;
تفریح و سرگرمی

اگه مثل هرکول پوآرو باهوشی بگو که کی از فروشگاه سرقت کرده و چی دزدیده!؟

سوال تصویری دزد فروشگاه:بسیاری فکر می کنند که بازی های فکری و سوالات هوش نیازمند یک ذهن خلاق و محاسبه گر است. اما باید دانست که برای تحلیل و ارائه پاسخ به سوالات هوش، باید از مهارتهای شناختی همچون مشاهده دقیق، دقت و تمرکز نیز استفاده کرد. بر همین اساس است که برخی از محففان معتقدند که سوالات هوش تصویری می تواند یک وسیله عالی برای افزایش فعالیت های مغز باشد.

بازی های فکری می توانند با درگیر کردن مهارت های شناختی افراد، فعالیت های مغز آنها را افزایش دهد. افزایش فعالیت مغز می تواند در سلامت این عضو مهم بدن تأثیر مهمی داشته باشد. سلامت مغز می تواند در بلند مدت مانع از بیماری های مربوط به مغز شود. مجله خبری چشمک با ارائه جدیدترین و بروزترین سوالات هوش تصویری و آزمون های شخصیتی زمینه مساعدی را برای افزایش عملکرد مغز شما فراهم کند. با سوال تصویری دزد فروشگاه با چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: حکایت شنیدنی مردی که روزی بی زحمت می خواست!

سوال تصویری دزد فروشگاه

بیایید به عنوان یک کارآگاه پلیس رفتار کنیم. در این تست هوش شما باید از تمام دقت و منطق خود استفاده کنیم. استفاده از مهارت های شناختی می تواند به بهترین شکل ممکن آن را تقویت کرده و بهبود ببخشید. برای انجام سوالات هوش تصویری شما باید بتوانید به صورت کامل از حواس خود استفاده کنید. سوال تصویری دزد فروشگاه به خوبی می تواند ذهن و مهارتهای شناختی شما را به چالش بکشد.

در تصویر سوال تصویری دزد فروشگاه، سه شخص بزرگسال و یک کودک حضور دارند. به نظر می رسد این افراد در یک فروشگاه حضور دارند. به نظر می رسد یکی از این افراد چیزهایی را از فروشگاه دزدیده است. به نظر شما کدام فرد یک دزد است؟ بیایید از مغز و منطق هوشمند خود برای پیدا کردن سریعترین دزد در این تصویر استفاده کنیم.

شما همچنین می توانید برای یافتن پاسخ از شهود و توانایی حدس زدن زبان بدن دیگران نیز استفاده کنید. پس از انجام کمی مشاهدات، بیایید حدس بزنیم کدام دزد است؟ چه وسایلی را دزدیده بود؟ الان جوابشو میدونی؟ به تصویر خوب نگاه کنید. در تصویر اولین شخص مردی است که چندان خوشحال به نظر نمی رسد. انگار به چیزی فکر می کند.

عکس نفر دوم زنی باردار با لباس سفید و بنفش است. به نظر می رسد او از بارداری خود ناراحت است. و نفر چهارم زنی است که آرام به نظر می رسد. او کودک را در بغل دارد و احتمالاً مادر پسر کوچولو بوده است؟ شما چه چیز عجیبی در این چهار نفر پیدا کردید؟

شاید بپسندید:عمراً اگه بلد بودی شلوار جین رو اینطوری تو چوب لباسی قرار بدی!+ویدیو

سوال تصویری دزد فروشگاه

 احتمالاً بپسندید:  تا حالا دیده بودی کبریت چطور ساخته میشه، اگه نه این فیلمو ببین+ویدیو

.

.

.

.

شاید بپسندید: جاه طلبی‌ات برای چیه!؟ | اگه خبر نداری یکی از خورشیدها را انتخاب کن تا بگم!

 

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگه هند رفتی و هوس زولبیا کردی بی خیال شو | میخوای بدونی چرا، این فیلم رو ببین!

پاسخ سوال تصویری دزد فروشگاه

اگر جواب را پیدا نکرده اید، می توانید زمان بیشتری را صرف دیدن جزئیات بکنید. امیدوارم به جواب دست پیدا کنید.آیا پاسخ را مشخص کرده اید؟

 شاید بپسندید: چیستان: چه کلمه ای است که مردم به دنبالش هستند ولی از برعکسش دوری میکنند؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که یک لایش نمی رسد ولی دولایش می رسد!؟

.

.

.

 

شاید بپسندید:اگه شکلک بامزه متفاوت رو تو 5 ثانیه پیدا کنی بعدش به قدرت چشمات شک نکن!

پاسخ صحیح دزد زن قرمزپوشی است که پسر کوچک را در آغوش گرفته است. چگونه امکان دارد؟ شاید یک دزد وانمود کند که یک زن باردار است و اجناس دزدیده شده را در شکم خود پنهان کند. اما زن باردار در تصویر با شکم باردارش خسته به نظر می رسد. لذا او تظاهر نمی کند. مردی که کیف را حمل می کند چطور؟ بله، او نگران و ناراحت به نظر می رسد. احتمالا این عدم خوشحالی به خاطر حمل کیفی است که معمولا یک مرد حمل نمی کند. این فرد واقعا برای خرید به فروشگاه آمده است و نمی تواند دزد باشد.

به نظرتان این پسر بچه بود که اسباب بازی را دزدید؟ ممکن است چنین اتفاقی بیفتد. اما بچه های کوچک معمولا خیلی چیزها از جمله دزدی را نمی فهمند. اگر او یک اسباب بازی را برداشته، واقعاً قصد دزدی نداشته است. پس دزد همان زن قرمزپوشی است که آرام به نظر می رسد؟ چگونه می تواند باشد؟ به موهای زرد ژولیده اش نگاهی بیندازید. موهای مشکی اصلی از زیر کلاه گیس بیرون زده است. واضح است که او عجله داشت تا کلاه گیس زرد دزدی شده را درست بپوشد. لذا این زن قرمزپوش دزد است و چیزی که دزدیده یک کلاه گیس زرد است. حدس شما چه بود؟

شاید بپسندید: چیستان: کدوم حیوونه که قسمت دوم اسمش، اسم یه سازه!؟

پاسخ سوال تصویری دزد فروشگاه

احتمالاً بپسندید: باهوشا جواب بدن: مجموع عددی ماسک ها در معادله آخر چند می شود!؟

امیدوارم از تست قدرت دید با مرغ و جوجه هاش استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چیستان: همیشه پیش روت هست، ولی با هیچ عینک و ذره بینی نمی تونی ببینی!؟

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: چیستان: کدوم بچه‌ است که وقتی به مادرش می‌رسه ناپدید می‌شه!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه تو یه نگاه جغدی که خودش رو استتار کرده پیدا کنی، چشات مثل عقاب تیزه!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

 یه تفاوت ریز تو این تصویر مادر و دختر هست که فقط یه چشم عقابی اون رو پیدا می کنه!؟

چیستان:کدام حیوان است که سه حرف ابتدایی اش یک عدد و دو حرف آخرش عضو بدن است؟

چیزی که تو نگاه اول می بینی مشخص می کنه که آدم حسودی هستی یا نه!؟

اگه تو 10 ثانیه مرغ و جوجه هایش رو پیدا کردی، مطمئن باش مثل عقاب چشات تیزه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا