;
تفریح و سرگرمی

کدامیک از افراد تصویر تلاش می کند خود را به جای یک فرد نابینا، جا بزند!؟

آزمون شناسایی افراد نابینا: بخش سرگرمی مجله خبر چشمک جذاب ترین و جدیدترین سوالات و معماهای تصویر را با شما به اشتراک می گذارد. با باور بسیاری از کارشناسان حوزه سلامت، همان گونه که جسم برای حفظ سلامت خود نیازمند تحرک و ورزش است، مغز و ذهن نیز نیازمند فعالیت و ورزش کردن است.

خود را بهتر بشناسید! |در نگاه اول، چه چیزی در تصویر دیدید؟

بر این اساس بازی های فکری و سوالات هوش تصویری می توانند بهترین گزینه برای فعالیت و ورزش مغز شما باشند. شما کافی است به صورت مرتب و روزانه انجام انواع و اقسام بازی های فکری را در برنامه روزانه خود قرار دهید. آزمون شناسایی افراد نابینا و نیز بازی های مشابه سبب می شود که شما برای پاسخگویی از تمام دقت و تمرکز خود استفاده کنیدکه این مسئله افزایش فعالیت های مغز را به همراه خواهد داشت. ناگفته نماندکه انجام منظم بازی های فکری، سبب توسعه و رشد مهارت های شناختی شما خواهند شد.

شاید بپسندید: تست قدرت دید با تصاویر جالب:قدرت دید و تمرکز خود را با پیدا کردن شکلک متفاوت امتحان کنید!

آزمون شناسایی افراد نابینا

آزمون شناسایی افراد نابینا از جمله سوالات و معماهای تصویری است که ذهن شما را به خوبی درگیر خود خواهد کرد. شما برای پاسخگویی به این آزمون علاوه بر استفاده کامل از مهارت های شناختی باید از قوه تخیل و منطق خود نیز به نحو احسن استفاده کنید.

به باور سازنده آزمون شناسایی افراد نابینا ، تنها کسانی که دارای ذهنی خلاق و توانایی شناختی بالا باشند می توانند در زمان مشخص شده 6 ثانیه ای آن را حل کنند.

آزمون شناخت نامزد حقیقی: اگر نکته سنج باشی در 5 ثانیه نامزد واقعی این زن را شناسایی می کنید!

به هر روی شما با کمک بازی های فکری و معماهایی تصویری که در وب سایت مجله خبری چشمک منتشر می گردد، می توانید میزان توانایی شناختی خود را افزایش دهید. در آزمون شناسایی افراد نابینا شما با تصویر جالب روبرو هستید. یک روز بهاری است و سه شخص را در حال پیاده روی روزانه خود می بینید. در نگاه اول هر سه شخص نابینا به نظر می رسند، اما اگر خوب دقت کنید متوجه خواهید شد که یکی از این اشخاص واقعا نابینا نیست و به هر دلیلی تلاش می کند نابینا بودن را تجربه کند.

به نظر شما کدامیک از افراد تصویر نابینای واقعی هستند!؟ کدامیک نیز تلاش می کند نشان بدهد نابینا است!؟ به تصویر خوب نگاه کنید و سپس پاسخ دهید. مدت زمان شما برای پاسخگویی به آزمون شناسایی افراد نابینا فقط 6 ثانیه است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرد نجات یافته: کدامیک از این دونفر خود را از چنگال خرس نجات داده و زنده می‌ماند!

آزمون شناسایی افراد نابینا

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی فرد باهوش تصویر:آیا فرد باندپیچی شده روی تخت، پدر کودک است؟

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی مرد اسیر: یکی از ربایندگان، همسر مرد است، اما کدامیکی!؟

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی مادر کودک بازیگوش:پلیس در یک نگاه مادر کودک را شناسایی کرد، شما چطور؟

.

پاسخ آزمون شناسایی افراد نابینا

اگر زمان بیشتری برای بررسی جزئیات تصویر نیاز دارید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید. تلاش کنید در زمان باقی مانده نتیجه گیری کلی را داشته باشید. هر کسی ممکن است منطق و تحلیل خاص خود را داشته باشد. اما مهمترین مسئله پاسخ منطقی است..

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه میز غذاخوری: اگر جزئی نگری،اشتباه تصویر را شناسایی کن!

.

.

.

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت مراسم خواستگاری واقعی:کدامیک از دو تصویر، یک مراسم خواستگاری واقعی است!؟

 

شاید بیشتر افراد فرد وسطی را به عنوان کسی انتخاب کنند که واقعا نابینا نیست! اما اگر خوب دقت کنید متوجه می شوید که واقعا نابینا است. چون بزودی به درخت روبروی خودش برخورد خواهد کرد. فرد سمت راست یک نابینای واقعی است و این مسئله از سگی که به عنوان راهنمای او ایفای وظیفه می کند مشخص است.

اما فرد سمت چپ تصویر کسی است که واقعا نابینا نیست. چوبدستی او اصلا شباهتی به عصای سفید نابینایان یا روشن دلان ندارد. حتی به دریچه کانالی که از کنار آن عبور کرده است با تعجب نگاهی هم انداخته است. شما چه فکر کردید!؟ با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی بطری های خالی:اگر دقت و تمرکزت عالیه، بطری‌های خالی را در 10 ثانیه پیدا کن!

پاسخ آزمون

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: این جمع و تفریق ساده همه را دچار خطا کرد! شما چطور؟؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: آیا می توانید با یک نگاه در تصویر، دزد نوزاد را شناسایی کنید!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود: تست شخصیت میوه مورد علاقه: کدام میوه را دوست دارید؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی رئیس و کارمند: اگر باهوشی، سریع بگو که رئیس و کارمند تصویر کیست؟

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

امیداریم از آزمون شناسایی افراد نابینا استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 16 =

دکمه بازگشت به بالا