;
تفریح و سرگرمی

فقط یک ذهن خلاق قادر به شناسایی دانش آموز خاطی در این تصویر است!

آزمون شناسایی دانش آموز خاطی: سپری کردن اوقات فراغت با سوالات و معماهایی که جذاب هستند، همیشه جالب است. بیشتر مردم مشغول کردن خود با سوالات هوش را دوست دارند. این علاقه به دو جهت قابل بررسی است. از یک جهت معماها و سوالات هوش، ذهن را آزاد کرده و آن را قوی تر می کند و از طرف دیگر یک سرگرمی مفید برای پر کردن اوقات فراغت است. مجله خبری چشمک باز هم با یک معمای تصویر چالش برانگیز باشماست. این معما ذهن شما را به خوبی به چالش خواهد کشید. با ما همراه باشید.

آزمون شناسایی زن معروف: اگر تیزی، سریع بگو کدوم یک از این زنها معروف هستند!؟

آزمون شناسایی دانش آموز خاطی چالش برانگیز و نسبتاً گیج کننده است. در ایتدا بسیار ساده به نظر می رسد. اما اگر خوب دقت نکنید و از تمام مهارت های شناختی و منطق و هوش خود استفاده نکنید قطعاً دچار اشتباه خواهید شد. پس تلاش کنید با دقت تمام زوایای این معمای تصویری را بررسی کنید. ذهن خلاق شما قطعاً خواهد توانست این سوال تصویری را در کمتر از 5 ثانیه حل کند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی بچه دزد: کدامیک از زنان، یک بچه دزد است!؟

آزمون شناسایی دانش آموز خاطی

با توجه به آنچه که اشاره شد، آیا شما می توانید این معمای تصویری را در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای حل کنید؟ به تصویر آزمون شناسایی دانش آموز خاطی نگاه کنید. معلم اکلاس از مدیر مدرسه خواسته است به کلاس بیاید. دو دانش آموز متهم هستند که لباش خانم معلم را کثیف کرده اند. اما دقیقا مشخص نیست که کدامیک از این دو دانش آموز این کار را انجام داده اند. مدیر مدرسه با دقت اظهارات هر دانش آموز را شنید و در نهایت با بررسی برخی از شواهد فهمید که کدام دانش آموز مسئول کثیف کردن لباش خانم معلم است!

به نظر شما مدیر مدرسه چطور توانست دانش آموز خاطی را شناسایی و مجازات کند!؟ اگر آماده هستید شما نیز امتحان کنید هوش خود را و با دقت تصویر را بررسی کنید. فقط یادتان باشد شما زمان زیادی برای شناسایی این دانش آموز خاطی ندارید.

شاید بپسندید: یکی از این سه نفر، پس از پریدن از هواپیما دچار سانحه شد!| کدامیک و چرا؟

آزمون شناسایی دانش آموز خاطی

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی ریچارد: تنها در صورتی که یک تیزبین باشی ریچارد واقعی را پیدا می کنی!

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی قاتل فرد ثروتمند: کدامیک از این سه پیشخدمت قاتل است!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:کدام عروسی لاکچری است؟ کدام زوج پولدارتر هستند؟

.

.

پاسخ آزمون شناسایی دانش آموز خاطی

احتمالا شما دوست عزیز توانسته اید که دانش آموز خاطی را تشخیص دهید. اما اگر نتوانستید و منتظر یک فرصت دیگر هستید، 5 ثانیه دیگر به شما وقت داده می شود.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی ماریا: کدام یک از این دو خواهر دوقلو، ماریا  است؟

.

.

.

.

 

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون خطای دوقلوها: اگر فکر می کنی تیزبنی اشتباه مربوط به دوقلوها را شناسایی کن!

 

احتمالا این بار دانش آموز خاطی را شناسایی کرده اید. بله درست حدس زدید. ممکن است بسیاری از افراد بلافاصله پسری که لباسش کثیف و رنگی است را خاطی و متهم معرفی کنند. اما خوب دقت کنید! دست چپ این دانش آموز تمیز است. او دست راستش را به سمت موهای خود برده است. برخی معتقدند که او دست رنگی خود را پنهان کرده است. اما واقعا اینگونه نیست. او اگر دست راستش رنگی بود، باید قسمتی از پیشانی او رنگی می شد. همچنین اگر او  رنگ را با لیاسش تمیز کرده، باید قسمت چپ لباس او رنگی می شد. چون به صور ناخودآگاه دست کثیف(دست راست) به طرف مقابل  بدن کشیده شده و آن قسمت را کثیف می کرد. پاک کردن دست این گونه راحت تر است.

شاید بپسندید: شخصیت شناسی بر اساس نوع راه رفتن: نوع شخصیت شما بر روی راه رفتن شما تأثیر دارد!؟

پاسخ آزمون

 

برایتان جالب خواهد بود: مرد می بینی یا زن؟ پاسخ زبان عشق شما را آشکار می کند!

به نظر می رسد دانش آموزی که دستانش را با دستمال پاک می کند، این کار را کرده است. گاهی اوقات ما چون چیزی را در مقابل چشمان خود و بدیهی می دانیم، نمی توانیم آن را بپذیریم. شنیده اید که گاهی می گویند امن ترین جا پرخطر ترین جاست! این کودک نیز بسیار با اعتماد به نفس و آرام در جلو چشمان مدیر و معلم، دستان خود را با دستمال به آرامی پاک می کند و با این ترفند قصد فریب مدیر را داشت. اما ناموفق بود.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: اگر باهوشی در 5 ثانیه، سن برادر را در معمای تصویری تشخیص سن پیدا کن!

فرآیند تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: معمای تصویری چهره در جنگل را پیدا کنید! 8 ثانیه وقت دارید

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: سوال هوش سیب: دکتر استرنج کدام را باید انتخاب کند؟!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی مجرم تحت تعقیب:کدامیک از افراد در فروشگاه، متهم تحت تعقیب است!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی بیگانه در مترو: اگر تیزبینی در 6 ثانیه آدم فضایی تصویر را شناسایی کنید!

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

امیدوارم از آزمون شناسایی دانش آموز خاطی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد: آزمون شناسایی مادر کودک فراموشکار:کدامیک از این دو زن مادر دخترک است، چرا؟

نوشته های مشابه

12 دیدگاه

  1. به نظرم اشتباه میکنید.. اولا دانش اموز داره پشت دستشو پاک میکنه،در صورتی که کف دستها باید سیاه بوده باشه.. و دوما اینکه لباس دانش اموز عقبی سیاه شده و کثیفه و کف دستهاش رو قایم کرده یا با لباسش تمیز کرده برا همین سیاه شده لباسش. .بنظرم دانش اموز عقبی جواب هستش…

  2. دست راستشو با لباسش که اتفاقا لکه سمت راست هم هست پاک کرده بعد برده تو موهاش خب

  3. خانم معلم قرمز پوشیده پس پرسپولیسیه اونی که موهاش آبیه اینکارو کرده چون از این کیسه ها اینکارا بر میاد 😂😂😂😂😂

    1. آف فرین،،، آقا مدیر شیطونی کرده، بی تربیت برده لولو نشون داده حالا ساکت مثل شیلنگ واستاده، Bتربیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا