;
تفریح و سرگرمی

به گلادیاتور کمک کنید تا قبل از اینکه به راحتی کشته بشه، شمشیرش رو پیدا کنه!

آزمون شناسایی شمشیر گلادیاتور: در تصویر آزمون شناسایی شمشیر گلادیاتور شاهد یک نبرد هستید. نبرد یک گلادیاتور. اما به نظر می رسد که گلادیاتور شمشیرش را گم کرده است. به او در پیدا کردن شمشیر کمک کنید. شمشیر را پیدا کنید و به گلادیاتور کمک کنید تا با پیروزی بر حریفان خود، شانس این را پیدا کند که مورد عفو امپراتور قرار گیرد. برای این کار تنها 5 ثانیه وقت دارید. عجله کنید. ما مطمئن هستیم که شما عالی هستید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی شمشیر گلادیاتور همراه باشید.

یک گلادیاتور، در جمهوری روم و امپراتوری روم، به مبارز مسلحی گفته می‌شد که به مبارزات و برخوردهای خشونت‌آمیز با دیگر گلادیاتورها، حیوانات وحشی و همین‌طور با جنایتکاران محکوم به مرگ می‌پرداخت. برخی از گلادیاتورهایی که برای شرکت در نبردهای گلادیاتوری داوطلب می‌شدند، نه فقط حقوق فردی و اجتماعی خویش، بلکه حتی زندگی خود را با ظاهر شدن در صحنهٔ این نبردها در معرض خطر قرار می‌دادند.

شاید بپسندید: کدوم شکلک شیطون با بقیه متفاوته!؟

آزمون شناسایی شمشیر گلادیاتور

مراسم نبرد گلادیاتور بسیار ترسناک بود و حریفان تا پای مرگ با یکدیگر مبارزه می کردند. بیشتر گلادیاتورها، اسیران یا برده‌هایی بودند که رومی‌ها از کشورهایی که با آنها می‌جنگیدند می‌آوردند. بنابراین، آن‌ها خوار و خفیف شمرده می‌شدند. آن‌ها تحت شرایطی دشوار آموزش می‌دیدند و از نظر اجتماعی به حاشیه رانده شده، و تحت تبعیض نژادی قرار می‌گرفتند و محکوم به مرگ بودند.

با این وجود، صرف نظر از خاستگاه شکل‌گیری این شیوه، گلادیاتورها به مخاطبان خویش، نمونه‌ای از اخلاق رزمی در رم باستان را ارائه می‌کردند، و نه فقط در زمان انجام نبرد گلادیاتوری، بلکه در حال مرگ نیز مورد ستایش و تحسین مردم قرار داشتند و برایشان الهام بخش بودند. در واقع آن‌ها در فراز و فرود جشن و پایکوبی‌های برقرار شده در روم باستان همواره حضور داشتند و ارزش آن‌ها همانند هنرمندانی بود که هنر خویش را در اشیاء گران‌بها متجلی می‌ساختند و با وجود رفتار بد و وحشیانه‌ای که با آنان صورت می‌گرفت در سراسر قلمرو روم، از آنان تجلیل و پاسداشت به عمل می‌آمد.

به هر جال به یاد داشته باشید که سوالات و معماهای تصویری به بهبود توانایی‌های شناختی ما کمک می‌کنند، علاوه بر این که ما را در مورد هر محرک خارجی که ممکن است در روز با آن مواجه می‌شویم، آگاه کنند. این گونه سوالات یک تمرین ورزشی مناسب برای مغز ما می باشد. پس عجله کنید و زمان را از دست ندهید. شمشیر گلادیاتور را پیدا کنید.

شاید بپسندید: چیستان: کدام جانور است که سرگرگ و کمر مار و دم آهو را دارد؟

آزمون شناسایی شمشیر گلادیاتور

شاید بپسندید: اگه ضریب هوشت بالاست،بگو کدومیکی از این خانم خوشکلا یه قاتله!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: قاتل تصویر چه کسی است!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: کیک تولدی را انتخاب کن تا این سوال ذهنت رو پاسخ بدی که درباره گذشت زمان احساست چیه!؟

پاسخ آزمون شناسایی شمشیر گلادیاتور

باید گفت که زمان شما به پایان رسیده است. ایا توانستید شمشیر را پیدا کنید؟ اگر نتوانستید باید بیشتر تلاش کنید. 5 ثانیه دیگر زمان در اختیار شما قرار می گیرد تا شمشیر را پیدا کنید. شروع کنید.

احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی ات رو ارزیابی کن! | با حرکت دادن 3 چوب کبریت 3 تا مثلث درست کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: بخشی از یک ظرف که هیچ وقت داخل‌اش جا نمی‌شود. آن چیست؟

 

 

 

 

شاید بپسندید: چبیستان جالب: آن چیست که هم بچه دارد و هم تفنگ؟

پاسخ آزمون شناسایی شمشیر گلادیاتور: به تصویر علامتگذاری شده دقت کنید. شمشیر دقیقا در اینجا قرار داشت. ایا متوجه شدید؟

شاید بپسندید: تیزبینی و نکته سنجی‌ات را با پیدا کردن زنی که متأهله، اثبات کن!

شناسایی شمشیر گلادیاتور

احتمالاً بپسندید: 3 تفاوت جزئی بین دو سامورایی هست، میتونی اونا را پیدا کنی!؟

امیدوارم از آزمون شناسایی شمشیر گلادیاتور  استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: زنبور زرد بامزه ای که با بقیه کمی متفاوته رو پیدا کن!

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: کدامیک از این دو زن، بی مسئولیت و حواس پرت است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: 3 تفاوت کودک آتش نشان فانتزی را پیدا کن و اثبات کن خیلی تیزی!

شاید برایتان جالب باشد

 با انتخاب یک خرگوش می توانید چیزهای زیادی در مورد شخصیت خود کشف کنید!

اگر فکر می کنی نکته سنج و تیزبینی، مرد تصویر را پیدا کن!

احتمالاً بپسندید: تصاویر دیدنی از پیری ستارگان فوتبال با کمک هوش مصنوعی!

داستان پسر باسواد چوپان که وقتی باسواد شد، کار باباش رو چند برابر کرد!

پلنگ برفی که در کمین بزهای کوهی است را پیدا کنید! | تیزبین باشی در یک نگاه موفق میشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هجده =

دکمه بازگشت به بالا