;
تفریح و سرگرمی

چشمان تیزبین داشته باشی همه حیوانات مخفی تصویر را در 7 ثانیه پیدا می کنید!؟

آزمون شناسایی تعداد حیوانات تصویر: مهارت های شمارش خود را با چالش “چند حیوان می بینید!؟” امتحان کنید! ببینید با چه سرعتی می توانید آن را کامل کنید. شما در صورتی که قدرت تمرکز  و دقت عالی داشته باشید می توانید تمام حسوانات تصویر را در کمتر از 7 ثانیه شناسایی کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی تعداد حیوانات تصویر همراه باشید.

این چالش تصویری که با عناوین مختلفی همچون بازی تصویری،  بازی فکری تصویری و … در شبکه های اجتماعی بارها همرسانی شده اشت، به خوبی چابکی ذهنی و توانایی شما در تشخیص جزئیات را آزمایش می کند.وظیفه شما به عنوان شرکت کننده در این آزمون، شناسایی و شمارش تعداد حیوانات در تصویر در کمتر از 7 ثانیه است. به این ترتیب آزمون شناسایی تعداد حیوانات تصویر یک تمرین عالی برای مغز است زیرا تفکر سریع و دقت را تشویق می کند.

شاید بپسندید: تست قدرت بینایی با تشخیص کلمه: تیزبینی و دقت چشم رو با تشخیص جمله درون تصویر ارزیابی کن!

آزمون شناسایی تعداد حیوانات تصویر

همان گونه که بارها در آزمون ها و معماهای تصویری مجله خبری چشمک اشاره کرده ایم، چالش‌های تصویری همانند آزمون شناسایی تعداد حیوانات تصویر برای مدت ها و حتی قرن ها در جهت بهبود فرآیندهای شناختی و تحریک ذهن مورد استفاده قرار گرفته‌اند. شما حتما با تصاویر توهم نوری متعددی از قرون 18 و 19 برخورد داشته اید. به هر صورت اگر می خواهید مغز خود را تمرین دهید با آزمون شناسایی تعداد حیوانات تصویر مجله خبری چشمک همراه شوید.

برای بار آخر باید اشاره کنیم که آزمون های تصویری برای بهبود حافظه بصری، توجه، ادراک، آگاهی فضایی و حتی مهارت های حل مسئله شناخته شده اند.آنها نه تنها سرگرم کننده هستند، بلکه به تیزتر شدن ذهن ما نیز کمک می کنند. این چالش نیز از این قاعده مستثنی نیست. به تمرکز، دقت و کمی شانس نیاز است تا تمام حیوانات در تصویر را در زمان تعیین شده مشاهده کنید. آیا برای این چالش هیجان انگیز و محرک آماده هستید؟

آیا مهارت شمارش حیوانات در این تصاویر را دارید؟ توانایی های شمارش خود را در 7 ثانیه یا کمتر آزمایش کنید! اگر فکر می‌کنید می‌توانید بر چالش تسلط داشته باشید، مرحله به مرحله پیش بروید و ببینید آیا می‌توانید همه آنها را ببینید. در این بازی فکری، ماموریت شما این است که همه حیوانات را به سرعت پیدا کنید.

شاید بپسندید: فقط نابغه ها میتونن خطای تصویر رستوران را در یک نگاه تشخیص بدن!

آزمون شناسایی تعداد حیوانات تصویر

شاید بپسندید: چیستان: خطرناک و وحشی است اما اگر وارونه اش کنید رام می شود!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت: با انتخاب یکی از گل ها، نگاهت به زندگی رو مشخص می کنه!

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت لاک پشت و مار، داستانی جالب و شنیدنی از کلیله و دمنه!

پاسخ آزمون شناسایی تعداد حیوانات تصویر

آیا توانستید حیوانات موجود در تصویر را یکی یکی بشمارید، تعداد مواردی را که مشاهده کرده‌اید پیگیری کنید یا از هر روش دیگری که برای شما مناسب‌تر است استفاده کنید. وقتی نوبت به آزمایش‌های تصویری مانند شمارش حیوانات در هفت ثانیه یا کمتر می‌رسد، موفقیت به مهارت‌های تمرکز و مشاهده بستگی دارد. مهم است که فرد تمرکز داشته باشد و بتواند از هرگونه مزاحمتی در طول آزمایش جلوگیری کند. اگر هر یک از این مهارت ها کم باشد، ممکن است نتوانند همه آنها را در بازه زمانی مورد نیاز تشخیص دهند.

احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی ات رو با بدست آوردن مجموع عددی حشرات ارزیابی کن!

.

.

.

 

احتمالاً بپسندید:  یکی از این سه ماجراجو پس از پریدن از هواپیما دچار سانحه شد!| کدومیکی و چرا؟

 

 

.

.

شاید بپسندید: دیگران تو رو با کدام ویژگی میشناسن!؟ | یه دونه از این گربه ها را انتخاب کن تا بهت بگم!

پاسخ آزمون شناسایی تعداد حیوانات تصویر: اگر هنوز به دنبال یافتن حیوانات تصویر هستید باید گفت که زمان شما به پایان رسیده است. حیوانات در تصویر ذیل مشخص شده اند. به شما تبریک می گویم اگر توانستید حیوانات موجود در بازی فکری را در 7 ثانیه یا کمتر بشمارید!

شاید بپسندید:چیستان: هر چه بیشتر باشد، هر چه بیشتر شود، سطح دید شما کمتر می شود!

آزمون شناسایی تعداد حیوانات تصویر

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل بز خری کردن!

امیدوارم از تست قدرت بینایی با تشخیص کلمه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: داستان جالب کشاورز فقیر و بد بیار!

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: دیدت مشکلی نداشته باشه به راحتی نوشته درون تصویر رو می بینی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: اگه چشات مثل عقاب تیز باشه تو این بیشه زار خیلی راحت گرگ رو پیدا می کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:تیزبین ها تو یه نگاه دزد پنگوئن رو شناسایی می کنند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: کدامیک از این سه نفر دکتر نیست و یک خون آشام است، چرا!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدوم شهره که اگر حرف اولش رو برداریم اسم شکل هندسی میشه و اگه حرف دومش را برداریم پایتخت ایتالیا میشه!

شاید برایتان جالب باشد

3 تا اختلاف جزیی بین دو تا شیر ماداگاسکار هست که بیشتر افراد متوجه نمیشن!

باهوشا جواب بدن: زن خدمتکار کدام یک از افراد تصویر را مسموم کرده است!؟

چیستان: مردی زیر دوش است اما حتی یک تار مویش هم خیس نشده است!

یکی از مناظر کوهستانی را انتخاب کن تا بفهمی رویاپردازی یا منطقی!؟

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. شکل یک خرگوش داره از کوه بالا میاره
    و
    تعدادی پرنده دارن بالا سر فیل پرواز میکنن
    پس اینا چی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 13 =

دکمه بازگشت به بالا