;
تفریح و سرگرمی

آزمون تمرکز: چه عددی در این تصاویر مخفی شده است؟

تست ها، سوالات هوش، بازی های فکری و پازل‌هایی که در شبکه های اجتماعی ارائه می شوند، راهی مطمئن برای محک زدن دقت، تمرکز و بینایی شما. این پازل ها مغز شما را به چالش می کشند و به شما گوشزد می کنند که تا چه اندازه مغز شما فعال است.  در آزمون تمرکز با تصاویر عجیب بار دیگر دقت، تمرکز و قدرت بینایی شما را در وب سایت چشمک به چالش می کشیم. شما با انجام اینن تست ها خواهید توانست، قدرت بینایی، تمرکز و دقت خود را بسنجید. اگر آماده هستید با چالش امروز وب سایت چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: تست شخصیت شناسی: درونگرا هستید یا برونگرا!

آزمون تمرکز با تصاویر عجیب

در آزمون تمرکز با تصاویر عجیب، شما با چنیدین عکس روبرو هستید. در هر کدام از این تصاویر، عدد پنهان شده است. تنها یک چشم تیز بین و یک مغز فعال می تواند در عرض 10 ثانیه عدد موجود در هر عکس را پیدا کنید. برای رمزگشایی از این بازی فکری، شما به دقتع، تمرکز و همچنین صبر زیادی نیاز خواهید داشت.احتمالا خیلی از ماها نیاز به یک ذره بین خواهیم داشت. شما همواره می توانید جدیدترین تست ها و آزمون ها را در وب سایت چشمک مطالعه کنید. اگر آماده باشید به ترتیب، عکس ها را مرور می کنیم.

شاید برایتان جالب باشد: 8 درصد افراد قادر به شناسایی گربه در عرض 10 ثانیه هستند!

تصویر شماره 1

تصویر شماره 1

همانطور که اشاره شده در هر یک از تصاویر زیر یک عدد از معرض دید پنهان شده است. آیا می توانید تشخیص دهید که عدد چیست؟ چه عددی در این موزاییک رنگارنگ پنهان شده است؟ اگر نیاز به سرنخ دارید؟ شما باید به دنبال عدد زوج باشید.

شاید بپسندید: تست بینایی: آیا یوز پلنگ در کمین آهوها را در تصویر می بینید!

تصویر شماره 2 در آزمون تمرکز با تصاویر عجیب

آزمون تمرکز با تصاویر عجیب

خوب اگر مورد اول را یافتید به تصویر دوم نگاه بیندازید. آیا عدد موجود در تصویر دوم را شناسایی کردید؟ با دقت به تصویر نگاه کنید. به کمک نیاز دارید؟ همان عدد قبلی در تصویر اول را می توانید در این تصویر نیز ببینید.

شاید بپسندید: چند سوال هوش جالب که فقط باهوشا قادر به پاسخ آن هستند!

تصویر شماره 3

تصویر شماره 3

خوب به این عکس هم نگاه بیندازید! آیا شما توانستید عدد موجود در این تصویر را بیابید؟

شاید بپسندید: اگر گربه اخمو را در عرض 10 ثانیه پیدا کنی، واقعا تیزبینی!

پاسخ های آزمون

شما می توانید برای دیدن پاسخ به این تصاویر مراجعه کنید و عدد را ببینید!

پاسخ تصویر شماره 1 در آزمون تمرکز با تصاویر عجیب

آزمون تمرکز با تصاویر عجیب

 

تست بینایی حلقه پنهان: اگر چشمان عقابی دارید حلقه را پیدا می کنید!

 

خوب اگر عدد را پیدا نکردید می توانید به این تصویر مراجعه کنید. این به معنای تسلیم نیست. شما با انجام پازل ها و تست مشابه در وب سایت چشمک می توانید، فعالیت های مغزی خود را افزایش دهید. با افزایش فعالیت های مغزی، توانائیهای شناختی شما را افزایش می دهد. خوب این شما و پاسخ.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: عدد 139 را در کمتر از 7 ثانیه پیدا کنید!

پاسخ تصویر شماره 2

تصویر شماره 2

راه حل در این تصویر دیده شده است. این هم جواب. چقدر آسان.

شاید بپسندید: آیا در یک نگاه مار مخفی شده را در تصویر پیدا کردید؟

پاسخ تصویر شماره 3 در آزمون تمرکز با تصاویر عجیب

آزمون تمرکز با تصاویر عجیب

احتمالا اکثرا شما دوستان در وب سایت چشمک توانسته اید پاسخ این سوال را پیدا کرده باشید. پاسخ این تصویر نیز عدد 20 است که به خوبی در عکس دیده می شود.

شاید بپسندید: اگر دید خوبی دارید باید کریستیانو رونالدو را در ثانیه اول ببینید!

چگونه پازل ها به رشد مغز کمک می کنند؟

این بدان معناست که وقتی ما یک پازل را انجام می‌دهیم، نیاز است که هر دو طرف مغز ما با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و هماهنگ با یکدیگر کار کنند. همانطور که قطعات پازل را مرتب می کنیم، برنامه ای ایجاد می کنیم، سعی می کنیم قطعات را با هم تطبیق دهیم، عملکرد شناختی خود را افزایش می دهیم، کل مغز خود را تمرین می دهیم و به جلوگیری از زوال شناختی کمک می کنیم.

شاید بپسندید: زن می بینی یا مرد؟ بزرگترین مشکل شما چیست؟

اهمیت پرداختن به این آزمون ها

چگونه در این پازل بصری چالش برانگیز عمل کردید؟ آیا احساس کردید که نورون های مغز شما فعال شدند؟ با این فعالیت ساده، به مقابله با کاهش طبیعی «ناهمسانگردی انتشار» کمک کرده‌اید. یعنی شما به معنای واقعی کلمه آب مغز خود را در جریان نگه داشته اید و به این ترتیب پیری، بیماری و آسیب را مهار می کند. هر چه از نظر ذهنی فعال تر باشید، آب راحت تر در بافت مغز حرکت می کند.

دکتر آرفناکیس از موسسه فناوری ایلینویز توضیح می‌دهد: «ناهمسانگردی انتشار بالاتر در بیماران مسن که فعالیت‌های شناختی مکرر دارند، نشان می‌دهد که این افراد دارای ویژگی‌های مغزی شبیه به افراد جوان‌تر هستند». بنابراین فعال نگه داشتن مغز خود با پازل هایی مانند این ممکن است به جوان نگه داشتن مغز شما بدون توجه به سن شما کمک کند.

شاید بپسندید: راست مغز هستید یا چپ مغز!؟ با این تصویر خود را بیآزمائید!

آیا این چالش تصویری را دوست داشتید؟ شاید برای شما خیلی راحت بود؟امیدوارم از تست قدرت بینایی و آزمون ذهن امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا