;
تفریح و سرگرمی

اگر قاتل عروس را در یک نگاه پیدا کنی قابلیت این را داری در FBI استخدام شوی!

آزمون شناخت قاتل عروس: سوال ومعمای تصویری امروز مجله خبری چشمک، از جمله سوالات هوش تصویری است که برای رمزگشایی آن، نیاز دارید از تمام مهارتهای شناختی خود استفاده کرده و از سطح تحلیل و ادراک خود به خوبی استفاده کنید.

آزمون شناسایی قاتل شاهزاده: از هوش کارآگاهی خودت استفاده کرده و قاتل را شناسایی کنید!

آزمون شناخت قاتل عروس در شبکه اجتماعی ردیت خیلی زود توانست مورد توجه قرار بگیرد و بارها و بارها همرسانی شود. به این ترتیب معماها، سوالات و پازل های تصویری از پرطرفدارترین مطالب در اینترنت و شبکه های اجتماعی هستند. بنابراین ما با انتشار آزمون شناخت قاتل عروس شما را به یک چالش جدی دعوت می کنیم. شما باید بتوانید در زمان یک چشم برهم زدن، قاتل عروس را شناسایی کنید.

آزمون شناسایی زن کودک ربا: اگر هوش کارآگاهی داری، زنی کودک ربا را شناسایی کنید!

آزمون شناخت قاتل عروس

شما در این چالش تصویری، تمام مهارت ها و توانایی خود را در حل پرونده به روش و شیوه یک بازرس FBI امتحان خواهید کرد. چرا که قتل دقیقاً قبل از مراسم عروسی اتفاق افتاده است. عروس به قتل می رسد و قاتل در صحنه حضور دارد. اما شناسایی قاتل تنها برای افرادی که تیزبین و نکته سنج باشند ممکن است. شما باید سریعا قاتل را دستگیر کنید، چون ممکن است نشانه ها و علامت ها را پاک کند.

بهم بگو وقتی چای می خوری، لیوان رو چه جوری نگه می داری تا بگم نقاط قوت و ضعف ات چیه!؟

پش تلاش کنید تا قاتل عروس نگون بخت بخت را پیدا کنید. شما با رمزگشایی و حل آزمون شناخت قاتل عروس می توانید به همه اثبات کنید که دارای هوش بالایی هستید و قابلیت این را دارید که یک کارآگاه خبره شوید. با دقت به تصویر آزمون شناخت قاتل عروس نگاه کنید. یادتان باشد باید در یک نگاه قاتل را شناسایی کنید.

آزمون شناسایی درب زندان: به شاهزاده خانم کمک کنید تا از برجی که زندانی شده، فرار کند!

آزمون شناخت قاتل عروس.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناخت خون آشام: اگرتیزبینی فوق العاده داری، جوان خون آشام را شناسایی کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست بررسی داشتن زندگی سالم: یکی از چشم ها را انتخاب تا بفهمید آیا سبک زندگی سالمی دارید؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:با توجه به علائم و نشانه ها،کدامیک از افراد فروشگاه تصمیم به خودکشی دارد!؟

.

پاسخ آزمون شناخت قاتل عروس

در صورتی که هنوز نتوانستید آزمون شناخت قاتل عروس را رمزگشایی و حل کنید، می توانید دوباره شانس خود را امتحان کنید. می توانید به تصویر آزمون شناخت قاتل عروس مراجعه کنید و بار دیگر جزئیات تصویر را بررسی کنید. 5 ثانیه وقت دارید.

این آزمون را نیز امتحان کنید:آزمون شناخت نامزد حقیقی: اگر نکته سنج باشی در 5 ثانیه نامزد واقعی این زن را شناسایی می کنید!

 

.

 

 شاید بپسندید: اگر تیزبین و باهوشی، سریع بگو که کدامیک از این کارت های شناسایی پلیس، جعلی است!؟

 

.

.

برایتان جالب خواهد بود: اگر فکر می کنی باهوشی، بگو که کدام فرد تصویر در حال دروغ گفتن است!؟

پاسخ آزمون شناخت قاتل عروس: اگر تیزبین باشی خیلی سریع می توانستید قاتل را پیدا کنید.عروس خونریزی کرده است و شما در دست مرد تصویر، اسلحه می بینید. مرد توانسته عروس را به قتل برساند، اما فرصت نکرده که سریعا سلاح را مخفی کند

آزمون شناسایی معلم فقیر: اگر این معما را در 5 ثانیه رمزگشایی کنید، یک “نابغه” هستید!

شاید بپسندید: تست هوش اشتباه در عکس: اگر در 3 ثانیه اشتباه تصویر این دو زن را تشخیص بدی، باهوش و نابغه ای!

پاسخ قاتل عروس

 

شاید بپسندید: تست قدرت بینایی نوشته مبهم: قدرت بینایی خود را با شناسایی نوشته درون تصویر بسنجید!

