;
زندگی

تست: اگر فکر می‌کنی چشم عقاب داری،سگ خانگی را در این عکس پیدا کن؟

یک خانم میانسال به همراه سگ خود در پارک مشغول پیاده روی بود. این خانم میانسال چند عکسی از فضای پارک گرفت. در عکس ها متوجه شد که سگ حضور ندارد. اما با دقت زیاد متوجه حضور سگ شد. او خیلی زود این عکس را در فضای مجازی منتشر کرد و دوستان خود را به چالش قدرت دید و تمرکز دعوت کرد. با تست قدرت بینایی با سگ خانگی همراه چشمک باشید. شما باید بتوانید سگ مخفی شده در عکس را در عرض 10 ثانیه شناسایی و پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: اگر با یک نگاه مارمولک را در این تصویر پیدا کنید، چشمان قوی و دقت بالایی دارید!

تست قدرت بینایی با سگ خانگی

اکنون یادگیری بسیار آسان شده است. فیلمهای آموزشی و تکنولوژی به کمک ما آمده اند. فضای مجازی و اینترنت هم پراست از مطالب آموزشی و کمک آموزشی. تنها کاری که ما باید انجام دهیم این است که کلیک کنیم و پاسخ هر سوالی را که جستجو می کنیم در عرض چند ثانیه بدست خواهیم آورد. در حالی که این پیشرفت ها، برای صرفه جویی در زمان و وقت مفید است، اما سبب کاهش بهره وری مغز ما می شود. در تست قدرت بینایی با سگ خانگی ما تلاش کرده ایم تا مغزتان را هر چند به مدت کوتاه وادار به فعالیت کنیم. آگر آماه هستید به تصویر به دقت نگاه کنید.

اگر تست را در کمتر از ده ثانیه حل کنی، باید بگم نابغه ای!

تست قدرت بینایی با سگ خانگی

.

.

.

.

.

.

.

.

خوب امیدوارم توانسته باشیدکه سگ را پیدا کرده باشید. اگر هنوز پیدا نکردید به بالا برگردید و با دقت بیشتری به عکس نگاه کنید. در صورتی که خسته شده اید، می توانید به پایین صفحه مراجعه کنید.

.

.

.

.

این هم سگ مخفی شده ما در تصویر. جالب بود! نه!؟

اگر تو عکس گربه‌ای رو که داره تو رو دید میزنه پیداکنید، چشم عقابی هستید!

تست:چند تا چهره دیدید؟ بیشتر افراد تنها قادر به دیدن 4 چهره از 13 چهره در تصویر هستند!

اهمیت تست های بینایی

اگر چه راههای زیادی برای بهبود عملکر مغز وجود دارد، اما شاید محبوب ترین این راهها تصاویر معمایی و … باشند. این تصاویر مغز شما وادار به فعالیت می کند. شما مجبورید با تمام دقت و تمرکز به عکس نگاه کنید و این تمرین در بلند مدت می تواند سبب افزایش قدرت تمرکز و دقت شما شود.

همکاران ما در بخش تفریح و سرگرمی چشمک، تست های متعددی را برای شما فراهم ساخته اند. شما برای اینکه بهتر از ویژگی های پنهان و آشکار خود مطلع شوید می توانید به این تست ها مراجعه کنید. لطفا این تست و آزمونها را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید، احتمالا آنان نیز در کنار سرگرمی علاقمند به شناخت خود هستند. برای ارائه نظرات و پیشنهادات خود می توانید از بخش نظرات یا صفحات چشمک در شبکه های اجتماعی آن  در اینستاگرام و فیس بوک استفاده کنید.

مطلب مرتبط:

آزمون دقت: به نظر شما کدامیک از فنجان های قهوه، زودتر پر می شود!؟

اگر با یک نگاه مارمولک را در این تصویر پیدا کنید، چشمان قوی و دقت بالایی دارید!

اگر مدعی داشتن چشم عقاب‌اید، جغد کوچک در این عکس را پیدا کنید!

تیز بین ها و چشم عقابی ها| اگر مار را در 10ثانیه پیدا کنید،آدم تیزبینی هستید!

با انتخاب یک الگوی یین و یانگ خود را بهتر بشناسید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا