;
تفریح و سرگرمی

کدام تصویر مراسم خواستگاری واقعی است!؟

آزمون شناسایی خواستگاری واقعی: محمد شایسته در بخش تفریح و سرگرمی امروز با یک آزمون جالب همراه شماست. شما برای حل این آزمون باید تمام توجه و دقت خود را روی این معمای تصویر متمرکز کنید. باید بدانید که یک نابغه واقعی که بسیار نکته سنج و تیزبین است می تواند در کمتر از 5 ثانیه این معما را رمز گشایی و حل کند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی خواستگاری واقعی همراه باشید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

حل این سوالات و معماهای تصویری علاوه بر اینکه می تواند ذهن شما را آرام و از تمام دلمشغولی های زندگی راحت کند، در عین حال می تواند زمینه رشد مهارت های شناختی شما را فراهم کنند. با کمک آزمون شناسایی خواستگاری واقعی و انجام این آزمون و دیگر سوالات و بازی های فکری، شما مغز را ورزش داده و وادار به فعالیت می کنید. افزایش فعالیت های مغز می تواند در بلند مدت دقت و جزئی نگری شما را افزایش دهد. زمان محدود این سوالات کمک زیادی می کند که شما بتوانید در زمان کم بر روی پدیده ها تمرکز و دقت کنید.

شاید بپسندید: یکی از چترها را انتخاب کن تا متوجه بشی که ذاتاً آدم تک رو هستی یا علاقمند کار تیمی!؟

آزمون شناسایی خواستگاری واقعی

همانطور که در سطور بالا اشاره شد، مجله خبری چشمک امروز یک معمای تصویری جالب را با شما به اشتراک می گذارد. جزئیات تصویر و همچنین نوع منطق و تحلیل شما می تواند به رمزگشایی این سوال تصویری کمک زیادی بکند. آیا شما فکر می کنید که یک کارآگاه خبره برای حل سوالات و معماهای تصویری هستید؟ اگر چنین اعتقادی دارید بهتر است که آزمون شناسایی خواستگاری واقعی را از دست ندهید. برای یافتن پاسخ صحیح نیاز به یک چشم دقیق و منطق و تحلیلی عالی دارید.

در تصویر آزمون شناسایی خواستگاری واقعی شاهد دو تصویر مجزا از یک مراسم خواستگاری هستید. هر دو تصویر بسیار جالب و رمانتیک به نظر می رسند. اما یکی از تصویرها، یک مراسم ساختگی خواستگاری را به تصویر کشیده است! به نظر شما کدام مراسم خواستگاری ساختگی است!

شما برای انجام آزمون شناسایی خواستگاری واقعی، فقط 5 ثانیه فرصت دارید. پس با دقت زیاد به تصویر نگاه کنید و تلاش کنید که آزمون شناسایی خواستگاری واقعی را رمزگشایی نمائید.

شاید بپسندید: تست قدرت بینایی: گوجه فرنگی را در مزرعه پیدا کن!

آزمون شناسایی خواستگاری واقعی

برایتان جالب خواهد بود: با جابجایی 2 تا چوب کبریت 3 تا مثلث ایجاد کن | خیلی ها شکست خوردن!

.

.

.

 

.

احتمالا بپسندید: آزمون هوش: فقط باهوش ها قادر به حل معادله آخر هستند!

 

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت جالب و شنیدنی عهد شب زفاف!

پاسخ آزمون شناسایی خواستگاری واقعی

اتمام وقت! امیدواریم توانسته باشید که آزمون شناسایی خواستگاری واقعی را رمز گشایی کنید. اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، بهتر است بیشتر فکر کنید. در هر صورت شما اکنون پیروز این آزمون هستید. شما مغز خود را هر چند بسیار کوتاه ورزش داده اید. مطئناً با انجام منظم این سوالات در اینده خیلی سریع به پاسخ دست پیدا می کنید.

شاید بپسندید: با انتخاب یک سگ می توانید بفهمید آدم قاطع هستی یا منفعل!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:اشکال تصویر خفت گیرها و دخترک مدرسه ای چیه!؟

تصویر سمت چپ یک مراسم خواستگاری ساختگی را به تصویر کشیده است. گویا دختر از قبل خبر دارد. هیچ اثاری از خجالت در چهره او دیده نمی شود. اما در تصویر سمت راست، صورت دخترک سرخ شده است. پسر با تگرانی منتظر واکنش دختر و جواب اوست. لذا این تصویر یک خواستگاری واقعی را به تصویر می کشد.

شاید بپسندید: ریاضیدانا جواب بدن: با توجه به دو معادله اول حاصل معادله 23+30=؟ چی میشه!؟

پاسخ آزمون شناسایی خواستگاری واقعی

امیدوارم از آزمون شناسایی خواستگاری واقعی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با پیدا کردن گوزن استتار شده تصویر اثبات کن چشمات مثل عقاب تیزه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:  آدم خوش بین هستی یا منطقی | برای یافتن پاسخ سوال یکی از نمادها را انتخاب کنید!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

تست قدرت دید: بین میرکت ها تخته آشپزخانه را پیدا کن!

چند تا اختلاف بین دو تصویر جشن هالووین می بینی!؟

حکایت شنیدنی شاه عباس و مرد پینه دوز!

تست شخصیت: یکی از شبح های بامزه را انتخاب کن و بعدش تفسیرها را بخوان تا شگفت زده بشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یک =

دکمه بازگشت به بالا