر بدبختی فرورفته بود

  1. چرت نگو داداش
   یه ادم روانی بود که در جنگ جهانی دوم باعث و بانی مرگ ۷۶ میلیون انسان بیگناه شد.

 4. به بزرگترین دشمن چون خودم چتر دارم به اون میدم چون اون فقط به من بدی کرده ولی دزد پول خیلی هارو دزدیده وهیلتر هم که خودتون بهتر از من میدونید من به بزرگترین دشمنم کمک میکنم و بعد اشتی میکنیم اونجوری شاید اون به هیچکس بدی نکرده باشه و یک کینه هم از بین میره

  1. هیتلر 🙂همینجوری علکی😐بزرگ ترین دشمنمو دوست دارم شکنجه بدم😏و در اون لحضه به …..میوفته😎و بعد میمیره😏

  2. چقدر جالب ، چون دقیقاً منم همین فکرو کردم، هیتلر که خودخواه و روانیه کینه ایی و جانی بود، دزد هم که به همه مردم ضرر میزنه، بزرگترین دشمنه که فقط به من اسیب زده پس دونفری که برای همه مضر هستند حذف پس دشمن خودمو بغل میکنم و با چتر میپریم پایین

 5. من به بزرگترین دشمن میدم چون اگه بمیره نمیتونم با کسی دشمنی داشته بوده باشم

 6. قطعا آدولف هیتلر چون که آدمی بدی نبوده و فقط با دشمنانش جنگیده و آن ها را کشته اگه شما هم بودن همین کار رو می کردین صبر نمی کردین که دشمن بیاد شما رو بکشه

 7. راستش اول فکر کردم که به دزد بدم تا پولشو بگیرم ولی دیدم امنیت ندارند و حتی ممکنه که خودم رو هم بکشه بزرگترین دشمن ازهمه بی خطر تر و امن تره ولی قبل اینکه با اون برم پول هارو هم برمیدارم
  ولی خدایی بستگی داره اگه بزرگترین دشمن با قصد کشت باشه به هیچکی نمیدم برای دزد هم بازم بستگی داره که کیه

 8. من تصمیم گرفتم چترو بندازم همونجا هرکی تونست برداره چون آدمی نیستم که بتونم بین مردن و زنده موندن کسی تصمیم بگیرم چترو میندازم همونجا خودم میپرم پایین دیگه اونا خودشون با هم کنار بیان به من چه

 9. من معتقد بودم که چتر نه باید برای هیلر باشه نه بزرگ ترین دشمنم

  باید برای دزد باشه چون دزده امکان داره برای بی پولی دزدی می کنه

  ولی بزرگ ترین دشمنم احتمال داره که حتی نجاتش هم داده باشم

  باز بهم ضرر مالی و جانی بزنه

  هیلرم که معلومه چون به نصف جهان ضرر زده قطعا هیلر نه

 10. من میدم به بزرگترین دشمن چون اون فقط به من ممکنه صدمه بزنه ولی خب اون دوتا به کلی آدم صدمه میزنن پس منفعت بقیه هم تو اینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا