;
تفریح و سرگرمی

تست بینایی لیوان: آیا می‌توانید در 15 ثانیه،لیوان را در میان پنگوئن‌ها پیدا کنید!

تست بینایی لیوان: وقتی صحبت از بازی های فکری به میان می آید، به نظر می رسد اینترنت گرسنگی سیری ناپذیری برای این بازی ها دارد. تصاویر معمایی جدیدی هر روز برای جذب مخاطبان اینترنتی فراهم می شود. این تصاویر اشتیاق افراد را برای بازی کردن افزایش می دهد. این مسئله به دو علت است. یکی آنکه سرگرم کننده هستند و دیگر آنکه فعالیت های مغزی را افزایش می دهند. در تست بینایی لیوان، آیا می توانید ظرف 15 ثانیه  لیوان پنهان را در میان این پنگوئن ها پیدا کنید!؟

شاید بپسندید: معمای تصویری سیب: اگر در یک نگاه سیب متفاوت را پیدا کنی، تمرکزت 20 هست!

تست بینایی لیوان

همان طور که اشاره شده بازی های فکری، فعالیت های مغزی را افزایش می دهند. حل و پاسخ این به آن علت است که دقت و تمرکز شما را نیاز دارد. در تست بینایی لیوان، آیا می توانید لیوان پنهان را در بین این پنگوئن ها در عرض 15 ثانیه پیدا کنید.

این تصویر معمایی و همچنین تصاویر توهم نوری، به طور گسترده در رسانه های اجتماعی در حال گسترش است و بسیاری در حال انجام این چالش هستند. بسیاری گزارش دادند که این چالش تصویری خاص بسیار دشوار است و بسیاری از افراد تاکنون نتوانستند لیوان پنهان را در این توهم نوری پیدا کنند. اگر آماده هستید با دقت به تصویر تست بینایی لیوان زیر نگاه کنید:

شاید بپسندید: اولین چیزی که در تصویر می‌بینید،تعیین می‌کند که آیا یک رهبر هستید یا خیر؟

تست بینایی لیوان

 

شاید برایتان جالب باشد: شادترین خانواده را انتخاب کنید و ببینید در زندگی چه آرزویی دارید؟

.

.

.

شاید بپسندید: برای حل این معادله ساده 10 ثانیه وقت داری!

 

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: تست شخصیت علت مجرد بودن چیست؟

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: تست بینایی پنگوئن و ماهی: پنگوئن را در 3 ثانیه پیدا کنید و دید خود را آزمایش کنید

تست بینایی لیوان

امیدوارم توانسته باشید لیوان را پیدا کرده باشید. اگر تاکنون نتوانستید این چالش را حل کنید، اشکالی ندارد. نگران نباشید. این تست می تواند برای شما یک تمرین خوب برای مغز شما باشد و فعالیت های آن را افزایش دهد.

می توانید به بالا مراجعه کنید، و بار دیگر خود را امتحان کنید. خوب، در حال حاضر، ما یک اشاره را به شما می دهیم. برای پیدا کردن لیوان، نیمه بالایی تصویر را بررسی کنید. حالا می توانید آن را تشخیص دهید؟ به تصویر با دقت نگاه کنید. در سمت راست بالا، یک لیوان وجود دارد.اگر هم خسته شده اید و منتظر پاسخ هستید به تصویر ذیل مراجعه کنید. این شما و پاسخ تست بینایی لیوان!

 

شاید بپسندید: تست شخصیت تصویر خاص، نحوه برخورد شما با زندگی را نشان می‌دهد!

پاسخ تست

 

برایتان جالب خواهد بود: 7 ثانیه فرصت دارید تا 2 فنجانی که جفت ندارند را کشف کنید!

تصاویر توهم نوری

گاهی اوقات، آنچه در برخی از تصاویر ظاهر می شود، آن چیزی نیست که به نظر می رسد. برای درک آن باید روی ذهن خود تمرکز کنیم. این تصاویر به عنوان توهمات نوری شناخته می شوند. عکس های توهمات نوری در حال حاضر در رسانه های اجتماعی در حال گسترش هستند.

این به منظور مطالعه ذهن و چشم ها و شناخت میران توانایی های آن مهم هستند. مردم اغلب با دیدن این تصاویر با چشمان خود گیج می شوند. به واقع یافتن راه حل برای رمز و راز این تصاویر دشوار است. ذهن و تمرکز و حتی بینایی افراد در آماده ترین شکل ممکن خود قرار می گیرد. به این ترتیب با آمادگی ذهن، مغز نیز مجبور به فعالیت بیشتر می شود. انجام منظم فعالیت های مغزی، در رشد توانائیهای شناختی، تأثیر بسزایی دارد.

 

برایتان جالب خواهد بود: معمای تصویری سوارکاران: افراد کمی قادرند بفهمند چند سوارکار در این تصویر است!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید:اخباری از آینده می خواهید؟ بگویید چند بز در تصویر وجود دارد!

ورزش مغز چیست؟

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

 

برایتان جالب خواهد بود: معمای قطار: کدام مرد احتمالا تصادف می کند؟!

امیدوارم از تست بینایی لیوان امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد:

تنها تیزبین‌ها در یک نگاه، 2 آهوی کوهی را در تصویر شناسایی می کنند!

با تست شخصیت براساس تصاویر نقشه، محرک خشم خود را شناسایی کنید!

نابغه ای اگر در 7 ثانیه به سوالات هوش ریاضی جالب پاسخ بدی!

تست قدرت بینایی سگ:اگردر 8 ثانیه سگ پنهان را پیدا کنی، چشم عقابی هستی!

تست شخصیت شناسی تارزان: آنچه که ابتدا در تصویر می‌بینید،شخصیت شما را افشا می‌کند!

آزمون دقت تفاوت تصاویر:افراد جزئی‌نگر در 5 ثانیه مرد با چهره متفاوت را شناسایی می‌کنند!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا