;
موفقیت

از کجا بفهمیم کسی به ما جذب شده و از ما خوشش می آید!؟

نشانه های جذابیت : نحوه صحبت کردن افراد زمانی که از کسی خوششان آمده تغییر می‌کند.اما واقعا” از کجا بفهمیم کسی از ما خوشش آمده یا نه؟ به گفته کارشناس رابطه گشاد شدن مردمک چشم و خنده می‌تواند نشان برانگیختگی و تمایل باشد. اگر کسی روش‌هایش را زیادی رو بازی کند – مثلا به شما بگوید که چشمان‌تان به درخشندگی خورشید است- وضع دلسردکننده می‌شود.

اما اگر طرف آن قدر سربسته رفتار کند که شما را در حالت حدس و گمان در این باره بگذارد که آیا واقعا در حال طناز و توجه به شما است، آن وقت تفریح و هیجان آغاز می‌شود. با یادآوری این موضوع، همیشه آسان نیست که بگوییم آیا شما به نظر کسی جذابید یا این که طرف صرفا دارد دوستانه رفتار کند.

احتمالاً بپسندید: باید و نبایدهای مهم شب اول عروسی که هر خانم و آقایی باید بدانند!

نشانه های جذابیت

مجموعه‌ای از علائم کلاسیک در این باره وجود دارد، مانند حفظ تماس چشمی و یا پیدا کردن بهانه‌ای برای نزدیک شدن فیزیکی ولی علامت‌های ظریف دیگری هم هستند که شاید هرگز متوجه‌شان نشده باشید.در ادامه به مهترین نشانه های جذابیت شما برای دیگران خواهیم پرداخت. با بخش تازه های چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: فواید دراز کشیدن بر روی زمین: با خواندن این مطلب، خوابیدن روی تخت را رها می کنی!

یک – خنده

نحوه صحبت کردن شما با کسی که از او خوشتان آمده، با نحوه صحبت کردنتان با یک دوست فرق دارد.  به عنوان مثال، ممکن است ببینید که کسی به هر آن چه که شما می‌گویید، می‌خندد. این الزاما بدین معنی نیست که شما بسیار بامزه‌اید، بلکه به گفته نیل ویلکی، کارشناس رابطه و نویسنده، می‌تواند به این معنی باشد که او به شما تمایل دارد.

او می‌گوید:‌ «این علامتی است نشان می‌دهد موانع در حال رفع شدن است و فرد با شما روراست‌تر است.» به عبارت دیگر، به این معنی است که به نظر او شما فرد جذابی هستید و می‌خواهد ارتباط عمیق‌تری با شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: اگه تمرکزت خوبه 3 تفاوت دو تصویر درخت با شکوفه های زیبا را در 10 ثانیه پیدا کن!

دو – انبساط مردمک چشم

وقتی مردمک‌های چشم کسی گشاد می‌شود، می‌تواند نشانه بسیاری از چیزها باشد. به گفته دکتر سوزان مارچانت-هایکاکس، معلوم شده است که یکی از آن‌ها، برانگیختگی است.

او می‌گوید:‌ «گشاد شدن مردمک علامت خوبی است که جذب شدگی و برانگیختگی فرد را لو می‌دهد. این نشانه‌ای است که خارج از کنترل فرد است.»

احتمالاً بپسندید: علل مجرد ماندن دختران: دختران با این ۷ ویژگی‌ مجرد می‌مانند!

سه – بعد فیزیکی

ویلکی می‌گوید اگر کسی بدنش را طوری حرکت دهد که در فاصله فیزیکی نزدیک به شما باشد، علامتی آشکار است که نشان می‌دهد به شما جذب شده است.

احتمالاً بپسندید: درخواست ازدواج مرد از زن: درخواست ازدواج از دختر متولد کدوم ماه سخت تره؟

نشانه های جذابیت

«شاید به طرف شما خم شود و یا وقتی که صحبت می‌کنید، آرام لمس‌تان کند. اگر شما به این حرکت واکنش مثبت نشان دهید، ارتباط فیزیکی میان شما دو نفر قوی‌تر هم می‌شود.»

احتمالا بپسندید: مرد دوزنه و کلاهبرداری از نامزد پولدارش + جشنی که به جهنم تبدیل شد

چهار- آینه

به گفته دکتر مارچانت-هایکاکس هر چه فردی بیشتر به شما جذب شده باشد، احتمال این که زبان بدنشان تابعی آینه‌وار از زبان بدن شما باشد، بیشتر می‌شود.

او گفت چنین امری نشان می‌دهد که فرد می‌خواهد زبان بدنش را با زبان بدن شما تطبیق دهد و افزود:‌ «این نشانه‌ای است که او را لو می‌دهد.»  به عنوان مثال، اگر شما ایستاده‌اید و روی پیشخوان بار خم شده‌اید، او نیز ممکن است حتی بدون آن که حواسش باشد، دقیقا همین حالت را بگیرد.

بیشتر بخوانید: وظیفه زن نسبت به شوهر: هر زنی باید این کارها را برای شوهرش انجام دهد!

پنج- صدا

دکتر مارچانت هایکاکس می‌گوید، وقتی که افراد جذب کسی شده‌اند، احتمال این که با صدای پایین حرف بزنند افزایش می‌یابد.  او می‌گوید:‌ «افراد صدایشان را پایین می‌آورند چون معتقدند که این طور جذاب‌تر است.»

شاید بپسندید: افراد پولدار: تغییر عجیب زندگی افراد مشهور پس از پولدار شدن!

شش- لمس

با آن که مشخص است که وقتی کسی جذب شما شده احتمالا تمایل بیشتری به لمس شما دارد، آن چه که کمتر معلوم است این است که این فرد احتمالا خودش را نیز بیشتر لمس می‌کند.

دکتر مارچانت هایکاکس گفت:‌ «افراد وقتی که در کنار کسی‌اند که از او خوششان می‌آید، اغلب دستشان را لای موهایشان می‌برند یا اگر مویشان بلند باشد آن را دور انگشت خود می‌پیچند. ممکن است گردن خود را نیز لمس کنند و یا راه‌هایی پیدا کنند برای آن که با نوک انگشتان خود، لب و دهانشان را نیز لمس کنند.»

احتمالاً بپسندید: متولدین کدام ماه‌ها برونگراترین و درونگراترین آدم‌ها هستند؟

هفت- حرف زدن بی‌وقفه

شما وقتی از کسی خوشتان می‌آید، نمی‌خواهید صحبت کردن با او را متوقف کنید.

دکتر مارچانت-هایکاکس می‌گوید، شما می‌توانید از روی عملکرد فرد در نحوه پر کردن سکوت‌ها، بگویید که آیا کسی به شما تمایل دارد یا نه، حال چه با طرح یک پرسش باشد، و چه نظر دادن.  «آن‌ها حتما می‌خواهند مطمئن شوند که هیچ سکوتی در مکالمه نیست و بنابراین اطمینان پیدا کنند که دو طرف ایده‌های خود را رد و بدل می‌کنند.»

بیشتر بخوانید: وظیفه زن نسبت به شوهر: هر زنی باید این کارها را برای شوهرش انجام دهد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − سه =

دکمه بازگشت به بالا