;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی ریچارد: تنها در صورتی که یک تیزبین باشی ریچارد واقعی را پیدا می کنی!

آزمون شناسایی ریچارد: به باور سازنده آزمون شناسایی راننده  تنها یک چشم تیزبین و ذهن آرام می تواند پاسخ این آزمون را در 3 ثانیه پیدا کند. شما با کمک این آزمون چشمک می توانید مهارت های و توانائیهای شناختی خود را امتحان کنید و در صورت نیاز تلاش کنید تا آنها را بهبود و رشد دهید.

اجتمالا بپسندید: تست هوش اشتباه در عکس: اگر در 3 ثانیه اشتباه تصویر این دو زن را تشخیص بدی، باهوش و نابغه ای!

مجله خبری چشمک با ازائه چالشی ترین و درعین حال جذاب ترین سوالات و معماهای تصویری چشمک تلاش دارد تا دقت و تمرکز مخاطبان خود را به چالش بکشد. شما با کمک این سوالات خواهید توانست که سطح فعالیت های ذهنی خود را افزایش دهید.افزایش فعالیت ذهنی در بلند مدت می تواند سطح دقت و تمرکز شما را نیز افزایش دهد و این مسئله نقش اساسی در رشد مهارت های شما دارد. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی ریچارد با ما همراه باشید.

 

شاید بپسندید:چالش شناسایی احمق ترین فرد: کدامیک از افراد تصویر یک احمق به تمام معناست!؟

آزمون شناسایی ریچارد

معمای تصویری که در ادامه به شما ارائه خواهیم کرد، می تواند برای شما بسیار چالش برانگیز باشد. برای این کار باید تمرکز کنید و در زمان مشخص شده آن را حل کنید. آیا می توانید به یک رکورد جدید در آزمون شناسایی ریچارد دست پیدا کنید؟

غلبه بر همه ناتوانی ها و استفاده صد در صدی از حواس می تواند به شما برای حل این آزمون کمک کند. اتومبیلی در یک جاده جنگلی تصادف می کند. پلیس به صحنه می رسد و متوجه می شود که راننده به شدت مصدوم شده و بیهوش شده است. نامزده راننده که اسم او ریچارد بوده به صحنه تصادف می اید  و با دیدن ریچارد شروع به گربه می کند. در همین زمان فردی دیگر که کاملا شبیه راننده است پیدا می شود و ادعا می کند که ریچارد اوست! کدامیک واقعا ریچارد است؟ فرد بیهوش شده یا فرد حاضر!؟

آزمون شناسایی مرد خیانتکار: کدامیک از مردان تصویر به همسرش خیانت کرده است!؟

یک راهنمایی کوچک: ریچارد کسی بوده است که علاقه ای به خالکوبی و … نداشته است.

قبل از شروع، باید بدانید که شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا آن را حل کنید، به همین دلیل است که هزاران کاربر در انجام آزمون شناسایی راننده شکست خوردند.

 

شاید بپسندید:بیمار باندپیچی شده تصویر مرد است یا زن!؟ | دکتر راست می گوید یا زن تصویر!؟

 آزمون شناسایی ریچارد

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی عروس زندانی: کدامیک از سه عروس تصویر در زندان بوده است!؟

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی خطای مادر نوزاد:در یک نگاه تشخیص دهید که کدام مادر بی مسئولیت تر است!؟

 

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:  هوش تصویری مادر: کدام کودک متعلق به مادری است که روی تاب نشسته است؟

.

پاسخ  آزمون شناسایی ریچارد

اگر به این قسمت از یادداشت آزمون شناسایی ریچارد  رسیدید، به احتمال بسیار زیاد، اگرچه تلاش کرده اید، نتوانستید در مدت زمان مشخص شده راه حل را پیدا کنید. با این حال، نگران نباشیدمیتوانید یک فرصت دیگر هم داشته باشید. به بالا برگشته و بیشتر تصویر را بررسی کنید.

برایتان جالب خواهد بود:چه اشکالی در تصویر شادمانی زن از دریافت نتیجه تست بارداری می بینید!؟

.

.

 

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی خطای تصویر اسکلت: اگر باهوش باشید می توانید در عرض 5 ثانیه متوجه آن شوید!

 

 

.

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی فرد آزاد: کدامیک از افراد تصویر، زندانی نیستند!؟

 

به پای فرد بیهوش دقت کنید. تصویری سبزرنگ که نشانه خالکوبی است دیده می شود و از آنجایی که در معما گفته شد که ریچارد علاقه به خالکوبی نداشت، فرد بیهوش ریچارد نیست! ریچارد واقعی کسی است که در پشت سر زن ایستاده است.

 

شاید بپسندید:آزمون شناخت اشتباه در فروشگاه: فقط افراد باهوش اشتباه موجود در فروشگاه را پیدا می کنند!

شاید بپسندید:قابل توجه چشم عقابی ها:تیزبینی خودت را با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر و خطای آن اثبات کن!

 

پاسخ آزمون شناخت ریچارد

 

جالب خواهد بود: با شناسایی فرد متهم به کودک ربایی، میزان قدرت تحلیل و هوش خود را بسنجید!

امیدوارم از آزمون شناسایی ریچارد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت تفاوت تصویر پیرزن:اگر تیزبین باشی،تفاوتها را در دو تصویر پیرزن پیدا می کنی!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

 

برایتان جالب خواهد بود: آیا قادر هستید تشخیص دهید که چه کسی در تصویر مشکوک به نظر می رسد؟

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: اگر ذهنی فعال دارید، سوال هوش دزد کودک را در 5 ثانیه پیدا کنید!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

 

برایتان جالب خواهد بود:تمام تفاوت های بین این 2 عکس را پیدا کنید! اگر این کار را در 15 ثانیه انجام دهید، یک نابغه هستید

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی پدر دختر: اگر در یک نگاه پدر دختر را شناسایی کنی، یک نابغه ای!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: معمای پرستار واقعی: کدام فرد نقش یک پرستار را بازی می کند؟

ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

 

برایتان جالب خواهد بود:تیزبینی خود را با شناسایی معلمی که در حال تبدیل شدن به زامبی است، محک بزنید!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

 

شاید برایتان جالب باشد

 

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. فقط قضیه خالکوبی نیست.قاعدتا تو صحنه تصادف وقتی طرف بیهوش میشه یا برخورد میکنه از ماشین نمیاد پایین و رو زمین دراز بکشه.نهایتا از ماشین میاد پایین و کنار ماشینش می ایسته کاری که ریچارد واقعی انجام داده.منم از نحوه ایستادن ریچارد واقعی در کنار ماشینش جواب رو پیدا کردم.

  2. با سلام و سپاس. اگر فرد ایستاده ریچارده، پس آنکه بیهوش بر روی زمین افتاده کیه، و چرا بعد از تصادف باید بلافاصله آن را بصورت بیهوش در محل تصادف دید؟ لابد آنکه افتاده و بیهوشه جسم ریچارده و کسی که ایستاده روح اوست. بله اینگونه میتوان بودن کسی که شبیه ریچارده و بصورت بیهوشی کامل بر روی زمین افتاده را توجیه کرد. پاینده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یک =

دکمه بازگشت به بالا