;
تفریح و سرگرمی

اگه کودک ربا را شناسایی کنی، قابلیت این رو داری که تو FBI استخدام بشی!

سوال تصویری کودک ربا: سوال تصویری معمایی امروز هم از جمله معماهای تصویری که ذهن شما را حسابی درگبر خواهد کرد. برای اینکه بتوانید به پاسخ صحیح دست پیدا کنید، باید از قدرت دید بالایی برخوردا باشید و جزئی نگری شما عالی باشد. احتمالا در ابتدا معتقد باشید که سوال تصویری کودک ربا فاقد یک پاسخ است. اما اگر بیشتر دقت کنید با یک نشانه می توانید این معمای تصویری را حل کنید.

در این آزمون توانائیهایی شما به چالش کشیده می شود. در ابتدا قدرت دید شما برای دیدن جزئیات و در نهایت دقت شما برای اینکه بتواند جزئیات را مورد تحلیل قرار دهد. زمان محدود ارائه پاسخ نیز به دلیل بالا بردن سطح سختی سوال هوش تصویری کودک ربا است. زمان محدود 6 ثانیه ای قطعا می تواند بیشتر شما را دچار چالش کند. با مجله خبری چشمک و یک آزمون جالب دیگر همراه باشید. از شما می خواهیم این ازمون و آزمون های مشابه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

شاید بپسندید:به شانس و سرنوشت اعتقاد داری یا نه!؟ | یکی از پل ها را برای عبور انتخاب کن تا بهت بگم!

سوال تصویری کودک ربا

در سوال معمایی امروز که تنها عده کمی تاکنون توانسته اند به آن پاسخ دهند، شما باید بتوانید کسی که تلاش می کند کودکی را بدزد را شناسایی کنید. همان طور که اشاره شد برای پاسخگویی به سوال تصویری کودک ربا تنها کاری که باید انجام دهید تمرکز کردن و دقت تمام به جزئیات تصویر است. شما 6 ثانیه فرصت دارید. آیا متوجه چیز عجیبی شده اید؟ کودک ربا کجاست؟ چه فکر می کنید؟

در تصویر سوال تصویری کودک ربا، شما دو کودک و دو بزرگسال را می بینید. در نگاه اول موضوع غیرطبیعی در تصویر مشاهده نمی شود، اما اگر دقت کنید متوجه خواهید در یکی از تصاویر فرد بزرگسال تصمیم دارد کودک را برباید. سازنده این آزمون معتقد است که هدف او تنها بالا بردن سطح توانایی های شناختی افراد است و وی تلاش می کند با ایجاد چنین آزمون هایی سطح دقت و تمرکز مخاطبان را افزایش دهد. به باور کارشناسان انجام منظم چنین آزمون هایی سطح توانائیهای شناختی ما را افزایش مبی دهند. بدون آنکه خود متوجه باشیم.اگر اماده هستید با دقت به تصویر نگاه کنید!

شاید بپسندید:حکایت شنیدنی و جالب مرد گدا در بازار !

سوال تصویری کودک ربا

شاید بپسندید: یکی از مناظر کوهستانی را انتخاب کن تا بفهمی رویاپردازی یا منطقی!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: هر دو زن مدعی هستند که کیف دوشی قرمز رنگ مال اونه، کدومیکی راست میگه!؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: چهار انگشت و یک شست دارد اما نه استخوان دارد و نه مغز!

پاسخ سوال تصویری کودک ربا

اگر به این قسمت از متن سوال تصویری کودک ربا رسیده اید، به احتمال زیاد راه حل این چالش را پیدا کرده اید. اگر برعکس است، نگران نباشید، زیرا همانطور که در ابتدا گفتیم تعداد بسیار کمی از کاربران اینترنت راه حل را پیدا کردند. می توانید به بالا نگاه کنید و تصویر را با جزئیات بررسی کنید و سعی کنید در این چالش تصویری متوجه شوید که کدام یک از زنان یک بچه دزد است. 6 ثانیه دیگه فرصت دارید.

احتمالاً بپسندید: چیستان: برق کار و لوله کشی با یکدیگر مشغول کار در یک ساختمان هستند،یکی از آن دو پدر پسر دیگری بود!

.

.

.

 

احتمالاً بپسندید: معمای ریاضی: جواب  30 تقسیم بر نیم و به اضافه 10 چند می شود!؟

 

 

 

 

شاید بپسندید: 3 تا تفاوت بین این دو تا سگ بامزه وجود داره | دقت ات بالا باشه میتونی پیداشون کنی!

جواب سوال تصویری کودک ربا: اگرپاسخ را پیدا نکردید، در ادامه به شما نشان خواهیم داد که کدام فرد در تصویر کودک رباست. برخی فقط با دیدن اسلجه مرد سمت راست، او را کودک ربا معرفی کردند. اما واقعا یک دزد اسلحه خود را واضح به همه نشان می دهد!؟ احتمالا او پلیس است. همچنین رنگ موها و … نشان می دهد آنها پدر و فرزند هستند.

اما اگر به زن سمت چپ نگاه کنید او تکه کیکی به دخترک تعارف می کند. برخی بواسطه تی شرت هم شکل آنها را مادر و دختر معرفی کردند. اما به جیب زن دقت کنید. لوله ای شیشه ای در دهانه جیب او دیده می شود. او احتمالاً کیک را به داروی بیهوشی آغشته کرده تا دخترک را به راحتی بدزدد.  دختر بچه نیز با نگاه پرشس انگیز به کیک نگاه می کند. فرد سمت چپ کودک رباست. شما چه فکر می کنید؟

شاید بپسندید: یکی در تصویر استخر ساعت 12:05 فوت شده، کدومیکی هست!؟

سوال کودک ربا

احتمالاً بپسندید: داستان جالب کشاورز فقیر و بد بیار!

امیدوارم از سوال تصویری کودک ربا استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: داستان جالب و شنیدنی مردی که از داروخانه دیب می خواست!

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: دیدت مشکلی نداشته باشه به راحتی نوشته درون تصویر رو می بینی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: کدام رفتارت باعث میشه بیشتر به چشم اطرافیانت بیای، برا فهمیدن کافیه یکی از خورشیدها را انتخاب کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:تیزبین ها تو یه نگاه دزد پنگوئن رو شناسایی می کنند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: کدامیک از این سه نفر دکتر نیست و یک خون آشام است، چرا!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: باهوشا بگن: ماریا کدوم مسیر رو برای عبور انتخاب کنه تا بدون خطر به شهر برسه!؟

شاید برایتان جالب باشد

چیستان: آن چیست که خون سیاه را می خورد اما راه سفید میرود؟

باهوشا بگن: کدام قالب یخ زودتر آب می شود!؟

تنها 5 درصد از افراد موفق میشن که با حرکت دادن یک چوب کبریت، معادله اشتباه را اصلاح کنند!

فقط تیزبین ها می توانند 3 تفاوت تصویر دختر در حال خرید را شناسایی کنند!

نوشته های مشابه

13 دیدگاه

  1. خب بچه ربا نمیاد اصلحه رو به اون ضایعی بزاره و حتی رنگ موی مرد با پسر یکی بود ولی زنه هم چاقو رو قایم کرده بود هم رنگ موی آن دو یکی نبود

  2. خیر اشتباهه ،خودتونم متوجه نشدین ،زن و دختر لباس شون سته ،مادر دخترن.
   اون اقاهه ادم رباست چون اصلحه داره ،هیچ نشان اشناییتی هم باهم ندارن

 1. اف بی آی : ورا اپمدی انیجا کار کنی
  من: یه تست توی اینترنت حل کردم که گفته بود اگه درست بگی باید بری اف بی آی
  اف بی آی: تو استخدامی😂🥲

 2. اگه به لباس زن و دختر دقت کنید گل روی لباس هردو مشاهده میشه و میتونن باهم یت کرده باشند ولی کودک ربا منطقی نیست که طرح لباسش با کودک یکسان باشد.

  1. خبببب چرا منطقیه اونجوری هیچ کس شک نمیکنه و ادم ربا میتونه به بچه بگه من مامانتم

   ولی هیچ شباهتی رو صورت هر دو مشاهده نمیشه و تو صورت اقاهه و پسره هم رنگ چشماشون هم رنگ موهاشون یکیه و احتمالا اقاهه شغلش پلیسه که تو جیبش اسلحه داره

 3. نخیر اشتباهه ،خودتونم متوجه نشدین ،زن و دختر لباسشون سته ،مادر دخترن.
  اون اقاهه ادم رباست چون اصلحه داره ،هیچ نشان اشناییتی هم باهم ندارن

  1. اخه مهندس اینقدر لباس کپی همجا هست ولی اقاهه و پسره موهاشون و رنگ چشمشون یکیه ولی اگه اونیکی دختر و مامان بودن یه نشانه ای تو چهرشون بود ولی نیس

  2. سمت راستی ادم رباعه اون تفنگو گذاشته پشت جیبش ک اگر پسره فرار کرد شلیک کنه و ب همین دلیله ک قایمش نکرده
   احتمال دارع همون‌جور ک میگین لباس ست زن و دختر برای اینه ک کسی شک نکنه ب ادم ربا بودنش این مرده هم موهاشو همرنگ پسره کرده باشع و اون نگاه پرسشی ب بستنی هم هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا