;
تفریح و سرگرمی

تیزی ذهنی خودت رو با حل مجموع عددی کیک ها در 10 ثانیه اثبات کن!

آزمون ریاضی با مجموع عدد کیک:  تیزی ذهنی خود را امتحان کنید و ضریب هوشی خود را با حل آخرین معادله کیک ها در 10 ثانیه ثابت کنید! آیا برای چالش آماده ای؟ وظیفه شما در این چالش، حل آخرین معادله است. بیان این مشکل در تصویر زیر قابل مشاهده است و وظیفه شما این است که پاسخ آن را بیابید. با مجله خبری چشمک و آزمون ریاضی با مجموع عدد کیک همراه باشید.

پازل های منطقی مانند این می تواند راهی لذت بخش برای آزمایش مهارت های تفکر و حل مسئله شما باشد. آنها از شما می خواهند که خارج از چارچوب فکر کنید و خلاق باشید تا به یک راه حل موفق برسید. پس چند لحظه به معادله نگاه کنید و ببینید آیا می توانید راه حلی برای آن بیابید یا خیر! این چالش در سطح متوسط ​​است و نیاز دارد که یک معادله را با استفاده از کیک به جای  x، y و z حل کند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دم خود را روی کول گذاشتن!

آزمون ریاضی با مجموع عدد کیک

به طور خاص، سه معادله وجود دارد که به شما کمک کند ارزش کیک شکلاتی، خامه ای و شیرینی معمولی را پیدا کنید. برای حل آخرین معادله، آموزش ذهن منطقی خود ضروری است. زیرا این معادله برای رسیدن به یک راه حل نیاز به تفکر تحلیلی و مهارت حل مسئله دارد.

آموزش مغز به تقویت این مهارت ها کمک می کند و به شما امکان می دهد معادلات پیچیده را به مراحل ساده تر تقسیم کنید و داده ها را به طور مؤثرتری تجزیه و تحلیل کنید. همچنین به شما کمک می کند تا یک رویکرد سیستماتیک برای حل مسئله ایجاد کنید و به شما امکان می دهد الگوهای موجود در داده ها را شناسایی کرده و از آنها برای نتیجه گیری استفاده کنید. بنابراین با آموزش ذهن منطقی خود می توانید با اطمینان بیشتری به معادلات نزدیک شوید و در نهایت سریعتر به جواب صحیح برسید.

شاید بپسندید: یه پر را انتخاب کن تا مهارت های اجتماعی ات رو کشف کنی و قدرت تعامل خودت را بشناسی!

آزمون ریاضی با مجموع عدد کیک

شاید بپسندید: فقط یه نابغه تمام عیار می تونه تو یه نگاه اشکالات اصلی این تصویر از زندان زنان را تشخیص بده!

.

.

.

شاید بپسندید: اگه زبر و زرنگ باشی تو یه نگاه معشوقه مرد رو شناسایی می کنی!

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: کدوم یکی از دو کودک ربوده شده است!؟ | فقط افراد باهوش مثل هرکول پوآرو تو یه نگاه متوجه میشن!

پاسخ آزمون ریاضی با مجموع عدد کیک

آیا هنوز راه حل را پیدا کرده اید؟ اگر فکر می کنید که برای رسیدن به پاسخ نیاز به زمان بیشتری دارید؟ بازی های فکری پازل ها و معماهایی هستند که توانایی های شناختی ما را به چالش می کشند و به فعال نگه داشتن ذهن کمک می کنند. درگیر شدن منظم در بازی‌های فکری می‌تواند مزایای متعددی از جمله بهبود تمرکز ، افزایش مهارت‌های حل مسئله، حافظه بهتر و افزایش خلاقیت را به همراه داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل نرود میخ آهنی در سنگ!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگر ذهن کارآگاهی داری، بگو کدوم زن نوزاد را دزدیده است!؟

پاسخ آزمون ریاضی با مجموع عدد کیک: بازی‌های فکری همچنین می‌توانند به کاهش استرس کمک کنند و با افزایش سن ذهن ما را تیز نگه دارند. ما باید هر روز زمانی را برای بازی های فکری اختصاص دهیم تا از این پاداش ها بهره مند شویم. راه حل در تصویر مشخص شده است.

اگر 3 کیک شکلاتی ارزش 18 را داشته باشد، یک کیک شکلاتی ارزش 6 را دارد. این به ما امکان می دهد ارزش کیک خامه ای را بدانیم که 2 است. (6+6+2=14)

سپس ارزش عددی شیرینی معمولی این گونه بدست می آید که می شود 27:

 2a-2=52 / 2a=52+2 / 2a=54 / a=27

سپس می توانیم آخرین معادله را حل کنیم:

6 + 27 x 2 = 27 + 12 = 39.

شاید بپسندید: چیستان: کدام حیوان را اگر برعکس کنید قرمز می شود!؟

آزمون با مجموع عدد کیک

امیدوارم از آزمون ریاضی با مجموع عدد کیک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل باد آورده را باد می برد!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

بگو دوست داری تو کدومیک از مسیرها پیاده روی کنی تا بهت بگم کلاً چه جور آدمی هستی!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

میتونی گورخر رو تو 10 ثانیه بین ببرها شناسایی کنی!؟ | اگه پیداش کردی برای خودت اسپند دود کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: یکی از این سه زن به تازگی از همسرش جدا شده، اون کدومیکی هست!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: چیزی که ابتدا می بینید اطلاعات جالبی را در مورد نیازهای شما آشکار می کند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

جالب خواهد بود: چیستان جالب: یک چشم دارد اما نمی بیند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: ریاضی ات خوبه با جابجایی 2 تا چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

جالب خواهد بود: چیستان جالب: آن چیست که شیرین است و طعم ندارد، سنگین است و وزن ندارد!؟

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

 1. اشتباهه ۳۷ میشه شیرینی شکلاتی ۶،نون خامه ای ۲ و شیرینی خامه ای ۲۵
  چون ضرب اولویت برجمع دارد
  ۱۲=۶×۲
  ۳۷=۱۲+۲۵

  1. چقدر میتونی الکی نظر بدی
   اول فکر کن بعد حرف بزن
   شیرینی خامه ای میشه 27 اگر به مغز کوچیکت فشار بیاری
   جواب رو نوشته ببین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا