;
تفریح و سرگرمی

اگر تیزبینی در یک نگاه حیوان استتار شده در تصویر را شناسایی کن!

آزمون پیدا کردن راسوی سفید کوچک: کدام حیوان در این تصویر پنهان شده است؟ آیا می توانید حیوان پنهان شده را در کمتر از 8 ثانیه در این معمای تصویری تشخیص دهید؟شبکه های اجتماعی و فضای مجازی مملو از بازی های فکری است. سوالات هوش، معماهای تصویری و … بخش جدایی ناپذیر از فضای مجازی را تشکیل می دهند.

آزمون شناسایی زن معروف: اگر تیزی، سریع بگو کدوم یک از این زنها معروف هستند!؟

با مجله خبری چشمک و آزمون پیدا کردن راسوی سفید کوچک همراه باشید. یافتن این راسوی کوچک در کمتر از 3 ثانیه نشان می دهد که شما جزئی نکر هستید و دقت و تمرکز شما عالی است.

شاید بپسندید: فقط یک ذهن خلاق قادر به شناسایی دانش آموز خاطی در این تصویر است!

آزمون پیدا کردن راسوی سفید کوچک

استفاده از بازی های فکری برای تمرین مغز یکی از موضوعاتی است که بسیار مورد توجه محققان قرار گرفته است. لذا به نظر می رسد که هر کسی علاقمند است از این تصاویر برای بهبود مهارت های شناختی خود استفاده کند.

گاهی اوقات، شما ممکن است بدنبال چیزی باشید. اما هر چه جستجو می کنید، نمی توانید آن را پیدا کنید. در تصاویر نیز این گونه است. ممکن اسنت آن چیزی که در مقابل چشمان شما قرار می گیرد را تشخیص ندهید. به باور محققان این مسئله مربوط به عدم تمرکز و دقت ماست.

عدم تمرکز و دقت تا اندازه زیادی با کاهش فعالیت های مغزی همراه است. شما با انجام مرتب بازی های فکری می توانید وضعیت بهتری برای ذهن و مغز خود ایجاد کنید. در بلند مدت متوجه خواهید شد که جزئی نگرتر و دقیق تر شده اید. این تصویر از مردم می خواهد که حیوان پنهان را در معمای تصویری پیدا کنید. اگر آماده هستید تصویر را مرور کنیم.

شاید بپسندید: معمای اعداد با حیوانات: مجموع عددی تصاویر حیوانات را پیدا کنید!

آزمون پیدا کردن راسوی سفید کوچک

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی زن فقیر: کدام زن تصویر، اوضاع اقتصادی چندان مناسب ندارد!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:5 مزیت مجرد ماندن برای سلامتی که ممکن است شما را شگفت زده کند

.

پاسخ آزمون پیدا کردن راسوی سفید کوچک

اکثر مردم با این معما ی تصویر گیج می شوند و نمی توانند حیوان را در زمان مشخص شده 3 ثانیه ای پیدا کنند. اگر تا هنوز نتوانستید این حیوان ملوس را پیدا کنید، می توانید به تصویر بالا مراجعه کنید و بار دیگر جستجو کنید.

برایتان جالب خواهد بود: تست شخصیت با توجه به انتخاب شما، اولویت شما کدام است؟

.

.

.

 

شاید بپسندید: آزمون شناخت دروغگو: نابغه ها جواب بدن:چه کسی در حال دروغ گفتن است!؟| زن یا مرد!؟

 

.این بار حتما توانستید راسو  را پیدا کنید. در بالای تصویر، یک گربه وجود دارد. به تصویر دقت نگاه کنید. راسو علامتگذاری شده است.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی عامل قتل در مدرسه: با مهارت کارآگاهی،قاتل را در این تصویر شناسایی کنید!

پاسخ آزمون

 شاید بپسندید: آزمون شناسایی مادر کودک فراموشکار:کدامیک از این دو زن مادر دخترک است، چرا؟

نحوه تأثیرگذاری بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: مراقبت از پوست در پاییز: با این روش ها مشکلات پوستی تان به حداقل می رسد!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود: شخصیت شناسی براساس برگهای پائیزی:کدام برگ زیباتر است|بیشتر درباره خودتان بدانید!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی بیگانه در مترو: اگر تیزبینی در 6 ثانیه آدم فضایی تصویر را شناسایی کنید!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

امیداریم از آزمون پیدا کردن راسوی سفید کوچک استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

افراد تیزبین در 6 ثانیه همه موجودات استتار شده در تصویر را پیدا می‌کنند!

آزمون شناسایی آدم ربای واقعی: کدامیک از افراد تصویر قصد دارد کودک را بدزدد!؟

آزمون شناسایی حرف  V:تیزبین باشی در 5 ثانیه حرف V را در میان حروف Y پیدا می‎‌کنی!

آزمون شناسایی خانواده واقعی: کدام خانواده واقعی هستند!؟

شخصیت شناسی بر اساس نوع راه رفتن: نوع شخصیت شما بر روی راه رفتن شما تأثیر دارد!؟

یکی از این سه نفر، پس از پریدن از هواپیما دچار سانحه شد!| کدامیک و چرا؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + نه =

دکمه بازگشت به بالا