;
تفریح و سرگرمی

تست هوش: با توجه به عبارات تصویر پاسخ عبارت آخر را پیدا کن!

تست هوش ریاضی سخت: با پیدا کردن عدد مناسب میزان توانائیهای شناختی و همچنین ضریب هوش خودتان را ثابت کنید! نابغه ها موفق می شوند.  آیا تا به حال بازی های توالی منطقی را حل کرده اید؟ امروز یک نوع از این پازل ها را به شما پیشنهاد می کنیم. با مجله خبری چشمک و آزمون هوش ریاضی سخت همراه شوید.

این تست هوش برای چند دقیقه مغز شما را مورد آزمایش قرار می دهد. اگر باهوش هستید، این یک نسیم برای شما خواهد بود! با خیال راحت برای خودتان وقت بگذارید و به دنبال این پاسخ باشید که راه حل این دنباله منطقی تصویری چیست!؟ در زیر، دنباله ای از معادلات را دارید که در پایان یک معادله حل نشده است. محدودیت زمانی 5 ثانیه ای برای حل این مشکل منطقی ریاضی وجود ندارد. با پاسخ تست هوش ریاضی سخت مجله خبری چشمک را همراهی کنید.

شاید بپسندید: حکایت جالب و خواندنی پادشاه و چهار همسرش!

تست هوش ریاضی سخت

برای حل آزمون هوش ریاضی سخت از کسی درخواست کمک نکنید، بلکه سعی کنید خودتان آن را حل  و رمزگشایی کنید و توانایی های شناختی خود را بسنجید. به محض اینکه آماده شدید می توانید شروع کنید! با این حال، ما به شما توصیه می کنیم که برای تمرکز تا حد امکان چند لحظه وقت بگذارید، زیرا به آن نیاز خواهید داشت!

آیا فکر می کنید می توانید این معادله را حل کنید؟

شاید بپسندید: تست هوش: عدد بعدی در این دنباله عددی چیست!؟

تست هوش ریاضی سخت

شاید بپسندید:تست قدرت دید: صاحب الاغ کجاست!؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:اگر سیب سبز را میان کاکتوس ها پیدا کنی چشمان تیز مثل عقاب داری!

.

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: تست قدرت بینایی: حروف C را بین G ها پیدا کن!

پاسخ تست هوش ریاضی سخت

زمان شما به پایان رسید. شما می توانید از فرصت دوم خوتان برای رمزگشایی تست هوش ریاضی سخت استفاده کنید. راه حل این تست هوش را در زیر ببینید آیا پاسخ درستی دارید یا خیر؟

شاید بپسندید: حکایت مرد جوجه فروش و سه زن حقه باز | زنان حقه بازی که کلاه جوجه فروش را برداشتند و لختش کردند!

.

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: تست قدرت بینایی: کدام ماریو با بقیه فرق داره!؟

راه حل تست هوش ریاضی سخت: منطقی که برای حل این معما باید یافت می شد:

معادله اول 5+5=11 را به دست می دهد. با افزودن 1 به 10 به دست می آید. در معادله دوم از همین رویکرد پیروی شده و حصل جمع دو عدد در عدد 2 جمع شده و سپس معادلات بعدی حاصل جمع در 3 و 4 و الی آخر…. بر همین اساس و منطق به جای علامت سوال باید عدد 23 باشد.  در آخرین معادله، باید پاسخ را با عدد 5 جمع کنیم. سپس 9+9=18+5=23 را بدست می آوریم.

شاید بپسندید:تست قدرت دید: سه تا گربه با بقیه فرق داره، اون ها را پیدا کن!

پاسخ تست هوش ریاضی سخت

امیدوارم از تست هوش ریاضی سخت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:با دلیل بگو کدوم پدر یا مادر بی فکر و بی مسئولیت هست!؟

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست قدرت بینایی: در تصویر برفی کریسمس چند گوزن شمالی وجود دارد!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:آزمون تمرکز: متر اندازه گیری را در مزرعه خرگوش ها پیدا کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

 

 

برایتان جالب خواهد بود

تست هوش: گربه مال کی هست!؟

یک پر جغد را انتخاب کنید تا ویژگی های پنهان شخصیتی خود را بفهمید!

حاصل عبارت ریاضی رو در 10 ثانیه پیدا کن و اثبات کن نابغه ریاضی هستی!

اگه گربه ای که داره نگات می کنه رو پیدا کنی، چشات مثل شاهینه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

دکمه بازگشت به بالا