;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی فرد نجات یافته: کدامیک از این دونفر خود را از چنگال خرس نجات داده و زنده می‌ماند!

آزمون شناسایی فرد نجات یافته: بسیاری از معماهای تصویری ساخته می شوند تا قدرت و مهارت های شناختی مخاطبان افزایش پیدا کند. لذا طبیعی است که برخی اوقات ممکن است به لحاظ منطقی چندان درست نباشند. در واقع سازندگان این گونه معماها و سوالات تصویری تلاش دارند قدرت تمرکز و دقت شما را به چالش کشیده و در نهایت سبب رشد و توسعه انها شوند.

آزمون شناخت نامزد حقیقی: اگر نکته سنج باشی در 5 ثانیه نامزد واقعی این زن را شناسایی می کنید!

شما با انجام منظم این گونه بازی ها، بدون آنکه خود توجه داشته باشید مهارت های شناختی خود را افزایش می دهید. پس از مدتی متوجه خواهید شد که جزئی نگر شده و بسیاری از خطاها و اشتباهات را چه در زندگی واقعی و چه در فضای ازمون در زمان کم شناسایی می کنید. به این ترتیب این سبک از بازی های علیرغم درگیر کردن ذهن شما، به گونه ای شگفت انگیز شما را آرام، توانائیهای شناختی شما را بهبود و توسعه داده و بهترین گزینه برای پر کردن اوقات فراغت هستند. شما در معمای جدید مجله خبری چشمک با یک سوال چالش برانگیز در آزمون شناسایی فرد نجات یافته روبرو هستید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی بطری های خالی:اگر دقت و تمرکزت عالیه، بطری‌های خالی را در 10 ثانیه پیدا کن!

آزمون شناسایی فرد نجات یافته

اکثر سوالات هوش، چالش برانگیز هستند. باید به دقت به زوایای تصویر معمایی دقت کنید تا بتوانید به سوال پاسخ دهید. از مهارتهای تصویری و گاهی تحلیل و منطق استفاده کنید تا به پاسخ صحیح دست پیدا کنید. همه این کارها را باید در یک زمان مشخص محدود (5 ثانیه) به انجام برسانید. پس طبیعی است که چالش برانگیز می شوند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی فرد نجات یافته همراه باشید.

آزمون شناسایی فرد نجات یافته بارها و بارها در فضای مجازی همرسانی شده است. با دقت به تصویر آزمون شناسایی فرد نجات یافته نگاه کنید. دو نفر برای تعطیلات به یک جنگل زیبا رفتند. اما یکباره خود را در مقابل خرسی ترسناک و وحشی مشاهده دیدند. هر دو پا به فرار گذاشتند. خرس نیز در تعقیب آنها. به نزدیک پرتگاه بلندی رسیدند.

خود را بهتر بشناسید! |در نگاه اول، چه چیزی در تصویر دیدید؟

یکی از این دو نفر در کناره پرتگاه یک کایت کهنه و فرسوده را دید، به نظر می رسد سالها این کایت در آنجا بوده و در معرض  افتاب و باران زیادی بوده است. اما او به سرعت به سمت کایت رفت تا از آن استفاده کند. فرد دوم هر لحظه به پرتگاه نزدیک تر می شد. به نظر شما در نهایت کدامیک نجات پیدا خواهند کرد!؟ چرا؟

شاید بپسندید: آزمون شناسایی صاحب واقعی سگ: آیا می‌توانید صاحب سگ را در یک نگاه تشخیص دهید!؟

آزمون شناسایی فرد نجات یافته

.

شاید برایتان جالب باشد: آزمون شناسایی نمایشگاه نقاشی: به نظر شما این آثار متعلق به کدامیک از این هنرمندان است؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی فرد باهوش تصویر:آیا فرد باندپیچی شده روی تخت، پدر کودک است؟

.

.

.

.

شاید برایتان جالب باشد:آزمون شناسایی خون آشام: اگر تیزبینی، در 5 ثانیه خون‌آشام موجود در تصویر را شناسایی کن!؟

.

پاسخ آزمون شناسایی فرد نجات یافته

امیدوارم پاسخ این آزمون را پیدا کرده باشید. اگر به دنبال زمان بیشتری برای یافتن پاسخ هستید، اشکالی ندارد. ثانیه دیگر فرصت دارید تا تصویر را بررسی کنید.

.

.

شاید برایتان جالب باشد: فقط یک نگاه تیزبین می‌تواند، زن مخفی شده در میان فلامینگوها را پیدا کند!

.

.

.

 

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت مراسم خواستگاری واقعی:کدامیک از دو تصویر، یک مراسم خواستگاری واقعی است!؟

 

کاملا درست حدس زدید. پسر نجات پیدا خواهد کرد و دختر پس از استفاده از کایت کهنه سقوط می کند. همانطور که اشاره شد و در تصویر می بینید کایت بسیار کهنه و فرسوده شده است. به خصوص آنکه در صورت سوال نیز گفته شد که این کایت مدت زیادی در معرض افتاب و باران بوده است، لذا نمی تواند وزن دخترک را تحمل کند. اما اگر خوب نگاه کنید، پسرک بک کوله پشتی حاوی چتر نجات دارد که گیره آن کاملا مشخص است. لذا در صورتی که از پرتگاه بپرد، به آسانی با چتر نجات به پایین خواهد رسید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه تصویر زندان: اگر باهوشی اشتباه تصویر را در یک نگاه پیدا کن!

پاسخ آزمون

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی راننده مجرم: کدامیک از راننده های تاکسی، یک مجرم فراری خطرناک است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: چند عدد در تصویر می بینید؟ تعداد کمی متوجه همه آن ها می شوند

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید برایتان جالب باشد: 5 علامت اولیه اختلال طیف اوتیسم چیست؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی قاتل در ساختمان: یک باهوش می‌تواند در 3 ثانیه قاتل را در تصویر شناسایی کند!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

امیدوارم از آزمون شناسایی پدر کودک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

نبوغ و هوش خود را با حل معمای تصویری ریاضی جالب، اثبات کنید!

معمای تصویری اسب را در این منظره بیاب!

آزمون شناسایی زندانی تازه وارد: اگر باهوشی زندانی تازه وارد را در 6 ثانیه شناسایی کن!

شناسایی تفنگ مخفی: چه کسی تلاش دارد یک تفنگ واقعی را وارد اتوبوس کند!

اگر باهوشی در 5 ثانیه، سن برادر را در معمای تصویری تشخیص سن پیدا کن!

چالش تصویری 15 ثانیه ای: در 15 ثانیه چند عدد 7 می توانید در این تصویر پیدا کنید!؟

یک نگاه تیزبین می تواند در یک نگاه چهره مخفی را در این تصویر شناسایی کند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

دکمه بازگشت به بالا