امیدوارم از آزمون شناخت قاتل عروس استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی حیوانات مخفی: تتیزبینی خودت رو با پیدا کردن خرگوشهای مخفی درون درخت ثابت کن!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: اگر واقعا نبوغ داری، تنها با جا به جا کردن یک کبریت معادله را حل کن!!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

اگر بینایی‌تان مشکلی نداشته باشد باید در 3 ثانیه نوشته تصویر را تشخیص دهید!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی زن احمق: کدامیک از این دو زن با توجه به فعالیت خود، می تواند یک احمق باشد!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: آزمون شناخت بیمار در حال مرگ: کدام بیمار با توجه به بریدن لوله سرم ها، اول خواهد مرد!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید:آزمون شناخت اشتباه وحشتناک تصویر: اگر فکر می کنی خیلی تیزبینی، خطای تصویر را در 5 ثانیه پیدا کنید!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شکل ناخن های شما شبیه کدامیکی است؟ | خود را بهتر بشناسید!

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

شاید بپسندید: بگین چی جوری دستتون رو مشت می کنید، تا بگم چه شخصیتی دارید!؟

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

آزمون شناسایی آدم واقعی: آدم واقعی را در میان مانکن ها شناسایی کنید!

بازی ها کمک می‌کنند تا بهتر بتوانیم روی کارهای مهم تمرکز کنیم

تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.

احتمالاً بپسندید: اگر می کنی خیلی تیزبینی، پس اشتباه تصویر اتاق نشیمن را در عرض 5 ثانیه پیدا کن؟

انجام بازی های فکری، تمرین خوبی هستند تا میزان تمرکزمان را افزایش بدهیم. هدف ما در انجام بازی‌‌های فکری نزدیک است. می‌دانیم چه چیزی از بازی می‌خواهیم و قرار است چه کاری انجام بدهیم. مسیر مشخص است. حتی می‌دانیم که قرار است کی آن را تمام کنیم. همه‌ی این عوامل در کنار هم، باعث می‌شود تا موقع انجام دادن بازی‌ فکری، بیشترین تمرکز را داشته باشیم و اجازه ندهیم که فکرمان درگیر مسائل دیگر شود.

احتمالاً بپسندید: یکی از این دو زندانی یکی از اعضای مافیا و ثروتمند است، اما کدامیک!؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

شاید بپسندید: شناسایی بچه گمشده در باغ وحش: چه کسی بچه را در باغ وحش دزدیده است!؟

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناسایی وضعیت خطرناک تر: با توجه به شرایط، کدامیک از این دو زن زنده نخواهد ماند!؟

شناسایی دزد: چه کسی بچه گربه دزدیده است!؟

 آزمون شناسایی اشکال در تصویر: اگر احساس می کنی خیلی تیزبین هستی اشکال تصویر را پیدا کن!

شناسایی فرد مرده بوتیک : اگر باهوشی، فرد مرده را در تصویر شناسایی کن!

نکته سنج بودن خود را در آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج اثبات کنید!

آزمون شناخت حماقت: کدامیک از این دو فرد در حماقت رو دست ندارند!؟

 قابل توجه چشم عقابی ها:تیزبینی خودت را با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر و خطای آن اثبات کن!

اگر در یک نگاه کودک گم شده زن تصویر را پیدا کنی، یک چشم عقابی تمام عیار هستی!

نوشته های مشابه

22 دیدگاه

 1. این دلیل کافی نیست . اگر آقا شلیک کرده باشه پس چرا پشت سر مقتول قرار گرفته ؟
  از شکم خانم خونریزی صورت گرفته . پس احتمال خیلی زیاد شلیک از روبرو یا پهلو بوده . اگر شلیک از پشت صورت گرفته چرا پشت لباس عروس خونی نیست ؟ چرا خون روی لباس بچه ای که عقب ایستاده ریخته در صورتیکه پشت لباس عروس خونی نیست ؟؟؟ اگر داماد از جلو شلیک کرده نهایت خون روی لباس دختر جلو پاشیده میشه نه دختری که عقب ایستاده چون فاصله دختری که در پشت ایستاده بیشتر از فاصله دختر جلویی تا عروس است. در ضمن قضاوت اینکه سلاح در دست داماد است نشانه این نیست که قطعا داماد قاتل باشد .

  1. اتفاقا دادماد قبلا رو بروی عروس بوده تیراندازی که کرده رفته بالاسرش ببینه مرده یا نه
   من خودم کارگاه برای fbi انتخاب میکنم🤪

  2. در تصویر اول داماد جلو است می‌تونه بعد از شلیک به جلو رفته باشه و اگه زاویه داماد و طرز ایستادنش رو در تصویر اول در نظر بگیریم با جایی که عروس خونریزی کرده مطابقت داره

 2. از بالا بش شلیک شده چون کف طاقچه ها پیداست و قاتل تو عکس پیدانیست شاید خود عکاس باشه

 3. هیچ کدام از اینایی که تو تصویر هستن قاتل نیستن
  از بالا به عروس شلیک شده چون تو عکس کف پنجره ها معلومه

 4. درود لطفا اینقدر دزد و قتل و منفی نزارید چندشششش آوره
  همیشه از موارد مثبت استفاده کتید متشکریم

 5. قاتل عروس انسان نیست موجود ماورائی (جن عاشق ویا همزاد عاشق غریبه)همزاد خود هرشخص هیچ وقت بهش آسیب نمیرسونه وهمزاد غریبه ویا جن عاشق به علت شدّت دوستداشتن زیاد بهش آسیب میرسونه حتّی مرگ ….09334715517

 6. FBI:برای چی میخوای برای ما کار کنی؟
  من:یه تست دادم گفته بود اگه بتونم حلش کنم میتونم عضو بشم
  FBI:…در از اون طرفه، بعدی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا