;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی همسر مرد از بیگانه: زنی که یک بیگانه است را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی همسر مرد از بیگانه: سوال بسیار ساده و کوتاه است: موجود بیگانه تصویر کیست؟ بر اساس ادعای وب سایت سازنده، این آزمون می تواند برای مدتی کوتاه شما را گیج سازد. چرا که بسیاری از ما عادت کرده ایم که تنها کلیات را مشاهده کرده و جزئیات را رها کنیم. به واقع این ازمون ها تلاش می کنند با تحریک قوای شناختی شما، شما را متمرکز و دقیق تر کنند. بر این اساس شما می توانید به کمک بازی های فکری به خصوص سوالات تصویری خود را سنجیده و در جهت بهبودی توانائیهای خود تلاش کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت حیوانات مخفی: با پیدا کردن حیونای مخفی میون گربه و سگا، تیزی خودت رو ثابت کن!

جرأت اگر جرات دارید تا مهارت های خود را به چالش بکشید، آزمون شناسایی همسر مرد از بیگانه بهترین گزینه برای این کار است. شما با غلبه بر این سوال تصویری می توانید مطمئن شوید که دارای قدرت تمرکز و دقت عالی هستید و می توانید به راحتی بر هر آزمونی غلبه کنید. این آزمون دارای محدودیت زمانی است و شما باید در زمان 3 ثانیه آن را رمزگشایی کنید. پس با آزمون شناسایی همسر مرد از بیگانه و مجله خبری چشمک همراه شوید.

شاید بپسندید: اگه میخای بفهمی چه اندازه سخاوتمند و لاکچری هستی، بگو تو نگاه اول تو تصویر چی دیدی!؟

آزمون شناسایی همسر مرد از بیگانه

بنا بر آنچه گفته شد معماهای تصویری بهترین جایگزین برای روشن کردن و تقویت ذهن ما در حین گشت و گذار در اینترنت است، بنابراین چالشی را در زیر به شما ارائه خواهیم کرد که بهترین مهارت های شما را در زمان کم و محدود آزمایش می کند. آیا فکر می کنید در زمان 3 ثانیه آزمون شناسایی همسر مرد از بیگانه را رمزگشایی کنید؟ فقط یک نابغه می تواند این بازی فکری را شکست دهد.

به تصویر زیر با دقت نگاه کنید، مرد تصویر با دو زن روبرو است که هر دو شبیه همسر او هستند. اما یکی از زنان واقعا یک انسان نیست و یک بیگانه است که خود را کاملاً شبیه همسر او در آورده است. ماموریت شما این است که او را تنها در 3 ثانیه پیدا کنید.  اینکه شما آماده شده اید برای رمزگشایی این آزمون، خود نشانه جرأت و اعتماد به نفس شماست. بیگانه کیست؟ ثابت کنید که یک ‘نابغه’ هستید و در کمترین زمان ممکن بر این معمای بصری غلبه کنید.

شاید بپسندید: اگه فکر می کنی آخر باهوشایی، بگو که چه کسی قرص های پیرزن بیمار را برداشته!؟

آزمون شناسایی همسر مرد از بیگانه

شاید بپسندید: اگر نکته سنج و تیزبین باشی، به راحتی نکته تصویر را تشخیص می دهی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگه دقت و تمرکزت بالا باشه در 5 ثانیه، تفاوتهای دو تصویر سگ بامزه را پیدا می کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: کمک آزمون شناسایی چوب بر آماتور: کدامیک از این دو چوب بر، کارش رو خوب بلد نیست و آماتوره!؟

پاسخ آزمون شناسایی همسر مرد از بیگانه

آیا توانستید آزمون شناسایی همسر مرد از بیگانه را شکست دهید؟ بیایید امیدوار باشیم، زیرا در غیر این صورت، به لیست بلندبالایی از کاربرانی می‌پیوندید که به سادگی نتوانستند رمز و راز این پرونده عجیب را بشکنند. اما اشکالی ندارد. شما سبب فعالیت مثبت مغز خود شده اید و مطمئناً در بلند مدت شما می توانید خود را با کمک این آزمون ها دقیق و قدرتمند تربیت کنید.

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت براساس انتخاب فنجان: یه فنجون را انتخاب کن تا بفهمی که چقدر جاه طلب هستی!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: حکایت دشمنی گرگ و سگ و گربه و موش از سری داستان های کشور لتونی!

 

 

 

شاید بپسندید: داستان کودک حلوا فروش و شیخ بدهکار، داستانی آموزنده و پندآموز از سری داستان های مثنوی معنوی!

پاسخ آزمون شناسایی همسر مرد از بیگانه: اگر با دقت و تمرکز بیشتر به تصویر نگاه می کردید قطعاً می توانستید بیگانه را به راحتی تشخیص دهید. حتما متوجه شده اید که زن سمت راست یک بیگانه است. کافی بود به مردمک چشم او دقت می کردید. او یک بیگانه واقعی است. اما زن دیگر هم انسان نیست. به دست او دقت کنید. دست چپ او شبیه دست نیست. لذا هر دو بیگانه هستند. هر چند طراح آزمون معتقد است که فقط زن اول بیگانه است.

شاید بپسندید: اگر دقت و تمرکزت 20 باشه، خیلی راحت 10 تا تفاوت اسب سمت راست و چپ را پیدا می کنی!

شناسایی همسر مرد از بیگانه

شاید بپسندید:تست شخصیت براساس تعداد گرگ:بگو تو تصویر چند تا گرگ دیدی تا بگم چقدر آدم منطقی هستی!؟

امیدوارم از آزمون شناسایی همسر مرد از بیگانه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی ابرقهرمان: اگه تو 3 ثانیه ابرقهرمان داخل فروشگاه را شناسایی کنی، آخر نابغه هایی!

 

 

 

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

احتمالاً بپسندید: شاید کمی عجیب باشد، اما با انتخاب یکی از این گل ها متوجه میشی که برای موفقیت چی کم داری!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این دو تا خانم، کودک را ربوده است!؟| فقط تیزبینا و باهوشا متوجه میشن!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا، نامزد این مرد خوش تیپه!؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: یکی از کودکان تصویر این خانواده فرزندخوانده است، اگه نکته سنج و دقیق باشی میتونی پاسخ بدی!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: معمای شناسایی قاتل عروس: اگه هوش کارآگاهی داری سریع قاتل عروس رو پیدا کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: اگه بتونی جوجه های کرکی جغد شاخدار را تو تصویر تشخیص بدی، واقعاً چشای تیزی داری!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: معمای شناسایی دارنده سگ: اگه خیلی باهوشی، سریع بگو کدومیک از این 3 مرد سگ داره!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:یکی که وضع مالی خوبی نداره وارد یه رستوران گرون شده، اگه دقت‌ات بالا باشه سریع متوجه میشی!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگه تو 4 ثانیه گربه را میون جغدای رنگی پیدا کنی، حتماً حتماً برای خودت اسپند دود کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است.

برایتان جالب خواهد بود: در آزمون شناخت مادر بی خیال، بگوئید که کدام مادر بی مسئولیت تر است!؟

در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: به نظرتون کدوم گربه ملوس تره!؟| جواب نتایج شگفت انگیزی را درباره شما افشا می کند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگه بتونی جوجه های کرکی جغد شاخدار را تو تصویر تشخیص بدی، واقعاً چشای تیزی داری!

برایتان جالب خواهد بود

معمای شناسایی همسر واقعی: همسر واقعی مرد تصویر کدوم یکی از این خانماست!؟

فقط یه تیزبین واقعی می‌تونه تو یه نگاه تفاوت های موتورسیکلت سوار را پیدا کنه!

یکی از منظره ها را انتخاب کن تا بفهمی برای شاد بودن واقعا به چی نیاز داری!؟

احتمالاً بپسندید:حکایت نه کور می کند نه شفا می دهد!

 آزمون شناسایی نوازنده تقلبی: چه کسی نوازنده نیست؟ فقط یک باهوش می تونه معما را حل کنه!؟

 شناسایی عدد 139: اگه تیزبین باشی سریعاً عدد 139 رو میون اعداد پیدا می کنی!

شاید بپسندید: اگر نابغه و تیزبین باشی خیلی راحت 5 تا کتاب تصویر را پیدا می کنی!؟ خیلی ها موفق نمیشن!

نوشته های مشابه

9 دیدگاه

  1. نه اون زنشه (زن سمت راست) زن سمت چپ یه دست هشت پارو داره اون غیر عادیه یه بیگانه است

  2. ناموسا فازتون چیه؟ اولا که سمت راستیه داره به زن دومی میگه چرا تو همسرشی دوما بچه سمت چپی چرا کیسه ابی ازش زده بیرون؟ پس قطعا سمت راستی همسرشه

  3. واقعا اون کسی که این و طراحی کرده نفهمیده کدوم بیگانس 😂

    معلومه زن سمت چپ بیگانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

دکمه بازگشت به بالا