;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی فرد دروغگو: اگر مهارت کارآگاهی داری در 5 ثانیه دروغگو را تشخیص بده!

آزمون شناسایی فرد دروغگو چه کسی دروغ می گوید؟ این تصویر یا بازی معمایی در فیس بوک و شبکه ردیت بارها و بارها همرسانی شده است. در این سوال معمایی شما باید با کمک نشانه ها فرد دروغگو را شناسایی کنید. بسیاری از کاربران این شبکه هانتوانستند این سوال هوش تصویری را تحلیل کرده و پاسخ دهند. برای پاسخگویی به سوالات هوش تصویری شما باید بتوانید براساس شواهد، پاسخ درست را ارائه دهید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی فرد دروغگو همراه باشید.

شاید بپسندید: تنها یک چشم تیزبین قادر است در 10 ثانیه تفاوتهای دو گربه را پیدا کند!

آزمون شناسایی فرد دروغگو

همانطور که اشاره شد بسیاری از افراد نتوانستند این چالش تصویری را حل کنند. احتمالا محدودیت زمانی 5 ثانیه ای علت این مسئله باشد.

پازل های تصویری و معمایی به افراد این امکان را می دهد که کسالت روزانه خود را از بین ببرند. همچنین با کمک این معماها می توانند،  توانایی ها و مهارتهای شناختی خود را محک بزنید. مجله خبری چشمک یک سوال تصویری معمایی جدید برای شما ارئه کرده است.

نظرات و پاسخ های ارائه شده در صفحه فیس بوک سازندگان این چالش تصویری یا آزمون شناسایی فرد دروغگو، نشان می دهد که تنها 28 درصد از پاسخ دهندگان، جواب درست را ارائه کرده اند. همین موضوع نشان می دهد که این سوال تصویری می تواند یک چالش جدی برای شناخت توانائیهای شما باشد.

آزمون شناسایی حیوانات مخفی: تیزبینی خودت رو با پیدا کردن خرگوشهای مخفی درون درخت ثابت کن!

در تصویر زیر دختری را می بینید که از افرادی که در پارک هستند درخواست کمک می کند. او فریاد می زند که زنی که دستان او را گرفته است، یک آدم رباست.از طرف دیگر زنی که دست دختر بچه را نیز گرفته است به افراد در پارک اطمینان می دهد که مادر دختر بچه است!

به نظر شما با توجه به شواهد چه کسی دروغ می گوید؟ اگر آماده هستید به تصویر آزمون شناسایی فرد دروغگو نگاه کنید. فقط حواستان باشد که برای پاسخگویی فرصت زیادی ندارید و در زمان 5 ثانیه ای باید به سوال پاسخ دهید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پرستار قلابی: پرستار قلابی این تصویر چه کسی است؟

آزمون شناسایی فرد دروغگو

 

شاید بپسندید: تست هوش چندراهی برق:چند گوشی را می شود همزمان شارژ کرد؟؟

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: چه کسی مرده است؟ فقط زرنگ ها می فهمند!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش فرار از زندان: کدام زندانی مایکل اسکافیلد است و موفق به فرار می شود؟!

.

.

پاسخ آزمون شناسایی فرد دروغگو

شما با کشف فردی که دروغ می گوید، مهارت های کارآگاهی خود را ثابت می کنید. آیا پاسخ را پیدا کردید؟ آیا فکر می کنید به زمان بیشتری نیاز دارید؟ نگران نباشید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید تا این معمای تصویر را حل کنید؟

.

.

.

شاید بپسندید: اگر باهوشی بگو اشتباه تصویر چیست؟

.

.

اگر در هیچ یک از این دو فرصت پاسخ آزمون شناسایی فرد دروغگو را پیدا نکردید، تصویر حل شده را برای شما ارائه می دهیم. در واقع دروغگو دختر است. او دوست دارد مدت زمان بیشتری در پارک باشد. اما چون مادرش موافقت نکرده، با داد و فریاد و جلب توجه کردن، سعی دارد مدت زمان بیشتری در پارک بماند. در واقع او می خواهد به طریقی از مادر خود انتقام بگیرد. استدلال سازنده این تست تصویری بر این نکته استوار است که شکل گردنبند دختر و مادر و همچنین چشم و ابروهای آنها شبیه هم است.

شاید بپسندید: مهارتهای شناختی خود را با پیدا کردن اشیای متفاوت، محک بزنید!

پاسخ آزمون

 

برایتان جالب خواهد بود: تست بینایی گربه ها: 5 گربه در تصویر است که فقط 5 درصد مردم پیدایشان می کنند!!

با ورزش مغز، ذهن خود را تقویت کنید

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

 

برایتان جالب خواهد بود: 10 حیوان از سر و کول مرد خوش اشتها بالا می رود که فقط زرنگ ها پیدا می کنند!

چالش تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

 

شاید برایتان جالب باشد: آزمون شناسایی زن عاشق: کدام زن عاشق شده و در یک رابطه عاطفی قرار دارد!؟

فرآیند تأثیرگذاری بازی های فکری بر مغز

هنگامی که مغز برای حل مشکلات و تقویت توانایی حافظه به چالش کشیده می شود، نورون ها باید نقاط تماس جدیدی را در میان نورون ها رشد دهند. این فرآیند به سنتز پروتئین جدید، رشد پایانه های عصبی و تقویت سیستم های انتقال دهنده عصبی نیاز دارد. به عبارت دیگر، چالش ذهنی مغز را از نظر فیزیکی تغییر می دهد. از طریق آموزش، می‌توانید مغزی هوشیارتر، متمرکزتر و باهوش‌تر بسازید.

شاید بپسندید: قابل توجه باهوشا: چوپان، گرگ و گوسفندان را بدون خطر از رودخانه عبور دهید!

مغز با انجام بازی های فکری چه تغییری می کند؟

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: نابغه ای اگر در 5 ثانیه، اشتباه تصویر جشن تولد را پیدا کنی!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

امیدوارم از آزمون شناسایی فرد دروغگو استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد:

آزمون شناسایی توستر متفاوت: کدامیک از این توسترها با دیگری متفاوت است!

یک تیزبین در 10 ثانیه تفاوت های پسرک سمت چپ و راست را پیدا می‌کند!

در آزمون شناسایی مادر نوزاد را پیدا کنید!| ثابت کنید که یک نابغه هستید!

آزمون شناسایی قاتل عروس:یک ذهن خلاق می‌تواند قاتل را در یک نگاه شناسایی کند!

در آزمون شناسایی معلم: معلم بد کدامیک ار افراد تصویر است؟

قابل توجه باهوشا: به جای علامت سوال، چه حرفی باید قرار بگیرد!؟

در آزمون شناسایی مادر بی خیال، بگوئید که کدامیک مادر خوبی نیست!؟

نوشته های مشابه

12 دیدگاه

  1. این می‌تونه راست هم باشه که دختر رو دزدیده با این فرض که موهای دختره یک زره هم شباهتی به مو های مادره نداره ( اما در کل موهای فرزندان باید کم کمش شباهت کمی به موهای والدین داشته باشد اما در این تصویر یک درصد شباهت هم مشاهده نیست )

  2. جواب تست شما به نظرم اشتباهه،دقت کنید،اون خانوم که پشت به دخترست کاملا ناراحت و نگران به نظر میشه،و حالت ابرو و کفشای دختر به اون خانوم شبیه،چشمای دختر اصلا به اون خانومی که دستش رو نگه داشته شبیه نیست،من ار همینجا اون خانوم رو دروغگو خطاب میکنم🤗🤗🤗🤗

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا