;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی اشتباه تصویر پارک: به خودت مطمئنی،در یک نگاه اشتباه تصویر را پیدا کن!

آزمون شناسایی اشتباه تصویر پارک : احتمالا هر روزه در شبکه های اجتماعی با انواع و اقسام پازل ها، تست ها، سوالات هوش و … روبرو میشوید. این قسم از مطالب به یکی از پرطرفدارتریم بخش مطالب هر شبکه اجتماعی تبدیل شده اند. به خصوص در چند سال اخیر و با همه گیری کرونا، این توجه بیشتر گردید و افراد برای پر کردن اوقات فراغت و نیز فعال نگه داشتن ذهن خود به انجام بازی های فکری تمایل بیشتری داشتند.

آزمون شناخت نامزد حقیقی: اگر نکته سنج باشی در 5 ثانیه نامزد واقعی این زن را شناسایی می کنید!

بازی های فکری می توانند ذهن را آماده نگه دارند، سبب رشد بخش های شناختی ذهن شوند و به این ترتیب مغز را فعال و مانع از بیماری هایی همچون آلزایمر و فراموشی در سنین کهنسالی و حتی میان سالی شوند. مجله خبری چشمک بر همین اساس تلاش کرده است تا به روزترین و جذاب ترین سوالات هوش تصویری را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد. لازم است تا برای خلاقیت ذهن، مرتب و مستمر به صورت روزانه به انجام بازی های فکری اقدام نمائیم.با آزمون شناسایی اشتباه تصویر پارکبا مجله خبری چشمک همراه و اشتباه موجود در تصویر پارک را شناسایی کنید.

شاید بپسندید: تنها یک ذهن خلاق و تیزبین می تواند در یک نگاه خانواده ثروتمند را در این تصویر شناسایی کند!!

آزمون شناسایی اشتباه تصویر پارک

تصویری که امروز با شما به اشتراک گذاشته ایم به معنی واقعی کلمه شما و مغزتان را درگیر خواهد کرد. چرا که هم یافتن اشتباه موجود در تصویر آسان نیست و هم اینکه برای شناسایی این اشتباه تنها 3 ثانیه فرصت دارید. لذا حواس خود را کاملا جمع کنید و تلاش کنید هر چیزی که تمرکز شما را از بین می برد، آن را از اطراف خود دور کنید.

در آزمون شناسایی اشتباه تصویر پارک شما با صحنه ای از یکروز بهاری در یک پارک روبرو هستید. انسان هایی در پارک حضور دارند و به فعالیت های روزانه خود مشغول هستند. همه چیز عادی به نظر می رسد. اما اگر خوب دقت کنید یک اشتباه جزئی در تصویر مشاهده می شود. برای دیدن این اشتباه شما کمی به دقت و تیزبینی نیاز دارید.

تست بررسی داشتن زندگی سالم: یکی از چشم ها را انتخاب تا بفهمید آیا سبک زندگی سالمی دارید؟

به باور سازنده این آزمون، تنها یک فرد متمرکز و تیزبین می تواند در زمان 3 ثانیه ای این اشتباه را شناسایی کند.خوب اگر آماده هستید، ابتدا چشمان خود را ببندید، سپس نفس عمیق بکشید و بعد به تصویر آزمون شناسایی اشتباه تصویر پارک نگاه کنید. زمان شما محدود است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی نوه پیرزن: کدامیک از دو دختر، نوه این پیرزن است؟ چرا؟

آزمون شناسایی اشتباه تصویر پارک

.

برایتان جالب خوهد بود: کدامیک از این دو پدر یا مادر نسبت به رفتارهای فرزند خود بی‌خیال تر است!

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی گربه مخفی شده:اگر گربه را در 1 نگاه پیدا کردی، قدرت چشمت فوق‌العاده است!

.

.

.

.

شاید برایتان جالب باشد: معمای علمی سرما و گرما : اگر 24 ساعت در این شرایط باشند، چه کسی زنده خواهد ماند؟

.

 پاسخ آزمون شناسایی اشتباه تصویر پارک

اگر توانستید در زمان 3 ثانیه اشتباه تصویر را پیدا کنید، ما به شما تبریک می گویئم. از این جهات که تیزبینی شما عالی است و علاوه بر این هیچ چیز غیر عادی از مقابل ذهن خلاق و چشمان شما پنهان نمی ماند. اگر هم یک فرصت کوتاه دیگر نیز دارید، اشکالی ندارد.به بالا برگسته و باز به تصویر نگاه کنید. ما در پایین صفحه اشتباه تصویر را علامتگذاری می کنیم.

.

برایتان جالب خواهد بود: 12 سیب را چگونه می شود بین 12 کودک تقسیم کرد که یک سیب در کاسه بماند!؟

.

.

 

شاید بپسندید: از لحاظ منطقی کدامیک از این دو عروس با توجه به موقعیت، زودتر در معرض خطر مرگ قرار می گیرد!؟

 

 

.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت مراسم خواستگاری واقعی:کدامیک از دو تصویر، یک مراسم خواستگاری واقعی است!؟

 

بله درست گفتید. اشتباه تصویر آزمون شناسایی اشتباه تصویر پارک، در نیمکتی ماست که زن بر روی آن نشسته است. اگر دقت کنید فاقد نشیمن گاه است.اما زن چگونه بر روی نیمکت نشسته است. برخی از دوستان هدیه دادن دختر به پسر را اشتباه تصویر گفته اند. فکر نمی کنیم که این مسئله اشتباهی داشته باشد.

 

شاید بپسندید:  اگر قدرت دید و تمرکزت عالی باشه، در 10 ثانیه تمام اعداد 1 را در تصویر پیدا می‌کنی!

 

پاسخ آزمون

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی خون آشام در فروشگاه: کدامیک از کودکان می تواند یک خون آشام باشد!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: آیا می توانید با یک نگاه در تصویر، دزد نوزاد را شناسایی کنید!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود: تست بینایی حیوان: مار را فوری پیدا کن

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی حرف F: فقط افراد تیزبین در 5ثانیه حرف F را در میان حروف E پیدا می‌کنند!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود: تست منظره: کدام یک را برای پیاده روی انتخاب می کنید؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید برایتان جالب باشد: سوال هوش حمل آب: کدام زن موفق می شود؟!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

امیدوارم از آزمون شناسایی نوه پیرزن استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناسایی دزد کتاب: کدامیک از افراد تصویر از کتابخانه، کتاب دزدیده است!؟

احتمال کشته شدن کدامیک از افراد تصویر بیشتر است؛ مرد یا زن!؟

آزمون هوش دخترک و نردبان:فکر می‌کنی باهوشی، دخترک را با شش حرکت به پشت بام برسون!

تست قدرت دید با تصاویر جالب:قدرت دید و تمرکز خود را با پیدا کردن شکلک متفاوت امتحان کنید!

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

 1. به نظرم شما اشتباه کردید و تصویر هیچ اشتباهی نداشته چون نیمکت که اون خانم روش نشسته در ادامه تصویر نشیمنگاه مشخص شده و شما فقط ملاکتون پایه نیمکت بوده

 2. اشتباه گفتین نشیمنگاه داره صندلی پایش خرابه اشتباهش اینه که سمت چپ همون پسری که داره هدیه میگیره داره با سگش قدم میزنه یعنی دوجا هست

 3. همه ی این پاسخ ها اشتباه هستش
  صندلی دارای نشیمنگاه هستش و اگر هم کمی غیر واضحه خطای طراحی هستش
  پایه نیمکت هم پشت کالسکه هستش
  شباهت ۲ پسر هم میتونه اتفاقی و غیر عمد و از سر طراحی باشه

  مشکل اصلی در پس زمینه هستش
  پس زمینه آبی هستش و چون ما در ذهنمون تصور آسمان رو داریم در نگاه اول به نظرمون طبیعی میاد ولی آسمون که پشت این آدما قرار نگرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا