;
تفریح و سرگرمی

تصویر انتخابی‌تان، وضعیت روحی و روانی شما را تعیین می کند!

تست شخصیت وضعیت روحی و روانی: تعیین ویژگی ها و وضعیت روانی شما با انتخاب تصاویر مختلف در فرآیند تست بسیار جالب تر از پاسخ به سوالات خسته کننده است. در تست شخصیت شناسی شناخت وضعیت روحی و روانی، خواهید توانست ویژگی های مربوط به حالات روحی و روانی خود را مورد شناسایی قرار دهید. با بخش سرگرمی چشمک و تست شخصیت وضعیت روحی و روانی همراه باشید.

بیشتر بخوانید: رهبر هستی یا پیرو ؟ | فقط یکی از هیولاهای کارتونی را انتخاب کن!

تست شخصیت وضعیت روحی و روانی

اکثر این تست ها برای انتخاب یک تصویر یا بیان ارتباط با آن، بر اساس اصول آزمون لوشر است. آزمون لوشر یک روش ارزیابی فرافکنی است که از رابطه با ترجیح یا رد رنگهای مختلف با بیان برخی حالات روانشناختی شروع می شود. این آزمایشی است که به طور گسترده در زمینه های مختلف استفاده می شود و به دلیل ماهیت کاربرد و معیارهای روش شناختی آن ، بحث و جدال های مختلفی را ایجاد کرده است.

شاید بپسندید: تست قدرت بینایی: تفاوت های بین دو تصویر گاو روزنامه خوان را پیدا کنید!؟

تست شخصیت وضعیت روحی و روانی

بیشتر بخوانید:سوال هوش: عدد بعدی در عبارت 3، 6، 3، 12، 7، ؟ چیه!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان بز حسود و الاغ سخت کوش | حکایت بز حسودی که حسادت، سرش را به باد داد!

تفسیر تست شخصیت وضعیت روحی و روانی

به هر صورت تست تست شخصیت شناسی شناخت وضعیت روحی و روانی امروز، رمزگشایی رنگ ها و تن ها توصیفی از نوع روانی شما و ویژگی های روحی و روانی شما ارائه می دهد. تست زیر مجموعه ای از 4 تصویر را ارائه می دهد که از ترکیب رنگ ها و عناصر مختلف تشکیل شده است. انتخاب باید بر اساس احساسات درونی انجام شود. در حقیقت، شما فقط باید از خود بپرسید که کدام تصویر را بیشتر دوست دارید و آن را انتخاب کنید.

سپس به تفاسیر هر یک مراجعه کنید.

شاید بپسندید: با پیدا کردن چتر پنهان در تصویر شتر مرغ ها اثبات کنید که چشمان تیزبین دارید!

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگر در یک نگاه ساندویج متفاوت را پیدا کنی، چشمات مثل شاهین تیزه!

تست شخصیت وضعیت روحی و روانی

تصویر شماره 1

این تصویر توسط شخصیت های قوی و هدفمند انتخاب می شود. چنین افرادی می توانند در کار غوطه ور شوند، با این حال، عزیزان خود را فراموش نمی کنند. به دلیل غیرت و استانداردهای بالای شما که نه تنها برای دیگران، بلکه برای خود تعیین می کنند، بسیاری از این افراد در برقراری ارتباط با دیگران  و  اجتماع، دچار مشکل هستند.

شاید بپسندید: قدرت دید و چابکی ذهنی ات را با پیدا کردن عدد 59 اثبات کنید!

تصویر شماره 2

این نشان، توسط افراد کاملا مثبت انتخاب می شود. چنین افرادی مثل شما  که این نشان را انتخاب کردید، سعی می کنند در همه چیز چیزهای مثبت را ببینند. علاوه بر این، شما فردی صادق و مسئولیت پذیر هستید و به راحتی با دیگران زبان مشترک پیدا می کنید. شوخ طبعی و سرگرمی برای شما غریبه نیست. در یک کلام، شما زندگی  شما عالی است.

تصویر شماره 3

انتخاب تصویر سوم آزمون، نشان می دهد که شما فردی درونگرا هستید. شما برای وقت خود ارزش زیادی قائل هستید، بنابراین هر تصمیمی که می گیرید عمیقاً فکر شده و متعادل است. فکر کردن یکی از کارهای مورد علاقه شماست. شما همیشه به شدت از عقاید خود دفاع می کنید، حتی اگر اکثریت با شما مخالف باشند.

احتمالا بپسندید: باهوشا بگن: کدام مخزن زودتر از آب پر می شود!؟

تصویر شماره 4

این انتخاب تصویر معمولا توسط شخصیت های احساسی و خلاق انجام می شود. شما بسیار آسیب پذیر هستید و به احترام دیگران نیاز دارید. با توجه به این واقعیت که شما اغلب بر شهود و انگیزه های معنوی خود تکیه می کنید، اغلب مورد سوء تفاهم قرار می گیرید و کاملاً عادی تلقی می شوید.

امیدوارم از تست شخصیت وضعیت روحی و روانی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با پیدا کردن اسب های مخفی تصویر اثبات کنید که چشمان تیز مثل شاهین دارید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: سوال هوش: با توجه به دیگر عبارت ها، پاسخ عبارت 5+8=؟ چند می شود!؟

 

برایتان جالب خواهد بود

 با حل عبارت 5+6÷2×2-2=؟ ثابت کن ریاضی ات خوبه! | فکر نکن ساده است!

تست بینایی سنجی: حیوان مخفی تصویر را شناسایی کنید!

آزمون بینایی سنجی: آیا می توانید جغد پنهان شده بین درختان را پیدا کنید؟

 با حل کردن این معمای ریاضی، خودت را ارزیابی کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا