;
خانواده و زناشوییزندگی

بی محلی کردن شوهر به زن: چرا شوهرم بی محلی می کنه؟ چی کار کنم؟ + ۱۰ راهکار

بی محلی کردن شوهر به زن: بدون تردید زندگی مشترک پر از مشکلات و چالش های زیادی است. اما اگر زن و شوهر با همدلی، خوب بلد باشند که چگونه مشکلات را حل کنند، می توانند استحکام زندگی مشترک خود را حفظ کنند و زندگی سالم و عاشقانه ای را تجربه کنند.

یه علاوه مشکلات زندگی زناشویی زمانی پیچیده خواهد شد که مرد و زن نتوانند با یکدیگر ارتباط خوبی برقرار نمایند و یکی از آنها به دیگری توجه نکند و او را نادیده بگیرد. بنابراین اگر شوهر به زن توجه نکند و مرتب به او اهمیت ندهد، چه می توان کرد؟

در واقع در چنین شرایطی، باید بیاموزید که چگونه با بی تفاوتی همسرتان برخورد کنید. در این مورد این نکته را فراموش نکنید که برای اصلاح امور با شوهرتان هرگز دیر نیست و کافیست نکات زیر را در نظر داشته باشید. با بخش خانواده و زناشویی همراه باشید.

بیشتر بخوانید: ابراز نکردن عشق به همسر: چرا نمی توانم به همسرم ابراز عشق کنم؟

دلیل محلی کردن شوهر به زن: چرا شوهرم بی محلی می کنه؟

۱.ابتداعلت را پیدا کنید

بی محلی کردن شوهر به زن، اگر همسرتان نسبت به شما بی توجه است، سعی کنید علت آن را بیابید. علت های زیادی وجود دارد که سبب می شود همسرتان نسبت به شما بی توجه باشد.  یکی از علت های بی توجهی همسرتان به شما ممکن است، رفتار خود شما باشد، با بررسی دقیق و بی طرفانه رفتار خود و همسرتان دلایل بی توجهی او را پیدا کنید. هنگامی که شما دلایل این رفتار را پیدا کرده باشید می توانید برای برطرف کردن آن ها برنامه ریزی کنید.

احتمالاً بپسندید: نشانه های علاقه مردان: ۸ نشانه واضح که مردی شما را دوست دارد

بی محلی کردن شوهر به زن

احتمالاً بپسندید: ۵ ویژگی مهم زوج های خوشبخت

۲.از شوهر تان سوال بپرسید

بی محلی کردن شوهر به زن، گاهی دلیل بی توجهی مردان به زنان خیانت و… نیست بلکه دغدغه های ذهنی و… است. پس بهترین روش برای متوجه ساختن همسرتان زمانی که به شما توجهی نمی کند این است که از او بپرسید چه چیزی فکرش را مشغول کرده است. او ممکن است با این سوالات شروع به صحبت کند و از آنچه در ذهن و دل دارد، حرف بزند.

احتمالاً بپسندید: انتظارات نابجای شوهر از زن: به این ۸ خواسته شوهر تان نه بگویید!

۳.سعی کنید با او صمیمانه صحبت کنید

برای رفع بی توجهی همسرتان یکی از مهم ترین راهکارها صحبت کردن با او است. با همسرتان در مورد بی توجهی و احساسات خود صادقانه و صریح حرف بزنید و دلایل و نظرات او را بشنوید. گاهی همسر شما ممکن است اصلا متوجه بی توجهی اش نسبت به شما نشود و ناخواسته این گونه رفتار کرده باشد. پس در زمان مناسبی با او صحبت دوستانه ای کنید.

بیشتر بخوانید: شناخت دنیای مردان: اگر می خواهید ازدواج کنید حتما این ۱۰ راز دنیای مردان را بدانید!

۴.رفتار خود را اصلاح کنید

همان طور که گفتیم ممکن است علت بی توجهی همسرتان به شما رفتار خودتان باشد. اگر رفتار بدی داشته اید که همسرتان از شما رنجیده و برای تنبیه شما بی توجهی را در نظر گرفته، از او دلجویی و معذرت خواهی کنید و دیگر رفتار بد خود را تکرار نکنید.

بی محلی کردن شوهر به زن، اگر همسرتان اخیراً شما را نادیده گرفته است، به اتفاقات مختلفی که تازگی رخ داده فکر کنید و سعی نمایید که تشخیص دهید کدام اتفاق باعث بی توجهی شوهر به همسرش شده است.

بیشتر بخوانید: شناخت دنیای مردان: اگر می خواهید ازدواج کنید حتما این ۱۰ راز دنیای مردان را بدانید!

بی محلی کردن شوهر به زن

۵.عشق را دوباره زنده کنید

بی محلی کردن شوهر به زن، گاهی علت بی توجهی همسرتان کم سو شدن شعله های عشق اولیه و روزمرگی است. در این شرایط فکر کنید چرا در ابتدای ازدواج عشقتان پررنگ تر بود، سعی کنید روش های جدیدی را برای شگفت زده کردن و ایجاد احساس خوب در همسرتان امتحان کنید.

بیشتر بخوانید: ناکامی در عشق:  ۱۰ راهکار موثر برای کنار آمدن با درد و رنج جدایی و ناکامی در عشق!

۶.مقابله به مثل نکنید

برخی از مواقع خانم ها با دیدن بی توجهی همسرشان به او توجه نمی کنند و مانند خود او رفتار می کنند. این رفتار سبب دور شدن زن و شوهر از یکدیگر می شود، بهترین کار در مواجه با بی محلی مرد به زن این است که، شما مهربان باشید و به او نشان دهید که چقدر برایتان مهم است. شما می توانید برای نشان دادن میزان علاقه خود به او غذای مورد علاقه اش را بپزید، فیلم مورد علاقه اش را پخش کنید و… .

۷.صبور باشید

بی محلی کردن شوهر به زن، برخی از آقایان دوست ندارند همسر خود را وارد مشکلات نمایند و دوست دارند همسرشان را به دور از مشکلات نگه دارند. پس ممکن است علت سکوت و کم توجهی همسرتان مشغله و مشکلات کاری و… باشد. اگر همسرتان به این دلایل به شما بی توجهی می کند، صبور باشید و به او فرصت دهید، او به شما توجه خواهد کرد.

احتمالاً بپسندید: تأثیر رنگ قرمز بر مردان: آیا رنگ قرمز مردان را تحریک می کند؟

۸.گفتگوهای جذاب داشته باشید

برخی آقایان میلی به شنیدن حرف های زنانه ندارند و احساس می کنند موضوعاتی را که همسرشان مطرح می کنند، اهمیتی ندارند پس سعی می کنند با همسر خود صحبت نکنند و به حرف هایش توجه نکنند. در چنین حالتی خانم باید موضوعات خاص و مورد علاقه همسر خود را مطرح کند.

بی محلی کردن شوهر به زن

۹.جنگ و دعوا راه نیاندازید

بی محلی کردن شوهر به زن، اگر از طرف همسرتان بی توجهی دیدید، توصیه می کنیم پرخاشگری نکنید و جنگ و دعوا راه نیاندازید زیرا با شروع دعوا، بسیاری از مسائل لاینحل قدیمی نیز مطرح میشوند که این امر اوضاع را بدتر میکند. پس به جای دعوا و قهر، اوضاع را آرام کنید و سپس با او صحبت کنید.

۱۰.نسبت به شرایط خوش بین باشید

بی محلی کردن شوهر به زن، ممکن است شما هرگز ندانید که علت بی توجهی همسرتان به شما چیست. متاسفانه یکی از دلایل بی توجهی همسر خیانت است اما تا وقتی به شما ثابت نشده که همسرتان خیانت کرده، مثبت بمانید و نسبت به شرایط خوش بین باشید. ممکن است شوهر شما اتفاق بدی را پشت سر میگذارد، پس باید به اندازه کافی قوی باشید تا بتوانید در این مرحله به او کمک کنید.

بیشتر بخوانید: رژ لب مناسب مهمانی شبانه: در شب یلدا به دیدن عشقت می ری، این ۱۰ رنگ محشره!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا