;
تفریح و سرگرمی

آنچه ابتدا می‌بینید نشان می‌دهد که چگونه استرس را مدیریت می‌کنید، آرام باشید و در آزمون شرکت کنید!

آزمون شخصیت متکی به نوع دید: آیا می خواهید بدانید که چگونه استرس را کنترل می کنید؟ تست ما را انجام دهید و متوجه شوید! آنچه در ابتدا می بینید، بینش هایی را در مورد چگونگی کنار آمدن شما در موقعیت های دشوار آشکار می کند. پس چرا وقتی نوبت به مدیریت استرس می رسد، دست به کار نشوید و نقاط قوت پنهان خود را کشف نکنید؟ با مجله خبری چشمک و آزمون شخصیت متکی به نوع دید همراه شوید.

شاید بپسندید: با حرکت دادن یک چوب کبریت، حاصل هر دو معادله را یکی و برابر کنید!| نبوغ ریاضی ات را اثبات کن!

آزمون شخصیت متکی به نوع دید

آیا کنجکاو هستید که بدانید چگونه استرس را کنترل می کنید؟ این تست شخصیت را انجام دهید تا متوجه شوید در مواجهه با یک موقعیت استرس زا چه واکنشی نشان می دهید. این تست از شما می خواهد که ابتدا به تصویر نگاه کنید و آنچه را که می بینید بگویید. این طراحی شده است تا نشان دهد ذهن شما در هنگام مواجهه با مشکل یا چالش چگونه کار می کند و چگونه می توانید به آن پاسخ دهید.

این تست با ارائه تصویری به شما کار می‌کند که محتوای آن برای برانگیختن واکنشی از شما است که می‌تواند به شخصیت شما مربوط باشد، به خصوص اولین چیزی که می‌بینید.

شاید بپسندید: تشخیص مارهای پنهان شده در این تصاویر دقت و تیزبینی بالا لازم داره،آیا شما مارها را پیدا می کنید!؟

آزمون شخصیت متکی به نوع دید

بگو کدوم شیرینی یا کیک را انتخاب می کنی تا بگم آیا بیشتر یه رهبر هستی یا یه پیرو؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگه خیلی تیز و زرنگ باشی باید تو یه نگاه همسر این آقای خوش تیپ رو بین این سه تا زن پیدا کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدومیکی از این 3 تا مرد قصد داره تا از خانم خواستگاری کنه!؟ | هوشت را محک بزن!

تفسیر آزمون شخصیت متکی به نوع دید

با انجام این تست شخصیت، بینش ارزشمندی در مورد نحوه واکنش خود به استرس و تأثیر آن بر تصمیمات و اعمال شما به دست خواهید آورد. همچنین اطلاعات مهمی در مورد نحوه تعامل شما با دیگران و راه هایی که احتمالاً در موقعیت های چالش برانگیز پاسخ می دهید را نشان می دهد.

شاید بپسندید: حکایت عطایش را به لقایش بخشیدم!

.

.

.

حکایت تجارت بوق حمام می کند!

 

 

 

شاید بپسندید: معمای شناسایی مرد خیانتکار: کدامیک از این دو تا مرد تصویر به همسرش خیانت کرده است!؟

تست شخصیت متکی به نوع دید

دیدن اقیانوس

افرادی که برای اولین بار اقیانوس را در آزمون شخصیت متکی به نوع دید، درک کردند، اغلب شخصیتی فعال و پیشرو دارند. آنها از آن دسته ای نیستند که بنشینند و منتظر اتفاقی باشند، اما در عوض مسئولیت را بر عهده گرفته و آن را محقق می کنند. آنها به توانایی های خود اطمینان دارند و به خود ایمان قوی دارند.

این افراد همچنین از ریسک کردن نمی ترسند و به دنبال آنچه می خواهند می روند. آنها زیبایی طبیعت را قدردانی می کنند و می توانند عمیقاً با احساسات خود در ارتباط باشند.

شاید بپسندید: اگه قدرت دیدت مثل عقاب باشه، 3 تا تفاوت بین دو تصویر پلنگ را پیدا می کنی!

دیدن خانه

افرادی که برای اولین بار خانه را در آزمون شخصیت متکی به نوع دید، درک کردند، اغلب دارای شخصیتی منظم و روشمند هستند. آنها ساختار، برنامه ریزی و روال زندگی خود را دوست دارند و سعی می کنند همه چیز را مرتب نگه دارند. در کار خود کارآمد هستند و وظایف را با دقت انجام می دهند.

این افراد همچنین از فرآیند حل مسئله لذت می برند و قبل از اینکه به نتیجه برسند، به موقعیت ها از همه جهات نگاه می کنند. همچنین در ایجاد سیستم هایی که به آنها کمک می کند کارها را سریع انجام دهند عالی هستند.

احتمالاً بپسندید: با انجام این تست شخصیت میتونی علت کارهایی که انجام میدی و دست خودت نیس را بفهمی!

دیدن چرخ های دندانه دار

افرادی که برای اولین بار چرخ های دندانه دار را در آزمون شخصیت متکی به نوع دید، درک کردند، اغلب شخصیتی آرام دارند. آن‌ها زندگی را همان‌طور که می‌آید می‌پذیرند و اجازه نمی‌دهند استرس یا نگرانی برا آن ها تسلط یابد.

آنها متفکران سطحی هستند که تحت فشار خونسرد می مانند. این افراد اهمیت کاهش سرعت و وقت گذاشتن برای قدردانی از لحظات زندگی را درک می کنند. آنها می دانند که چگونه روی اهداف خود متمرکز بمانند بدون اینکه تحت تأثیر عوامل حواس پرتی زندگی قرار گیرند.

شاید بپسندید:ذهن تحلیلی داری یا خلاق!؟ اگه تا به حال نمیدونی، کافیه یکی از مهره های شطرنج رو انتخاب کنی!

دیدن صخره ها

افرادی که برای اولین بار را در آزمون شخصیت متکی به نوع دید، درک کردند، اغلب شخصیتی متمرکز و مصمم دارند. این افراد هدف گرا هستند و با جاه طلبی هدایت می شوند. آنها تمایل شدیدی به موفقیت دارند و در تمام کارهایی که انجام می دهند برای برتری تلاش می کنند. این افراد همچنین بسیار سازماندهی شده اند و اهدافی را با نقاط عطف مشخص در طول مسیر برای خود تعیین می کنند. آنها می دانند که چگونه حتی در هنگام مواجهه با موانع در مسیر باقی بمانند.

احتمالاً بپسندید: اگر فکر می کنی خیلی باهوشی، 1 دونه چوب کبریت را حرکت بده و یک مربع بساز!

دیدن آسمان

افرادی که برای اولین بار آسمان را در آزمون شخصیت متکی به نوع دید، درک کردند، اغلب شخصیتی مصمم و انعطاف پذیر دارند. این افراد به راحتی تسلیم نمی شوند، در عوض از شکست های خود به عنوان تجربیات یادگیری در سفر خود به سمت موفقیت استفاده می کنند.

آنها درک می کنند که برای رسیدن به اهدافشان سخت کوشی لازم است، اما اهمیت استراحت و آرامش در صورت نیاز را نیز درک می کنند. تماشاگران آسمان متفکرانی خلاق هستند که اجازه نمی دهند موانعی بر سر راهشان قرار گیرد.

برایتان جالب خواهد بود: فقط یه تیزبین واقعی میتونه تو یه نگاه اشکال این قرار عاشقانه را تشخیص بده!

شما می توانید آزمون شخصیت متکی به نوع دید را به عنوان یک هدیه به دوستان خود نیز ارائه دهید. به این ترتیب لحظاتی آنان را شاد و سرگرم نمائید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: اگه در عرض 5 ثانیه پاکت نامه را در صحنه ورزشی پیدا کنید، یک نابغه تمام عیارید!

 

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

اجتمالاً بپسندید: صنار بده آش به همین خیال باش!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: ضرب المثل دیوار موش داره موشم گوش داره!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این دو تا مرد، یک زندانی است که برای مرخصی از زندان آزاد شده!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:روانشناسی رنگ:هر رنگ میتواند تأثیرات خاصی بر شما بگذارد، کدام رنگ سبب تقویت روحیه شما میشود!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: سبک ارتباط‌ با اطرافیانت چه جوره، یک هدیه را انتخاب و از نتیجه برای بهبود ارتباطات خودت استفاده کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: 3 تا تفاوت بین تصویر گربه سمت چپ و راست هست که فقط یه تیزبین اونا را پیدا می کنه!

شاید برایتان جالب باشد

اگه بتونی 5 تفاوت الاغ بامزه سمت چپ و راست رو پیدا کنی، باید برای خودت اسپند دود کنی!

معمای شناخت خانواده ثروتمند: کدوم خانواده ثروتمندتره؛ چرا؟

هیچ گرانی بی حکمت نیست، هیچ ارزانی بی علت نیست!

فکر می کنی رابطه ات با اطرافیانت خیلی خوبه!؟ اگه نمی دونی به تصویر نگاه کن، بعد بگو اول چی دیدی!؟

احتمالاً بپسندید: فقط کسایی که دقت‌اشون بالاست میتونن 5 تا تفاوت رو تو تصویر اسکیمو پیدا کنند!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا