;
خانواده و زناشوییزندگی

مرد دوزنه و کلاهبرداری از نامزد پولدارش + جشنی که به جهنم تبدیل شد

مرد دوزنه: هر مرد دوزنه ای میدانید که ازدواج پنهانی و تلاش برای حفظ این حقیقت، بالاخره روزی برملا خواهد شد و زندگی اش از مسیری که در آن در حال حرکت است، خارج می شود. هرچقدر هم زیرک و با سیاست باشیم گاهی شرایط زیرک تر از ما بوده و به قول معروف دستمان رو میشود، درست مثل مردی که ماجرای وایرال شده اش را در این مطلب خانواده و زناشویی می خوانید.

بیشتر بخوانید: دعوا با همسر: وقتی با همسرت دعوا می کنی، این چیزها رو جدی نگیر!

مرد دوزنه و کلاهبرداری از نامزد پولدارش

مردی اهل استرالیا که یک نامزد پولدار و یک همسر عاشق داشت، برای سپری کردن شب زیبای خود با همسر عاشقش همه چیز را برنامه ریزی کرده بود ولی برنامه هایش با موفقیت به سرانجام نرسید. او که پس از ازدواج اولش، با دختری ثروتمند نامزد شده بود، تصمیم گرفت به بهانه ای از ثروت نامزدش سوء استفاده کرده و با همسر اولش خوش بگذراند برای همین با کمک یکی از دوستانش، با نامزد ثروتمندش تماسی برقرار کرد و گفت که او را گروگان گرفته اند و بایستی تا چند ساعت، چندین هزار دلار برای آزادی اش پرداخت شود.

مرد دوزنه، نامزد پولدار این مرد که از قرار معلوم عاشق و دل باخته وی بود، به سرعت پول را به محل مورد نظر رساند تا گروگان گیرهای ساختگی پس از برداشتن پولها از محل قرار، نامزدش را آزاد کنند. پولها به محل قرار رسید و مرد دوزنه با خوشحالی آنها را برداشت تا نزد همسر اولش بازگردد.

گروگانگیرهای ساختگی هم با نامزد ثروتمند این مرد تماس گرفته و گفتند که از منزل خارج نشده و منتظر بازگشت نامزدش باشد؛ به این شکل مرد دوزنه مطمئن بود که نامزدش از خانه خارج نخواهد شد و به راحتی میتوانست در سطح شهر خوش بگذراند.

بیشتر بخوانید: وظیفه زن نسبت به شوهر: هر زنی باید این کارها را برای شوهرش انجام دهد!

مرد دوزنه

برایتان جالب خواهد بود: شریک زندگی تان را مقدم بر والدین و فرزندان تان بدانید + ۱۲ دلیل منطقی!

مرد دوزنه و کلاهبرداری از نامزد ثروتمندش

مرد دوزنه، آن شب، مرد دوزنه همراه همسرش به یکی از مراکز خرید استرالیا رفته و کلی ولخرجی کرد و تصمیم گرفت این شب زیبا را با رفتن به یک رستوران شیک تکمیل کند. همه چیز خوب پیش رفت تا اینکه مرد دوزنه غرق در صحبت با همسرش، اشتباها و از روی عادت به رستورانی رفت که اتفاقا دوست نامزد پولدارش آنجا کار می کرد و آنها همیشه باهم در این رستوران دورهمی میگرفتند. مرد که غرق در خوشحالی بود حتی متوجه اشتباه خود نشد اما دوست نامزدش با دیدن او در کنار یک خانم غریبه، فورا با نامزد پولدار مرد تماس گرفته و ادامه داستان که قطعا میتوانید حدس بزنید.

احتمالاً بپسندید: عادت های مثبت زندگی: ۹ عادت جالبی که زندگی شما را زیر و رو می کند!

 

 

 

 

بیشتر بخوانید:

احتمالاً بپسندید: صدا زدن همسر: شوهرت را در جمع چگونه صدا بزنید؟

زن مورد علاقه مردان: ۲۰ ویژگی یک همسر خوب و ایده آل

شاید بپسندید: عشق مردان مغرور: ۱۰ نشانه عاشق شدن مردان مغرور!

خصوصیات همسر خوب: ۱۰ نشانه که همسر خوبی انتخاب کردی

شاید بپسندید: قاتل خاموش زندگی مشترک: زندگی مشترک امروزی این طوری متلاشی میشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + پنج =

دکمه بازگشت به بالا