;
تفریح و سرگرمی

تست بینایی: چشمات تیز مثل عقاب باشه وزغ های مرداب را پیدا می کنی!

تست قدرت بینایی با شناسایی وزغ: هماهنگ شدن حیوانات با طبیعت بسیار جالب است. حیوانات برای شکار و یا در امان ماندن از حیوانات دیگر به نحو احسن خود را با طبیعت ترکیب می کنند. همین مسئله سبب شده است که گاهی اوقات ما متوجه حشرات و حیوانات در فضای باز نشویم. تنها یک نگاه تیزبین می تواند این هماهنگی را تشخیص دهد.

بر همین اساس این مسئله سوژه ای شده است تا افراد از طریق برخی تصاویر به محک زدن توانائیهای شناختی خود بپردازند. در تست قدرت بینایی با شناسایی وزغ شما شاهد حضور دو وزغ سبز درون تصویر مرداب هستید. یکی از آنها به آسانی قابل شناسایی است، اما وزغ دوم را تنها یک نگاه تیزبین می تواند در همان نگاه اول شناسایی کند. اگر فکر می کنید تیزبین هستید این آزمون تصویری را از دست ندهید. با مجله خبری چشمک و تست قدرت بینایی با شناسایی وزغ همراه شوید.

شاید بپسندید: آزمون هوش: کدومیکی تا چند لحظه دیگه بی برو و برگشت می میره!؟

تست قدرت بینایی با شناسایی وزغ

شاید شنیده باشید که برخی خود را یک تیزبین تمام عیار معرفی می کنند. این مسئله به این دلیل است که این افراد توانسته اند با افزایش فعالیت های مغزی، نگاه جزئی بین خود را افزایش دهند. تحقیقات نشان می دهد که افزایش فعالیت های مغزی از طریق پرداختن به بازی های فکری که نیازمند و دقت و تمرکز است، امکان پذیر است.

در تست قدرت بینایی با شناسایی وزغ شما نیازمند آن هستید که از تمام دقت و تمرکز خود استفاده کنید. باید بدانید که برای انجام این تست زمانی ندارید. به این خاطر که افراد تیزبین و جزئی نگر بلافاصله با نگاه کردن به تصویر هر دو وزغ را شناسایی خواهند  کرد.

اگر آماده هستید که تست قدرت بینایی با شناسایی وزغ را امتحان کنید، آماده باشید. یک نفس عمیق بکشید. برای چند ثانیه چشمان خود را ببندید. حالا چشمان خود را باز کنید و با دقت به تصویر زیر که برای شما به اشنتراک گذاشته ایم نگاه کنید!

شاید بپسندید: اگر چشمات مثل عقاب باشه 13 چهره مخفی تصویر را پیدا می کنی!

تست قدرت بینایی با شناسایی وزغ

احتمالاً بپسندید: چشمات مثل شاهین باشه تفاوت های دو تصویر آزمایشگاه را پیدا می کنی!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که در آسمان فقط یکی از آن هست اما در زمین بسیار زیاد!؟

پاسخ تست قدرت بینایی با شناسایی وزغ

اگر به این قسمت از متن رسیده اید، احتمالا نتوانسته اید که بر این چالش تصویری غلبه کنید. اما زیاد نگران نباشید. می توانید باز شانس خود را با این تست و یا تست های آینده مجله خبری چشمک امتحان کنید. باید بدانید که انجام منظم این تست ها می تواند بدون آنکه شما باخبر شوید بر سطح توانائیهای شناختی شما تدثیر مثبت بگذارد.

شاید بپسندید:تست شخصیت: یکی از پنگوئن ها را انتخاب کنید تا خودتان را بهتر بشناسید!

.

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: اگر با جابجایی 2 چوب کبریت عبارت ریاضی را اصلاح کنی نابغه ای!

پاسخ این تصویر در زیر علامت گذاری شده است. آهو کاملا در مقابل چشمان شما قرار گرفته بود.

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در بازی های تصویری، پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود.یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد. این نشان می دهد که فعالیت های تحریک کننده ذهنی ممکن است به تاخیر در شروع علائم کمک کند، اما به تنهایی نمی توانند از زوال عقل جلوگیری کنند. معماهای مغزی ممکن است به عنوان بخشی از یک برنامه جامع پیشگیری از زوال عقل در نظر گرفته شوند که شامل ورزش و تغذیه سالم نیز می شود.

شاید بپسندید: تست قدرت بینایی: در تصویر برفی کریسمس چند گوزن شمالی وجود دارد!؟

پاسخ تست قدرت بینایی با شناسایی وزغ

امیدوارم از تست قدرت بینایی با شناسایی وزغ استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

داستان شنیدنی خبر دادن خرکی!

اگه 3 پروانه را در تصویر طاووس پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

آزمون هوش: چه کسی امتحان را قبول میشه!؟

چیستان: پاییز با آن به اتمام می رسد و زمستان با آن آغاز می شود!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دو =

دکمه بازگشت به بالا