;
تفریح و سرگرمی

یکی از مدادها را انتخاب کن تا بگم واقعاً چه جور آدمی هستی!؟| نتیجه شگفت زده ات می کنه!

تست شخصیت براساس انتخاب مداد: آیا احساس می کنید که خودتان را 100% می شناسید؟ بنابراین، ما از شما دعوت می‌کنیم تا تست شخصیت براساس انتخاب مداد را انجام دهید که به شما کمک می‌کند کشف کنید «من» درونی شما واقعاً چیست؟ در پلتفرم های مختلف اینترنتی، میلیون ها کاربر در حال حاضر یک تست شخصیتی جدید هستند که همه را شگفت زده کرده است. دلیل این امر این است که به شما کمک می کند پنهان ترین رازهای خود را کشف کنید و نتایجی 100٪ قابل اعتماد به شما می دهد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس انتخاب مداد همراه شوید.

شاید بپسندید: معمای شناسایی علت تصمیم قتل: قاتل تصویر، بهترین دوست خود را به قتل رسانده است، چرا؟

تست شخصیت براساس انتخاب مداد

آیا جرإت شرکت در این آزمون را دارید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، پس آزمون ذهنی را قبول کنید. 5 ثانیه بیشتر طول نمی کشد تا یکی از گزینه هایی را انتخاب کنید که در تصویری که در زیر برای شما می گذاریم می بینید. در این فرصت تنها کاری که در این چالش باید انجام دهید این است که یکی از رنگ هایی را انتخاب کنید که بیشتر توجه شما را به خود جلب کند. پس از آن از شما دعوت می کنیم تا برای کشف آن رازهای پنهان به انتهای یادداشت بروید.

شاید بپسندید: ضریب هوشی خود را تست کنید و بگوئید به لحاظ منطقی کدام مخزن آب در 45 ثانیه اول پر می شود!؟

تست شخصیت براساس انتخاب مداد

شاید بپسندید:حکایت با همه بله با ما هم بله، حکایتی جالب از روزگاران قدیم!

.

.

.

شاید بپسندید: تو دوستی چه جور هستی!؟ | کافیه بگی اول تو تصویر چی دیدی تا نتیجه شگفت زده ات کنه!

.

.

.

.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدام بطری آب معدنی، اول پر می شود؟

پاسخ تست شخصیت براساس انتخاب مداد

اکنون که یکی از رنگ ها را انتخاب کرده اید، می توانید به تفسیر هر رنگ مراجعه کنید.

احتمالاً بپسندید: آیا همیشه بخاط اعتماد به دیگران ضربه می خوری!؟| بگو تو تصویر چی دیدی تا متوجه بشی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناخت مردی که دو معشوقه دارد: باهوشا و افراد دقیق میتونن این مرد را پیدا کنند!

تست براساس انتخاب مداد

مداد نارنجی

انتخاب مداد نارنجی در تست شخصیت براساس انتخاب مداد به این معنی است که شما فردی بسیار خلاق هستید. با این حال، شما شخصیت قوی دارید، به همین دلیل است که اگر مردم به وعده های خود عمل نکنند، به سرعت ناراحت می شوید.

برایتان جالب خواهد بود: حکایت دسته گل به آب داده!

مداد بنفش

اگر بخاطر تفسیر مداد بنفش در تست شخصیت براساس انتخاب مداد آمده اید، شما یک فرد بسیار باهوش در نظر گرفته می شوید. بنابراین، شما به دنبال این هستید که خود را در یادگیری مداوم نگه دارید تا به تغذیه ذهن خود در مسائل زندگی ادامه دهید.

احتمالاً بپسندید: آیا تو تصمیمات ثابت قدمی: فقط بگو که اول چی دیدی تا تست بهت جواب بده!

مداد زرد

اگر مداد زرد را در تست شخصیت براساس انتخاب مداد انتخاب کردید، شما به عنوان فردی که دوست دارد در حرکت دائمی باشد شناخته شده اید. به همین دلیل، دیگران شما را فردی سخت کوش می بینند که همیشه روی پروژه های خود متمرکز است.

احتمالاً بپسندید: اگه فکر می کنی نابغه ای، سیم ثانیه عدد معادله میوه ای آخر را پیدا کن!

مداد چهارم

اگر این گزینه را در تست شخصیت براساس انتخاب مداد انتخاب کردید، به ایمن معناست که شما کسی هستید که متحد می شوید زیرا معتقدید که موفقیت دیگران نیز به دستاورد شما تبدیل خواهد شد. شما خود را با مردم خوب می دانید و به آنها احترام می گذارید. شما به دیگران کمک می کنید تا در عوض کمک آنها را دریافت کنید.

مداد سبز

با انتخاب این رنگ در تست شخصیت براساس انتخاب مداد، شما به عنوان فردی که میلیون ها مهارت حل مسئله دارید در نظر گرفته می شوید. از این نظر، خلاقیت شما چیزی است که در شخصیت شما غالب است.

برایتان جالب خواهد بود: کدومیکی از این دو تا مرد که روپوش سفید دارن، واقعاً دکتر آزمایشگاه است!

مداد آبی

انتخاب مداد آبی در تست شخصیت براساس انتخاب مداد به این معناست که شما فردی بسیار مستقل هستید که به خاطر ویژگی های منحصر به فرد خود شناخته شده اید. حتی زمانی که به کمک نیاز دارید، سعی می کنید کارها را به تنهایی انجام دهید زیرا نمی خواهید بار دیگران را سنگین کنید.

امیدوارم از تست شخصیت براساس انتخاب مداد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: فقط یه نابغه تیزبین میتونه تو یه نگاه فیگور متفاوت رو تو تصویر پیدا کنه!

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید:فقط آدمای دقیق با بینایی عقاب میتونن حرف دی برعکس رو تو تصویر پیدا کنند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان جالب خواهد بود: تنها تیزبین ها قادر به شناسایی اشتباهات تصویر آشپزخانه زن خانه دار هستند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: فقط آدمای دقیق و تیزبین میتونن تو 8 ثانیه، همه تفاوت های تصویر این دو تا گاو بامزه را پیدا کنند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود: کدامیک از این دو زن ممکن است با گرفتن هدیه از همسرش، دچار خطر مرگ شود!؟

شاید برایتان جالب باشد

بگو تو تصویر چی دیدی تا بگم استعداد و نقاط قوت‌ات برای پیشرفت تو کارها چیه!؟

 اگه نابغه ریاضی هستی این معادله را با یک حرکت درستش کن!

اگه در یک نگاه دانش آموزی رو که داره تقلب می کنه، شناسایی کنی یه نابغه تمام عیار هستی!

حکایت جمع کن کاسه کوزه تو … | داستان ضرب المثل ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا