تفریح و سرگرمی

آزمون ذهن: قدرت تمرکز خود را با این آزمون جالب محک بزنید!

همه ما چالش های تصویری را بسیار دوست داریم، چرا که این چالش ها، توانایی های ذهنی و منطقی ما را آزمایش کرده و یک تمرین عالی برای کارکردن مغز است. این تصاویر همچنین برای سرگرمی و از بین بردن سنگینی کار یا فشار مطالعات، بسیار کمک کننده هستند. بنابراین در این یادداشت قصد داریم تمرکز و دقت و قدرت بینایی شما را به چالش بکشیم. شما با انجام این آزمون ها خواهید فهمید که آیا قدرت دید و تمرکزتان چگونه است. با آزمون دقت ذهن با پیدا کردن تصاویر متفاوت با چشمک همراه باشید. فراموش نکنید که این آزمون ها را با دوستان و اعضای خانواده به اشتراک بگذارید و آنها را نیز به این چالش دعوت کنید.

شاید برایتان جالب باشد: آزمون تمرکز: آیا می‌توانید جوجه تیغی پنهان تصویر را پیدا کنید؟

آزمون دقت ذهن با پیدا کردن تصاویر متفاوت

اگرچه انجام این آزمون آسان به نظر می رسد، اما گاهی می تواند بسیار سخت و مشکل باشد. به خصوص اگر مغز خود را به انجام بازی های فکر و هوش عادت نداده باشید. در آزمون دقت ذهن با پیدا کردن تصاویر متفاوت شما با چند آزمون روبرو هستید. در هر آزمون یک تصویر موجود است که به نظر می رسد همه شکل های موجود در هر عکس شبیه یکدیگر است. اما یک تفاوت در هر عکس موجود است. شما باید بتوانید تفاوت موجود در هر عکس را در کمتر از 5 ثانیه شناسایی کنید.اگر آماده هستید به ترتیب آزمون ها و سپس پاسخ آنها را ببینید!

شاید بپسندید: سخت ترین معمای تصویری که باعث خنده کاربران شد: چهره پنهان کجاست؟

.

.

.

.

.

.

تصویر 1

در این تصویر، ما با دسته ای از لک لک ها روبرو هستیم که گویا همه کپی شده از دیگری هستند. اما یکی از لک لک ها متفاوت با دیگری است. شما باید بتوانید در کمتر از ده ثانیه لک لک متفاوت را شناسایی کنید. اگر نتوانستید در کمتر از ده ثانیه شناسایی کنید به پایین صفحه مراجعه کنید!

جالب است: آزمون ذهن:چهره مخفی در تصویر را پیدا کنید؟

تصویر 1 در آزمون دقت ذهن با پیدا کردن تصویر متفاوت

جالب است بخوانید: 10 حقیقت تکان دهنده در مورد جنگل خودکشی در ژاپن!

تصویر 2 در آزمون دقت ذهن با پیدا کردن تصویر متفاوت

در این تصویر با دسته ای از پشه ها مواجه هستیم. حتما همه به شما دارن نگاه می کنند و میگن” بده بزنیم”. یکی از پشه ها در واقع پشه برنامه مهمونی است که اصطلاح بده بزنیم مخصوص او هست. آیا توانستید در یک نگاه پشه خاص با تکه کلام جالبش را شناسایی کنید؟

شاید بپسندید: آزمون دقت ذهن: کدامیک از این سه زن یک ربات نیست؟

آزمون دقت ذهن با پیدا کردن تصویر متفاوت

برایتان جالب خواهد بود: تست هوش عدد :عدد “417” را در کمتر از 20 ثانیه پیدا کنید!

تصویر3

آووکادوهای زیبا و خوش تبپ. همه به یک شکل منتظر شما هستند. اگر خوب به این آووکادوها دقت کنید، متوجه می شوید که به شما در حال لبخند زدن هستند. در میان این آووکادوها یکی متفاوت از بقیه است. آیا در یک نگاه آن را شناسایی کردید؟

شاید بپسندید: آزمون ذهن: تنها عده کمی قادر به دیدن خرگوش پنهان تصویر هستند!

جالب است بخوانید:تست حیوانات درهم: اولین چیزی که می بینی چیه؟ شوکه خواهید شد!

تصویر 4 در آزمون دقت ذهن با پیدا کردن تصویر متفاوت

این بادمجان های دلمه ای منتظرند که زودتر برای تهیه یک دلمه خوشمزه مورد استفاده قرار بگیرند. هر کدام عجله دارند. در نگاه اول همگی شبیه هم هستند، اما یکی متفاوت از دیگری است. آن یکی کدام است؟

شاید بپسندید: با انتخاب یکی از ماهی ها، نقاط ضعف خود را بهتر بشناسید!