;
تفریح و سرگرمی

تست قدرت دید: 2 کودک مخفی تصویر را در 7 ثانیه پیدا کن!

آزمون شناسایی کودکان مخفی: این یک تصویر توهم نوری برای آزمایش میزان قدرت تمرکز و دقت شما و حتی ضزیب هوشی شماست. تنها افرادی که داری ضریب هوشی بالا هستند می توانند این آزمون را به راحتی حل کرده و رمزگشایی کنند. باید بدانید که آزمون ها و معماهای تصویری می توانند به خوبی توانایی های شما را مورد آزمایش قرار دهند و تمرین ورزشی خوبی برای مغز و ذهن شما باشد. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی کودکان مخفی همراه باشید.

توهم نوری تصویری است که ذهن را تغییر می دهد و شکل را تغییر می دهد از یک شی یا نقاشی یا افرادی که مغز را برای درک چیزها به چالش می کشد. این یک واقعیت است که یک مغز انسان عادی می تواند به اشیا یا تصاویر نگاه کند و درک متفاوتی از هر زاویه ایجاد کند. تصاویر توهم نوری نیز بخشی از حوزه روانکاوی هستند زیرا تا حدودی به نحوه درک شما از چیزها توجه می کنند. یکی از این تصاویر هوشمندانه را می توان در تصویر قدیمی که در آن دو کودک در داخل تصویر پنهان شده اند مشاهده کرد.

شاید بپسندید:از لحاظ منطقی کدومیکی از این دو کودک در معرض خطر قرار دارد!؟

آزمون شناسایی کودکان مخفی

تصویر قدیمی فوق یک توهم نوری است که طرحی از سه دختر کوچک را نشان می دهد. این تصویر یک تبلیغ قدیمی است که به عنوان یک پازل قدیمی ایجاد شده است و از کاربران می‌خواهد دو کودک گمشده را در داخل تصویر ببینند. در تصویر سه دختر را می بینید که با سگشان نزدیک یک گاری ایستاده اند. اما آیا دو کودک را دیدید که جایی در داخل عکس پنهان شده اند؟

آیا فکر می کنید که هوش بالاتر از حد متوسط ​​دارید؟ خوب، ادعا شده است که افراد با هوش بالا می توانند دو کودک پنهان را در 8 ثانیه تشخیص دهند. این تصویر توهم نوری تنها راه سرگرم کننده دیگری برای آزمایش IQ شماست. با این حال، انجام یک تست IQ واقعی راه خوبی برای دانستن سطح IQ شما است. فقط 25 درصد افراد می توانند دو کودک مخفی را در تصویر آزمون شناسایی کودکان مخفی تشخیص دهند.

شاید بپسندید:حکایت زن و شوهر لجباز| داستان مردی که زن شد تا شرط را نبازد!

آزمون شناسایی کودکان مخفی

شاید بپسندید: یکی از نمادها را انتخاب کن تا بعدش بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: یه چیز تو تصویر بابانوئل درست نیست، اون چیه!؟

 

 

 

.

.

احتمالا بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا همسر واقعی این مرد هست!؟

پاسخ آزمون شناسایی کودکان مخفی

زمان شما به پایان رسیده است. اگر می خواهید برای بار دوم تلاش کنید،  5 ثانیه دیگر فرصت دارید. بهتر ایت در تلاش دوم بیشتر جزئیات تصویر را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: افسانه گنج گمشده | قصه جوانی که در خواب نشانی گنجی را به او می‌گویند و او به دنبال گنج به راه می‌افتد!

.

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان شرط چهل دروغ: حکایت چوپانی که چهل دروغ گفت و با دختر پادشاه ازدواج کرد!

پاسخ آزمون شناسایی کودکان مخفی: تشخیص این دو کودک مخفی دشوارتر است زیرا تصویر قدیمی کاملاً سیاه و سفید است و تشخیص هر چیزی که در صحنه اشتباه است را دشوارتر می کند. با این حال، اگر به تصویر دقت کنید، می توانید یکی از بچه ها را در سمت راست سگ و دیگری را که در پیش بند دختر گریان پنهان شده است، ببینید.

شاید بپسندید:اگر سه تفاوت تصویر سگ شکاری را پیدا کردی، حتماً برای خودت اسپند دود کن!

پاسخ آزمون شناسایی کودکان مخفی

امیدوارم از آزمون شناسایی کودکان مخفی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست بینایی: چشمات تیز مثل عقاب باشه وزغ های مرداب را پیدا می کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: گردوهای متفاوت را پیدا کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگر تفاوت دو تصویر گربه های بازیگوش را پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

با دلیل بگو که کدوم پرستار میخاد نوزاد را از بیمارستان بدزده!

اگر پلنگ خالدار را در تصویر پیدا کنی، چشمات مثل شاهین تیزه!

حکایت شاهزاده و آهو | داستان پدری که از دخترش خواستگاری کرد!

با دلیل منطقی بگو که کودک تصویر پسر است یا دختر!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا