;
تفریح و سرگرمی

باهوشا بگن: کدومیک از این سه زوج، عروس و دوماد واقعی نیستند!؟

آزمون شناسایی عروس و داماد تقلبی: شما در تصویر آزمون شناسایی عروس و داماد تقلبی، با تصویر بسیار جالبی مواجه هستید. شما سه زوج را می بینید که به نظر می رسد به زودی با هم ازدواج می کنند. در نگاه اول اینطور به نظر می رسد. اما اگر تیزبین باشید متوجه خواهید شد که یکی از این دو زوج عروس و داماد واقعی نیستند. این زوج کدامیکی هستند!؟ آیا جرأت این را دارید که خود و توانائی های خود را با آزمون شناسایی عروس و داماد تقلبی امتحان کنید. آزمونی که تنها 5 درصد از شرکت کنندگان در این معمای تصویری توانستند آن را حل کنند.

به گفته طراح این آزمون، فقط یک نابغه واقعی که دارای چشمانی تیزبین چون عقاب و دقت و تمرکزی همچون کارآگاهان پلیس باشد، می تواند آن را در زمان تعیین شده 5 ثانیه ای رمزگشایی و تحلیل خود را ارائه دهند. فرصت را غنیمت شمرده و با کمک آزمون شناسایی عروس و داماد تقلبی بررسی کنید که مهارت های منطقی و شناختی شما چگونه است؟ آیا می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن آن را رمزگشایی کنید یا خیر؟ با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی عروس و داماد تقلبی همراه باشید.

شاید بپسندید: فقط زبل ها میتونن تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر پلیکان را پیدا کنند!

آزمون شناسایی عروس و داماد تقلبی

شما همواره می توانید جذاب ترین، پیچیده ترین و چالش برانگیز ترین سوالات و  معماهای تصویری را به همراه پاسخ در مجله خبری چشمک دنبال کنید. همکاران ما در مجله خبری چشمک تلاش دارند با انتشار این معماهای تصویری هم لحظاتی خوشی را برای اوقات فراغت شما رقم بزنند و هم در رشد و توسعه مهارت های فردی و شناختی شما نقش داشته باشند. شما با کمک این آزمون ها می توانید توانائیهای خود را بهبود ببخشید. پس با چشمک همیشه همراه باشید و این آزمون ها را با دوستان و نزدیکان خود همرسانی کنید.

اگر اغراق نباشد، آزمون شناسایی عروس و داماد تقلبی آنقدر چالشی است که تنها 5 درصد از افراد در اولین تلاش موفق شدند پاسخ صحیح را ارائه دهند. این معما از آن حیث پیچیده است که ذهن و مغز ما عادت کرده است به کلی نگری و دیدن جزئیات برای او سخت است. پس اگر می خواهید پیروز آزمون شناسایی عروس و داماد تقلبی باشید، تلاش کنید دقت خود را متمرکز کرده و با نگاهی دقیق تصویر آزمون شناسایی عروس و داماد تقلبی را بررسی کنید.

در تصویر آزمون شناسایی عروس و داماد تقلبی سه زوج را می بینید که به نظر می رسد به زودی با هم ازدواج می کنند. در نگاه اول اینطور به نظر می رسد. اما اگر تیزبین باشید متوجه خواهید شد که یکی از این دو زوج عروس و داماد واقعی نیستند. این زوج کدامیکی هستند!؟ برای این کار فقط 5 ثانیه وقت دارید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل به خون کسی تشنه بودن

آزمون شناسایی عروس و داماد تقلبی

یک آزمون تصویری جالب: از این خانم خوشکلا، کدومیکی تو شبکه‌های اجتماعی فالوور زیاد داره !؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: کدوم یکی از خوشکل خانما برای مراسم ازدواج هزینه کمتری کرده یا اینکه اصلاً فقیره!؟

.

.

.

شاید بپسندید: آیا بچه زن وسطی زایشگاه واقعاً دزدیده شده است!؟ | باهوشا بگن!

پاسخ آزمون شناسایی عروس و داماد تقلبی

احتمالا درجه سختی آزمون شناسایی عروس و داماد تقلبی، شما را گیج کرده است و هنوز به دنبال پاسخ هستید. اشکالی ندارد. می توانید زمان بیشتری را در اختیار داشته باشید. به دنبال یک نشانه کوچک باشید تا این آزمون را رمزگشایی کنید.

شاید بپسندید: کدومیکی همسر واقعی مَرده است!؟ | فقط باهوشایی مثل هرکول پوآرو تو یه نگاه می فهمن!

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: کدام سه عدد را در همدیگر جمع و یا ضرب کنیم، نتیجه یکسانی دارند؟

 

 

 

 

شاید بپسندید: اگه زبر و زرنگ باشی تو یه نگاه معشوقه مرد رو شناسایی می کنی!

پاسخ آزمون شناسایی عروس و داماد تقلبی: به زوج اول از سمت راست نگاه کنید. هر دو خوشحالند. زوج دوم نیز هر دو گویا از یک مسئله ناراحت هستند. اما زوج سوم یکی خوشحال و یکی ناراحت است. اما مهمتر از همه این زوج تنها زوجی است که داماد گلی به رنگ دسته گل عروس در جیب خودش نگذاشته است. احتمالاً این دو به دلیل خاصی لباس عروس و داماد پوشیده اند.

شاید بپسندید: با جابجایی 1 چوب کبریت، معادله را درست کن! | فقط نابغه ها موفق میشن!

شناسایی عروس و داماد تقلبی

امیدوارم از آزمون شناسایی عروس و داماد تقلبی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چیستان جالب: از چوب است ولی به هیچ وجه اره نمی شود!؟

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: حکایت روباه و مرغ های قاضی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: داستان شنیدنی و طنز مادر شوهر و عروس خل و چل!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: چیستان جالب:سه پزشک گفتند که بیل برادر آنها است،اما بیل می گوید که برادر ندارد! چگونه ممکن است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: دوست دارید در کدام مسیر قدم بزنید؟ با این تست خود و اطرافیان را بهتر بشناسید!

برایتان جالب خواهد بود

 داستان ضرب المثل آشی برایت بپزم که یک وجب روغن رویش باشد !

چیستان جالب: یک فرد چگونه می تواند 90 روز نخوابد، ولی همچنان سرحال باشد؟

میخای بفهمی نگاهت به زندگی چیه، کافیه یک نوشیدنی داغ را انتخاب کنی!

قدرت تفکر خود را با پیدا کردن مقدار عددی اشکال هندسی ارزیابی کنید!

آدم واقعی را میون مانکن ها شناسایی کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا