;
تفریح و سرگرمی

اگه باهوشی سریع بگو چه کسی کیک را به سوی پسرک پرتاب کرده است!؟

آزمون شناسایی پرتاب کننده کیک: چه کسی کیک را به سوی پسرک تصویر پرتاب کرده است؟ شما برای حل این آزمون زمان بسیار کمی دارید. در واقع یک نابغه  و کسی که دارای قدرت هوش و تیزبینی بالاست می تواند در کمتر از 3 ثانیه آزمون شناسایی پرتاب کننده کیک را رمزگشایی کند. رمزگشایی این آزمون می تواتند میزان هوش و تیزبینی شما را تعیین کند. لذا با دقت به توضیحات و تصویر آزمون شناسایی پرتاب کننده کیک  نگاه کنید و تلاش کنید آن را حل کنید.

 احتمالاً بپسندید: بگو چه جوری دست میدی، تا بگم به لحاظ شخصیتی چه جور آدمی هستی!

فکر نکنید آزمون شناسایی پرتاب کننده کیک بسیار ساده است. همیشه چیزهای ساده می توانند ذهن و فکر ما را به سختی درگیر کنند. به باور طراح و سازنده این آزمون تنها 8 درصد از شرکت کنندگان می توانند در زمان مشخص شده آزمون شناسایی پرتاب کننده کیک را حل کنند. لذا سعی کنید از تمام هوش و حوس خود برای حل و رمزگشایی آزمون استفاده کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی پرتاب کننده کیک همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زامبی: زامبی تصویر کجاست؟ |95 درصد از مردم در این چالش تصویری شکست خوردند!

آزمون شناسایی پرتاب کننده کیک

با توجه به مطالبی که در سطور بالا گفته ش، حال از شما می پرسیم که آیا می توانید اثبات کنید که یک کارآگاه با استعداد هستید که می تواند به راحتی سخت ترین و جدی ترین معماها را حل کند. اگر فکر می کنید ذهن چابکی دارید، آزمون شناسایی پرتاب کننده کیک قطعاً به شما توصیه می شود. از 100% ظرفیت بینایی و مهارت های شناختی خود برای تشخیص پاسخ نهایی آزمون استفاده کنید.

اگر فکر می کنی خیلی تیزبینی، در یک نگاه زن و شوهر واقعی را شناسایی کن!

کیک رو کی انداخت؟ در طول جلسه ای در مدرسه، همه به آرامی غذا می خوردند، که ناگهان به صورت پسرکی قطعه کیکی برخورد کرد که سبب عصبانیت شدید او شد.این پسرک. هنگام تلاش برای یافتن مقصر، سه مظنون را شناسایی کرد. او در نهاییت کسی که به سوی او کیک پرتا ب کرد را شناسایی کرد. آیا شما می توانید این فرد راپیدا کنید.

به یاد داشته باشید که تحت تأثیر ظواهر قرار نگیرید و در چالش خودنمایی نکنید، فقط به صبر زیادی نیاز دارید و تمام جزئیات تصویر را با دقت مشاهده کنید.

احتمالاً بپسندید: اگر فکرمی کنی نکته سنجی، نکته عجیب تصویر دانش آموزان را در 3 ثانیه پیدا کن!

آزمون شناسایی پرتاب کننده کیک

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت معلم فقیر: کدامیک از معلمان حاضر در سلف سرویس، فقیر است!؟ چرا؟

.

.

.

 برایتان جالب خواهد بود: تست هوش توطئه گر کیه؟ فقط افراد تیز قضیه رو زود می گیرن!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: تست شخصیت بر اساس اخم کردن:اخم کردنت چه جوریه، تا بگم چه جور شخصیتی داری!؟

پاسخ آزمون شناسایی پرتاب کننده کیک

توانستید آزمون شناسایی پرتاب کننده کیک را پیدا کنید: اگر هنوز به دنبال پاسخ آزمون شناسایی پرتاب کننده کیک هستید می توانید 5 ثانیه دیگر جستجو کنید.

احتمالا بپسندید: آزمون تشخیص فرد احمق: در این تصویر زمستانی چه کسی خنگ تر و احمق تره؟

.

.

 

 

برایتان جالب خواهد بود: از هوش کارآگاهی خود استفاده و بگوئید کدامیک از این دو زن تصویر در معرض خطر قرار دارد!؟

 

.

.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی سایه الاغ و بز: باهوشا در 3 ثانیه، سایه دقیق این دو حیوان بامزه را تشخیص می دهند!

پاسخ آزمون شناسایی پرتاب کننده کیک: مسلم است که با بررسی خوب خود متوجه شدید که تنها کسی که دیگر کیک ندارد، دانش آموز وسطی است. او نمی توانست به این سرعت کیک خودش را بخورد. او مقصر است و حتی برای گمراه کردن وانمود کرده است که اطراف دهانش کیکی است.

احتمالاً بپسندید: آزمون علت نجات: نابغه ها بگویید چه اتفاق عجیبی افتاده؟!

پرتاب کننده کیک

برایتان چالب خواهد بود: قابل توجه باهوشا: یکی از دو زن یک قاتل روانی است، در 3 ثانیه او را شناسایی کنید!

امیدوارم ازآزمون شناسایی پرتاب کننده کیک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت نادان ترین فرد: کدامیک از افراد تصویر در حماقت و نادانی رودست ندارد!؟ چرا؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی دو کودک مخفی: فقط افراد باهوش می توانند 2 کودک پنهان را در 7 ثانیه پیدا کنند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت براساس انگشت: اگر میخای طرف مقابلت را بشناسی،کافیه به انگشتای دستش نگاه کنی!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود: با پیدا کردن قاتل تصویر، اثبات کنید که هوش کارآگاهی بالاتری از شرلوک هلمز دارید!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص فرد مرده: با پیدا کردن فرد مرده تصویر در 3 ثانیه، تیزبینی و نکته سنجی خود را اثبات کنید!

ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت فرد قدیمی: در میان افراد حاضر در فروشگاه، چه کسی از زمان گذشته آمده است؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: بهم بگو وقتی چای می خوری، لیوان رو چه جوری نگه می داری تا بگم نقاط قوت و ضعف ات چیه!؟

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران: به پلیس کمک کنید تا قاتل زنجیره ای را در رستوران پیدا کند!

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

انیمه آئوآشی را باید حتما ببینید اگر به فوتبال علاقه دارید

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

 احتمالاً بپسندید:یکی از این دو زندانی یکی از اعضای مافیا و ثروتمند است، اما کدامیک!؟

بازی ها کمک می‌کنند تا بهتر بتوانیم روی کارهای مهم تمرکز کنیم

تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.

 احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی پلیس مخفی: آیا می توانید پلیس مخفی را در 5 ثانیه شناسایی کنید!؟

انجام بازی های فکری، تمرین خوبی هستند تا میزان تمرکزمان را افزایش بدهیم. هدف ما در انجام بازی‌‌های فکری نزدیک است. می‌دانیم چه چیزی از بازی می‌خواهیم و قرار است چه کاری انجام بدهیم. مسیر مشخص است. حتی می‌دانیم که قرار است کی آن را تمام کنیم. همه‌ی این عوامل در کنار هم، باعث می‌شود تا موقع انجام دادن بازی‌ فکری، بیشترین تمرکز را داشته باشیم و اجازه ندهیم که فکرمان درگیر مسائل دیگر شود.

 احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی پرستار قاتل: اگر نکته سنج و دقیق باشی، خیلی سریع پرستار قاتل را پیدا می‌کنی!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

 احتمالاً بپسندید:آزمون تشخیص احمق ترین فرد: احمق تر چه کسی است!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

 احتمالاً بپسندید: تست شخصیت براساس حمل کیف: چگونه کوله پشتی یا کیف خود را حمل می کنید؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: پازل شناسایی حرف F: یافتن حرف F در این تصویر، برای نوابغ و تیزبین ها فقط 4 ثانیه طول می کشد!

اهمیت این تست ها

معماها، چیستان ها، جدول کلمات متقاطع، سوالات هوش،تست ها، پازل ها و … باعث می شوند که مغز شما شروع به فعالیت کنند. افزایش عمبکرد مغز، جزئی گرایی، قدرت ذهن، دقت، توجه و منطق گرایی را افزایش می دهد. حل تست هایی شبیه تست امروز در بلند نقش مهمی برای سلامت مغز شما دارد و در پیری شما را بیماری هایی همچون فراموشی و الزایمر نجات خواهد داد.

با قدرت تحلیل و منطق خود بگوئید که کدامیک از افراد حاضر در کشتی، احمق تر است!؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

آزمون شناخت اشتباه در تصویر: اگر در 3 ثانیه، خطای موجود در تصویر این خانواده را پیدا کنی نابغه ای!

برایتان جالب خواهد بود

آزمون بینایی با کدو تنبل: فقط تیزبین ها می توانند در 5 ثانیه کدو تنبل را در میان بوقلمون ها پیدا کنند!

ببین گوشات شبیه کدوم یکی از گوش های تصویر داخل متن هست،تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

اگر ضریب هوشی بالایی دارید، می توانید فرد دروغگو فروشگاه را در 3 ثانیه شناسایی کنید!

بازی فکری برای ذهن نابغه ها: آیا می توانید این معمای ریاضی را در 5 ثانیه حل کنید!؟

 آزمون شناسایی خطای جالب: اگر در 3 ثانیه خطای جالب تصویر را پیدا کنید، نابغه اید!؟

تست ضریب هوشی: آیا می توانید اشتباه را در تصویر ایستگاه فضایی در 7 ثانیه پیدا کنید؟

اعضای خانواده تصویر در حال گرفتن عکس یادگاری هستند، اما یکی فوت کرده، کدام یکی!؟

 آزمون شناسایی زن کودک ربا: اگر هوش کارآگاهی داری، زن کودک ربا را شناسایی کنید!

نوشته های مشابه

12 دیدگاه

 1. خانم وسطی دور دهنش پر خامه است و لپش پر پس کیک رو خورده خانم سمت راست با آداب ب قول معروف بازی بازی کیکدرم میخوره و دهنش خالیه و نیمی از کیکش نیست ، ب نظر خانم سمت راستی بوده نه وسطی

 2. حرف شما درسته ولی اگه کسی نمیتونست به این سرعت رو بخوره نفر آخر که عینک هم زده آخر های کیکش می‌توانیم بگوییم که نفره وسط زیاد گشنش بود و کیک خورده میتونیم بگیم که مردی که لباس سبز پوشیده مقصر باشه چون میل نداره کیک بخوره شاید یکی از که کار را پرت کرده

 3. اگر خوب دقت کنیم هیچ کدام چون زاویه پرتاب کیک از جای دیگری هست. چگونه می‌توانند آن سه نفر به این مسیر کیک پرتاب کنند.

 4. اینکه خانم وسطی رو پرتاب کننده گذاشتیددرست نیست چون زاویه اون با فردمضروب بسته است وکیک نمیتونه اینگونه که درتصویرنشان داده شده به صورت مضروب بخوره،بیشتر از طرف سمت راست تصویر امکان چنین پرتابی ممکنه(خانم مسن سال)

 5. کار هیچکس نبوده، اولا کیکی که به پسره خورده کاملا سالمه حتی یه ذره خش خوردگی نداره که بگیم خانوم وسطی اومده یه خش به کیک زده و دور دهنشو خامه ای کرده دوما اگه مسابقه کیک خوریه همه توجهات به سمت این مسابقس چطوری بدون اینکه کسی بفهمه کار یکی از این 3 تا بوده کیک رو پرتاب کردن؟ دلیل محکم سومی هم اینکه اصلا زاویه پرتاب کیک توی تصویر مشخصه ربطی به این 3 تا نداره کیک از جای دیگه ای پرت شده… یا کلا این معما مشکل داره

 6. ما مطمئن نمیتونیم به زاویه برخورد توجه کنیم چون میتونه اون خانم از یه زاویه دیگه پرت کنه و همینطور راحت نیست که در تصویر هم چهار نفر رو باشه و زاویه برخورد هم مربوط به یکیشون باشه. درسته که مرد با لباس سبز میل به خوردن نداره ولی کیکش کامل جلوشه. خانم مسن رو هم نمیتونیم بگیم چون کیکی که به صورت پسر پرتاب شده کامله ولی کیکی که جلوی خانم مسن هست نصفه هست. به صورت قطعی نمیتونیم بگیم که مسابقه کیک خوریه، پس منطقی ترین جواب خانم وسطی هست و یا پاسخ دیگه میتونه هیکدومشون باشه

 7. مرد کیک خانم وسطی رو پرت کرده چون تیکه های کیک ته چنگال هستش و اگه یکم دقت کنید میبینید توی تصویر طرح طوریه که خودش نشون میده کیک با چه جهتی پرتاب شده

 8. پرتاب کردن کیک برای سمت راستی منطقی تره. از کیکش کم شده، ولی اثری از خوردن در اون دیده نمبشه. اینکه پای زمان را وسط بکشیم یا آغشته بودن دور دهان شخص وسطی را عمدی فرض کنیم، جالب نیست.

 9. ن خیر وسطی پرت کرده چون اگر خانم سپت راستی باشه میبینیم ک کیک اون یکمش مونده ولی کیکی ک تو صورت پسر خورده دست نخوردس و کیک مرده هم سالم توی بشقابشه و وسطی علکی دهنشو کثیف کرده و بعد لوپاشو جم کرده پس خودش پرت کرده

  1. لطفا با دلیل بگین دیگه ببین کیک اون مرده سایزش چقدره خب حالا به کیکی که خورده تو صورتش دقت کن چه سایزیه وسطیه گشنش بوده خورده سریع هنوز هم چنگال تو دهنشه ولی سمت راستی به همون مقداری که از کیک مرده اون کیکی خورده تو صورتش کمتره تو ظرفشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا